reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Funia90 czekamy na Asie [emoji8][emoji8][emoji8]
Emocjeeee [emoji8] Ty wiesz [emoji8]
Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny odszedl mi czop podbarwiony na braz i caly dzien byly skurcze,jak staly sie co ok 5/6 min to pojechalismy do szpitala.
Zostawili mnie na patologii ciazy bo skurcze sa ale rozwarcie ledwie 2 cm,mam za duzo wod jak na ten tydzien ciazy.
Nie podobalo im sie ktg i juz mam 3 tej nocy ,a nie widzialo sie bo mala zbyt slabo sie ruszala,potem ja obudzili.
Zobaczymy ale mysle,ze wyjdziemy juz w trojke ,pytanie tylko ile to potrwa bo moga nawet kilka dni wywolywac jak skurcze same nie zadzialaja na szyjke.
Dzis nic nie spalam ,ani minutki ,maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odszedl mi czop podbarwiony na braz i caly dzien byly skurcze,jak staly sie co ok 5/6 min to pojechalismy do szpitala.
Zostawili mnie na patologii ciazy bo skurcze sa ale rozwarcie ledwie 2 cm,mam za duzo wod jak na ten tydzien ciazy.
Nie podobalo im sie ktg i juz mam 3 tej nocy ,a nie widzialo sie bo mala zbyt slabo sie ruszala,potem ja obudzili.
Zobaczymy ale mysle,ze wyjdziemy juz w trojke ,pytanie tylko ile to potrwa bo moga nawet kilka dni wywolywac jak skurcze same nie zadzialaja na szyjke.
Dzis nic nie spalam ,ani minutki ,maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Funia, trzymam za Was kciuki [emoji8][emoji110][emoji110] niech moc będzie z Tobą i Asiulą [emoji109]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@czarna_mala jesli mam dzis rodzic to chyba tona kawy bylaby potrzebna bo nic nie spalam.
A czy rodze nie wiem?skurcze sa ,w kregoslupie rypie to moze jest to[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odszedl mi czop podbarwiony na braz i caly dzien byly skurcze,jak staly sie co ok 5/6 min to pojechalismy do szpitala.
Zostawili mnie na patologii ciazy bo skurcze sa ale rozwarcie ledwie 2 cm,mam za duzo wod jak na ten tydzien ciazy.
Nie podobalo im sie ktg i juz mam 3 tej nocy ,a nie widzialo sie bo mala zbyt slabo sie ruszala,potem ja obudzili.
Zobaczymy ale mysle,ze wyjdziemy juz w trojke ,pytanie tylko ile to potrwa bo moga nawet kilka dni wywolywac jak skurcze same nie zadzialaja na szyjke.
Dzis nic nie spalam ,ani minutki ,maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To na pewno jest to Funiu :-) teraz to już za momencik I Asia będzie na świecie. Trzymam za Was ogromnie mocno kciuki. Będzie wszystko dobrze :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 a wiec duuuużo sił Ci życzę:) Oj to już na pewno TO :) czekamy na Asieńkę:*
@Destino cudny Twój Natanieluś:*
@matylda23 dziewczyny rządzą❤❤❤
@roki_1991 wypoczęłam,wypłakałam co moje...a teraz siup do przodu:):):)
@magda1208 dobra nasza duszyczko co u Ciebie?
@Gabiś ofcourse że Cię pamiętam:) i kto by zapomniał Blanki❤❤❤
@marshia Ty jednak wariatka jesteś;););)
@bertha jak dzisiejszy teścik? Bo testowałaś?
@Auri_a co u Ciebie?
@matulkaa jeżdżę do Invicty do dr Cygal. Kuma immunologie. Teraz po stracie znowu odsyla mnie do łodzi-do Paśnika. Cenię ją za to. Poza tym mowie do niej-a może pora by ktoś mi piwiedział stop? Że już niech nie walczę bo po 6ciu stratach to marne szanse?? A ona na to,że od niej tego nie uslyszę. Że mamy jedno dziecko,a to sugeruje,że może nam się jeszcze udać.
 
Dziewczyny odszedl mi czop podbarwiony na braz i caly dzien byly skurcze,jak staly sie co ok 5/6 min to pojechalismy do szpitala.
Zostawili mnie na patologii ciazy bo skurcze sa ale rozwarcie ledwie 2 cm,mam za duzo wod jak na ten tydzien ciazy.
Nie podobalo im sie ktg i juz mam 3 tej nocy ,a nie widzialo sie bo mala zbyt slabo sie ruszala,potem ja obudzili.
Zobaczymy ale mysle,ze wyjdziemy juz w trojke ,pytanie tylko ile to potrwa bo moga nawet kilka dni wywolywac jak skurcze same nie zadzialaja na szyjke.
Dzis nic nie spalam ,ani minutki ,maskara.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dużo siły!!!!! Zaczyna się :):):)
A ja się nie zsynchronizowalam, bo u mnie biel na teście.. ;) także dziewczynki, przejmować brzuszek.

Hejka. Poczekam do niedzieli wrazie @ sie nie pojawi zrobię test. Oby tym razem wszystko było ok
A nie chcesz szybciej żeby włączyć leki?? Nic nie bierzesz?
 
reklama
Zobaczymy bo skurcze ustaly i mowia ,ze moze do domu pojde ale obchodu jeszcze nie bylo:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry