reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@olaa90 nie denerwuj się , w tym przypadku nic Ci to nie da kochana ;* Aniołek na zawsze będzie w Twoim sercu niezależnie od płci ;* no ja bym się rejestrowała na kolejną :)
@mała79 daj Boże ... bardzo bym chciała... i żeby dziewczyny tutaj tez mi towarzyszyły ;* niech zacznie być kolorowo na forum , bo przestój , a jak u Ciebie co tam słychać ?

Ja w stresie obgryzam paznokcie , czekam na wieści od Funi kochanej ... dzisiaj w nocy śniłam , że urodziła a ja pogratulowałam im , że w końcu maja małą :) ucałowałam jedną i drugą w czółko i się obudziłam , napisałam jej , że coś czuje , że dzisiaj urodzi i chyba wyśniłam , bo nie mam z nią kontaktu od dobrych kilku godzin ... przezywam bardzo , bo tak jak któraś mi kiedyś pisała , każda tutaj jest z którąś bardziej związana , mimo , że kibicujemy wszystkim :)
 
@olaa90 nie denerwuj się , w tym przypadku nic Ci to nie da kochana ;* Aniołek na zawsze będzie w Twoim sercu niezależnie od płci ;* no ja bym się rejestrowała na kolejną :)
@mała79 daj Boże ... bardzo bym chciała... i żeby dziewczyny tutaj tez mi towarzyszyły ;* niech zacznie być kolorowo na forum , bo przestój , a jak u Ciebie co tam słychać ?

Ja w stresie obgryzam paznokcie , czekam na wieści od Funi kochanej ... dzisiaj w nocy śniłam , że urodziła a ja pogratulowałam im , że w końcu maja małą :) ucałowałam jedną i drugą w czółko i się obudziłam , napisałam jej , że coś czuje , że dzisiaj urodzi i chyba wyśniłam , bo nie mam z nią kontaktu od dobrych kilku godzin ... przezywam bardzo , bo tak jak któraś mi kiedyś pisała , każda tutaj jest z którąś bardziej związana , mimo , że kibicujemy wszystkim :)
Roxie ja też paznokcie i gryzą i cały czas sprawdzam czy nie ma wieści w sprawie naszej Funiu i Asi. Ale obstawiam że się rodzą :-D

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja tez już tak obstawiam [emoji23] chociaż wczoraj czy przed wczoraj tez tak bylo ale dziś to wyjątkowo no i poszła na oxy więc pewnie Asia będzie jeszcze styczniowa [emoji4]

@olaa90 napisz jak poznasz wynik i czekam na info po wizycie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
I bardzo dobrze. Niech będzie styczniowka bo Funia już się nacierpiala dość tych boli od czwartku [emoji33]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 czekamy.... Czuję że to już.....

Dziewczynki czy ktoras z was słyszała o kalendarzu chińskim plci... Czy któreś się sprawdziło?
 

Załączniki

  • chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka (1).pdf
    273,2 KB · Wyświetleń: 35
@Funia90 :* mam nadzieję, że ta cisza na morzu (czyt na wątku) oznacza u Was kulminacyjne wydarzenie :) Niech wszystko pójdzie sprawnie i szczęśliwie się zakończy

@mickey* u mnie hmm... dół jak nie wiem, ale leczę się już od dzisiaj pracą. Szefowa zgodziła się, żebym sobie skróciła urlop (miałam do piątku, a potem miałam mieć l4 ciążowe :( ) Zaczęłam krwawić, mam nadzieję, że sama dam radę

@smerfik88 och... jeszcze 6 lat temu bym może czytała o planowaniu płci, teraz została tylko modlitwa o donoszenie, nie ważne jaka płeć, ważne by urodzić i by maleństwo było zdrowe...
 
reklama
@dżoasia Skoro krwawisz to raczej pojdzie samo, trzymam kciuki żebyś się dobrze oczyściła.
Wiadomo, że dół nas dopada.. ale pomyśl, że te chwile miną i zaraz będzie nowy plan i nowe działania. Życze Ci kochanie aby to byl ten złoty strzał i udany transfer :) Masz już jakieś konkretne plany?
 
Do góry