reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dzol - napisałam na priv![emoji8]
@Destino - cieszę się, ze jestes spokojniejsza![emoji173]️ maluch pewnie niebawem sam sie zacznje pchać na swiat!
@Funia90 - oj nie przesadzaj[emoji12] nooo mam charakterek wiem... ale uważam, ze miałam powod by byc chamska. [emoji12] Dalej pokazuj nam juz swojego dzidziolka![emoji28]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@magda1208 u nas wszystko ok tsh trochę skacze ale jestem pod kontrolą endokrynolog więc zmieniam dawkę leku jak mi każe encorton też już odstawiam w lutym mam wizytę u maliny zobaczymy czy potwierdza i będzie córka a co u Ciebie wiem że chcecie robić kurs adopcyjny super nie jestem na bieżąco bo dużo pracy w firmie i tylko podczytuje
@matylda2382 ja zaczęłam jeść więcej owoców i jogurty jest o niebo lepiej z wyproznianiem a też pytałam dziewczyny co robić

U mnie 17tc i wieczorami jak sobie poleze pół godziny to mam dziwne uczucie jakby mi ktoś tam banki mydlane puszczal takie pukniecia ale bardzo delikatne i zastanawiam się czy to moze mala się ruszać czy wymyślam ale poczekam czy to się rozkreci

I kolejne pytanie farbowalyscie włosy w ciąży jakimiś specjalnymi farbami? A może nie farbowalyscie w ogóle ?
 
Dziewczyny.... czy przechodzilyscie etap „zołzy” ? Czy tylko ja jestem taką wariatką ? :o

Masakra ... @roxie123 i inne o staraniach a ja na sama myśl-mam bóle brzucha... nie wyobrażam sobie tego, jeszcze dzisiaj mój mąż zaznaczył w kalendarzu datę wizyty u dr P z serduszkiem i powiedział mi,ze jedziemy odzyskać nasze serduszko...

Przytłacza mnie to wszystko..... :( jeszcze oczekuje na te wyniki z Genesis ...

Wczoraj babcia opowiadała mi o obumarciach ciąż u jej kuzynek , każda miała min 2 na koncie , a potem dzieci się sypały jak mąka ..... pokolenie niżej - nic , i w następnym pokoleniu zaczęłam ja .... wiec już nie uwierzę nigdy w przypadek , genetyka jak srał pies się oddzywa ....

Pozdrowienia i gorące buziaki dla was wszystkich .
 
reklama
Dziewczyny, nie będę już edyt ponownie poprzedniego posta wiec zapytam osobno, dzisiaj mam 37 dzień po zabiegu i czarne plamienie, domyślam się ze nadchodzi @ ... powiedzcie mi proszę czy wy tez tak macie ? Bo od jakiś 3 lat moja każda @ poprzedza właśnie takie coś ... dosłownie jak powidło tylko wiadome inna konsystencja, czego to może być przyczyna... progesteron wykluczony
 
Do góry