reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matylda23 daj spokoj Kobieto z tym mierzeniem maluszka bo zameczysz siebie psychicznie i baby. Ja chyba dlatego nigdy nie przeliczalam przyrostu na dni ufam ginowi, ze jak bedzie nie tak to da inf. Bedzie dobrze!!! Precz glupotkom w glowie!!!
@dżoasia Ty kochana na poczatku drogi wiec stresik wiekszy. Sciskam &&& zeby wszystko bylo dobrze.
@Destino super, ze mlesio ruszylo i moglas poczuc bliskosc Syneczka :)
 
reklama
@Porzeczka1234 u mnie nic a nic,a to dlatego ,ze @bertha zarezerwowala brzucha chyba heheeh[emoji4]

@dżoasia kciuki za dzidzi[emoji8]


@matylda23 jejciu najesz sie stresu ale bedzie dobrze,u mnie tez pomiary czasem wychodza inaczej a juz na pewno nie ma co sie sugerowac jak inny lekarz lub sprzet.

@nafoczka co to sie dzieje[emoji17]

@roxie123 znow zmienilas profilowke [emoji16]mylisz mnie hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 hehe no jakoś tak zdarza mi się jak coś mi się uwidzi [emoji4] czyli mówisz, że mała sobie czeka i ma w nosie [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino Widząc zdjęcie twojego synka naprawde się wzruszyłam- jest taki śliczny!!! Zawsze to wspominam, że pojawiłam się na forum a za chwilkę ty zaszłaś w ciąże. Teraz widzimy twoje szczęście, to cudowna motywacja dla nas :) zwłaszcza kiedy brakuje sił by uwierzyć we własne szczęscie..
Maluch jest dzielny i ty też waleczna więc nie moze byc inaczej jak dobrze! :p

@dżoasia Kochana bardzo mocno trzymam kciuki! Wierzę w twoje bliźniaki i nie może być inaczej jak dobrze! Na pewno wszystko dobrze się rozwija. Tutaj na forum było mnostwo ciaz z krwawieniami chocby nasza kochana @Destino a teraz tuli królewicza :)
 
@pixi.nova i inne dziewczynki, ja caly czas mam jeszcze nadzieje, ze jest jakas szansa, ale skurcze mialam przy tym takie silne ze wykrecalo mi nawet jelitami i mialam przy tym az biegunke, to trwalo jakies 4 godziny, wiec nie wiem czy jest jeszcze co ratowac... moze jutro sie czegos dowiem :(
 
@dżoasia A kochana skurcze zaczely sie bezposrednio po wlewie?? Ehh bardzo mocno trzymam kciuki. Usg jutro? Mi robiono usg kochana nawet podczas poronienia... kiedy wszystko bylo zalane krwia i bylo widac co tam jest w srodku takze na pewno da sie zrobic usg.. Byc moze nie ma sensu dluzej czekac i lepiej sie przekonac.. Ja wierze, ze wszystko sie ulozy!
A co do wad... no niestety ale to jest bardzo powszechne.. moze zamiast wydac na wlew lepiej zainwestowac w pgd? Nie wiem co powiedziec... szczerze caly czas wierzylam i wierze w twoja ciaze!
 
@dżoasia A kochana skurcze zaczely sie bezposrednio po wlewie?? Ehh bardzo mocno trzymam kciuki. Usg jutro? Mi robiono usg kochana nawet podczas poronienia... kiedy wszystko bylo zalane krwia i bylo widac co tam jest w srodku takze na pewno da sie zrobic usg.. Byc moze nie ma sensu dluzej czekac i lepiej sie przekonac.. Ja wierze, ze wszystko sie ulozy!
A co do wad... no niestety ale to jest bardzo powszechne.. moze zamiast wydac na wlew lepiej zainwestowac w pgd? Nie wiem co powiedziec... szczerze caly czas wierzylam i wierze w twoja ciaze!
Wlew miałam w piątek, zaczęło się wczoraj po południu, miałam silny skurcz i pociekła krew, potem byl spokój, dziś nad ranem powtórka, ale znowu był jakiś czas spokój i potem ok 13tej zaczęło się na dobre. Na wlewy już nie będę wydawać kasy. W tej klinice mam jeszcze jednego mrozaka i mam zamiar podchodzić do tego tylko na sterydzie i clexanie. Jak nie wyjdzie to zmieniam klinike i myślę zrobić procedurę z badaniem zarodków. Z tym, że to tez niestety nie daje 100% gwarancji, że moje zarodki będą na pewno zdrowe. Ale spróbuję.

Dziewczyny Wy tu bierzecie różne specyfiki na poprawę jakości komórek - napiszecie mi listę tego co bierzecie? Ja przed ifv łykałam tylko ovarin i na samym końcu dołączyłam coenzym q10, a jeśli w grę będzie wchodziła kolejna procedura to już powoli musze zacząć myśleć jak jajca podrasować...
 
@pixi.nova a co do usg to jak ja przy poprzednim poronieniu miałam usg podczas krwotoku to nic nie było widać, w dodatku beta spadła w kilkanaście godzin o połowę, a za półtora tygodnia się okazało, że w macicy były 2 pęcherzyki, z czego z czasem jeden się wchłonął albo ewakuował a drugi trzeba było łyżeczkować, więc pójdę na usg jak nie będę krwawić, bo tak w ciemno nie ma co gdybać...
 
reklama
@dzoasia [emoji22] to co piszesz jest mi znane, ale wiesz, ze czepiam sie ostatniej nitki nadziei tak jak ty. Przytulam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry