reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia Skoro krwawisz to raczej pojdzie samo, trzymam kciuki żebyś się dobrze oczyściła.
Wiadomo, że dół nas dopada.. ale pomyśl, że te chwile miną i zaraz będzie nowy plan i nowe działania. Życze Ci kochanie aby to byl ten złoty strzał i udany transfer :) Masz już jakieś konkretne plany?
Ehh... ostatnio po krwotoku było kilka dni spokoju, odstawiłam leki, zaczęłam krwawić, trwało to ponad tydzień a i tak doopa była, bo beta powoli przyrastała (łącznie w ciągu 3 tygodni urosła z 1100 na 3000) trzeba było łyżeczkować. Teraz mam nadzieję, że dam radę sama bo beta spadła, pod koniec tygodnia zobaczę czy do 0 (oby!), ale i tak licho to wie...
Konkretnych planów brak... Poza tym, że lekarza do ostatniego transferu na pewno zmieniam. Może po ostatnim transferze opiszę wam dlaczego, teraz nie chcę, bo "świat jest mały", nie daj Boże trafi się jakiś szpieg... (kiedyś pisałam, że dziewczyna z jednej z katowickich klinik miała siarę apropos wpisów na tym forum... wg mnie żal i dno, żeby drukować posty i rzucić je pacjentce na wizycie na biurko, ale cóż - zdarza się...)
 
reklama
@dżoasia dla mnie tez plec nie ma znaczenia, ale byłam ciekawa oczywiście czy sie komus sprawdziło.... Kochana skoro beta spadla do zera to myślę ze sie oczyscisz sama.... Kochana strasznie mi przykro ze się nie udało....
 
@dżoasia dla mnie tez plec nie ma znaczenia, ale byłam ciekawa oczywiście czy sie komus sprawdziło.... Kochana skoro beta spadla do zera to myślę ze sie oczyscisz sama.... Kochana strasznie mi przykro ze się nie udało....
jeszcze nie wiem czy do zera, jest takie prawdopodobieństwo, bo w iątek wieczór była 55 a w sb ok południa 46, więc teoretycznie do dzisiaj może jest już 0, ale to sprawdzę pod koniec tygodnia albo jak skończę krwawić. Trzymam kciuki za Twoje staranka :)
 
@dżoasia chcesz powiedzieć, że ginekolodzy mają czas to czytać??? Omg. Jestem przerażona, stare wyjadaczki wiedzą ;) Mam nadzueję, ze mój gin nie ma czasu na takie rzeczy :D
Nie wiem kto, może mają w klinikach jakąś osobę np od marketingu i reklamy, która ma za zadania wyszukiwać równiez opinie, a że nieraz piszemy kiedy u kogo i o której mamy wizyty, opisujemy swoje przypadki, wrzucamy wyniki badań, to wiesz... Ja osobiście uważam to za żenującą sytuacje, bo z tego, co pisała wtedy ta dziewczyna to strasznie do d*py ją poprowadzili (to była już jej druga stymulacja, z czego za pierwszym razem nie było nawet transferu bo zarodków brak, w drugiej mieli 2 ale też się nie udało), dziewucha zaczęła wypisywać, że ich pozwie do sądu o błędy w sztuce i isała, że ma gdzies jakies znajomości, więc moim zdaniem się przestraszyli i zatkali jej buźkę... Po wizycie (na której oprócz lekarza prowadzącego była też szefowa kliniki) odstrzeliła takiego posta, z którego wynikało, że albo ją postraszyli albo naobiecywali nie wiadomo czego...

@roxie no oby jak najszybciej, bo u mnie najgorzej na psyche działa czekanie... a teraz ten cykl na pewno będzie w plecy a czy w kolejnym dojdzie do próby to się okaże...
 
@dzoasia a mi czekanie pozwoliło na odciecie się po części od ciągłych starań taki reset był mi potrzebny teraz za to tyle brzuszków do zgarnięcia ze że któryś chce ukraść [emoji4] myślę ze jest ich na tyle że każdej wystarczy [emoji4] będzie dobrze ;* byle myśleć pozytywnie mimo że czasami ciężko i strach

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia cc 20.29 53 3500 10 punktow
Ledwo na oczy widze takze reszta kiedy indziej[emoji4]
1517350456-065a538a174e9665-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry