reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88, nie lykaj przed owu. Nawet jesli nie zablokuje jej to po co on potrzebny. Ona go daje na zagniezdzanie ktore wypada 20-25 dc przy cyklach 28 dni. Ja bym na twoim miejscu tak przesunela to branie zeby zacząc z 5 dni po owu i brac do czasu az bedziesz pewna ze beta ujemna. Najlepiej rob wykres. Napisz do niej ze jeszcze nie mialas owulacji i na kiedy przesunac dupka. Zobacz co ci odpisze.. ja mam nieregularne cykle i tak dostosowywalam. Poza tym zobacz wtedy jak dupka bys brala od 5dpo doc10dpo to juz beta pokaze czy ciaza czy nie i wiesz czy odstawiac
@matylda23, ale masz stresującą tą ciążę. Wspolczuję.
@dżoasia jak dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@agatush panie mowia, zeby spokojnie walczyc o pokarm i ze to trwa. Troche mnie to podbudowalo. Choc my walczymy o kazda krople i doslownie krople zanosze malemu. Nawet 1ml jeszcze nie umie odciagnac, ale to teraz nie wazne. wazne, ze powoli sie rozkreca [emoji7]

@asia669 pije go i piu latte, zaraz dostane kompot z jablek. U mnie problem z piciem, ale cala ciaze sie uczylam to poradze sobie teraz[emoji1]

@roxi123 jak sie skonczy, to niestety czas pokarze. Synus sie urodzil i jaki by nie byl bedziemy go kochac calym sercem [emoji178][emoji178]

@magda1208 badz milosierna [emoji6] niech bedzie go wystarczajaco. Co za duzo to tez nie zdrowo [emoji1] dziekuje za wsparcie [emoji8]

@marzycielka81 ja rowniez sie ciesze. Rowniez z tego ze macie zarys planu na starania o takie cuda [emoji4]

@Auri_a tak wlasnie jest. Nie umiem sie na niego napatrzec taki jest sliczny. Szkoda, ze jeszcze nie moge go tulic. Bardzo mi brakuje tego, ze go nie ma, ze po brzuchu nie skacze.

@zosiak, zazdrosc i mow ze zazdroscisz i nie ukrywaj tego. To tez ty. To tez taki etap. Zaakceptuj siebie nawet z tak trudnymi emocjami. Naprawde masz powody by tak czuc. Tylko nie zatrzymuj sie na tym uczuciu. Podazaj dalej, szukaj swojej drogi i nie daj sie zamknac przed cudem zycia. Walcz kochana bo WARTO !!! [emoji119][emoji64][emoji119] Zosiak a na takich ludzi, ktorzy nie chca przy was bys w takich chwilach nie trac czasu. To wlasnie zycie z problemami weryfikuje prawdziwych przyjaciol. My z m potracilismy ich. Ale zyskalismy takich, ktorzy nie boja sie nas wlasnie w tych chwilach najtrudniejszych. Takich ludzi szukajcie i o takie przyjaznie dbajcie [emoji274]

@ovli22 tak ogulnie w 7, bo nie wiem dokladnie ile mamy rybek i pajakow za szafami [emoji12] Tak jestesmy rodzina. Nie skupiam sie na fizycznosci. Jestem troche obolala po porodzie, ale kazda kobieta jest. Kursuje miedzy pietrami bo na roznych poziomach jestesmy. Ja sie ciesze, naprawde sie ciesze. Tyle lat czekalismy... a powiem ci w zaufaniu, ze rodzilam w dzien urodzin m. Taki ma prezencik. Troche spozniony, bo o godzinke i 5 minut, ale ma prezencik na urodziny. Czekamy na chwile, kiedy bedziemy mogli swietowac te minione urodzinki jego.

@Funia90 moze zrobimy mu dzis zdjecie to pokaze krolewicza [emoji4]

@bertha dziekuje, dobrze dzielic radosc z innymi [emoji8]

@olaa90 czasem takie odpuszczenie jest zbawienne, bo przestajesz sie spinac i to naprawde bywa pomocne. Masz czas i masz wizyte, wiec zupelnie nie spoczywasz na laurach. A zycie i tak bedzie sie toczyc dalej. Dobrze jest umiec sie w nim odnalezc tak, by wciaz cieszylo, a nie tylko dawalo w kosc. Cala reszta bedzie dodana

@Liluli DZIEKUJE [emoji178]


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też piję te dwa specyfiki.
Jak dzisiaj? Jak Natanielek i mleczko?

 
Witam się po weekendzie!

@Maciejka78 - super, że jest nadzieja, że z serduniem ok! ;*

@dżoasia - trzymam kciuki! ;*

@marzycielka81 - mam nadzieję, że Lewandowski Was dobrze poprowadzi i będziesz zadowolona z tego rozwiązania! ;*

@Destino - OGROMNIE TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!! Mam nadzieję, że z Maluchem będzie wszystko ok!!! Boże Święty, zmartwił mnie i zdołował okrutnie Twój wpis! :( Wierzę, że pokarm się pojawił i dacie radę!!! ;*
edit: JEST ŚLICZNY!!! <3

@Maciejka78 - ja czy biorę kwas foliowy czy nie biorę mam stale ponad norme... nie wiem why.
 
Dzień dobry w poniedziałek.
Dopadł mnie jakiś dół. Nie wiem czy ta zima też ma to wpływ, ale odechciewa mi się wszystkiego:( coraz częściej się zastanawiam czy to w ogole kiedyś się uda.
Poza tym jeszcze 3 tyg.wyczekiwania na wyniki kariotypu, to też mnie ograniczyło, jeśli chodzi o normalne funkcjonowanie:(
@roxie123 rybko, kiedy mniej więcej wynik kario Twój?
 
@mokka25 nie wiem w czwartek minie 3 tyg ... w poniedziałek wizyta u P mam nadzieje ze do tego czasu przyjdzie wynik wolałabym wiedzieć czy jest sens się faszerowac czymś czy nie. Mi nie musisz mówić o funkcjonowaniu dla jednych może się to wydawać głupie ale ja jestem sparaliżowana strachem i nie pomaga na razie wmawianie sobie, że wszystko tam na górze jest dla nas zapisane... mam tylko nadzieję

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem Ciebie. Ja dziś miałam straszny sen. Za dużo tego w głowie. Wynikiem tego stresu była u mnie migrena trwająca ponad tydzień. Co jeśli okaże sie coś nie tak z tym wynikiem ? Jest jeszcze jakaś szansa ?
 
reklama
@Marthi mi kwas foliowy obnizyl sie do norm jak zaczelam brac metyle co drugi dzien. Dzieki za linki do artykulow.
@nafoczka modlitwa zapewniona. Napisz kochana cos wiecej co z Karolkiem jak znajdzie chwilke i sile.
@matylda23 @dżoasia jak u Was po nocy?
@mokka25 no czasem potrzebujemy troche posmutasic kup sobie Kochana cos slodkiego i rozpieszczaj sie dzis tak jak lubisz a jak chcesz pobyc w dole to tez tam pobadz pobiadol sobie a potem przejdzie, poczujesz ulge. Ja w takich sytuacjach czesto rycze z bezsilnosci i potem na nowo jakas sile do walki mam. Placz oczyszcza tak mysle.
 
Do góry