reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki napisze ogolnie do was wszystkich. Wlasnie wrocilam od lekarza prowadzacego, ktory uwaza, ze to za wczesnie na wywolanie, wiec nie ide jutro do szpitala. Ona chce, by wywolanie przelozyc na przyszly tydzien, by nie wyrywac jeszcze malego. Zwlaszcza, ze glowka juz nisko niemal w kanale, bo wyczuwalna w badaniu. Szyjka miekka i otwarta. Ma co prawda 2cm dlugosci ale to ponoc nie problem i 2cm rozwarcia. Obydwie uwazamy, ze lepiej poczekac poki zapisy ktg sa dobre. Zwlaszcza ze widac, ze cialo samo sie przygotowuje do porodu. Tylko nie tak szybko jak im sie wydaje. Dzis maly dobrze zmierzony ma 3860. Oczywiscie pomylka wagi zawsze istnieje. Moja gin liczy, ze nie wytrzymam do daty wywolania, wiec szansa, ze w przeciagu 5dni akcja sie rozwinie. Jestem spokojniejsza. Jeszcze jutro przeprawa w przychodni, ale licze, ze bedzie dobrze

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@matylda23 jak stolec z krwią to hemoroidy. Nie wykluczone, że w powiązaniu z jelitami. Na jelita niestety najlepsza dieta lekkostarwna bez surowizny ale jak tu nie jesc sałatek surówek jak wit. chce się dostarczac. Uczucie jakby skurczy moze być od jelit chyba, że tak jak ja masz gdzieś zrosty to jeszcze to ew. Moje łozysko też na przedniej ściance to źle? Lekarze w szpitalu nic na ten temat nie mówili. Powinno być na tylnej?
@roxie123 z ósemką szybko pójdzie zobaczysz strach ma wielkie oczy a jak już będzie po wszytskim to będziesz się zastanawiać czego się tak bałaś. Dzięki za przepis!
@Destino nawet nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz ale tak sobie myślę, ze jak tyle już przeszłaś tyle starań tyle troski o ciążę to dasz radę Kochana! Jeszcze tylko chwila i spotkasz się z Malenstwem!!!
@iveo no ja w Biedronce bezglutenowy kupiłam i masakra taki ochydny na tosty oststecznie wykorzystałam. W necie jest sporo gryczanych albo owsianych z płatków bezglutenowych ale nie robiłam więc póki co nie mogę niczego polecić. Szkoda, że ja niez nalazłam takiej piekarenki jak Marthi.
@magda1208 procedura wygląda jak z krzywą cukrową. Moja cukrowa też ok ale insulinowa już delikatnie od normy odbiega (nie spada po 2 godz za bardzo) choć wg wskaźnika HOMAir jest ok.
@agatush to z nieba nam spadasz mówisz, ze Putka ;))

Chciałam się zapisać do Dudarewicza - ultrasonograf i genetyk z Łodzi dobry najbliższy termin koniec lutego na liście dodatkowych wizyt 10 dziewczyn nie przyjmują więcej. No nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Koniec lutego to dla mnie za późno bo wtedy to już 25 tc. Jeśli kojarzycie jakiegoś dobrego genetyka z Łodzi i okolic albo lekarza kardiologa płodu to dajcie proszę znać bo cały czas martwię się o to serduszko małej a jak się to potwierdzi 29-go stycznia (twu twu twu) na genetycznych II to nie wiem co zrobię. Szukam na wszelkie w dalszych rozwiązan.
Słyszałyście może o prof. Mollu?
Sluchaj mnie Basiowka mówiła że ma namiar do jakiegoś dobrego ultrasonografisty od serduszka może ona Ci coś podpowie. Tak w Pitcairn maja bardo dobre chleb, ciasta, paczki i drożdżowki BG. A ich ciasto drożdżowe BG jest cudowne :-p

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja tak mam z głodem,ale cukier był w normie, nie miałam w krzywej spadku po godzinie. Ponoć przy io taki głód też jest..teraz to bym ciągle jadła!
 
@Destino czyli jednak coś się dzieje :) no i główka nisko więc mały pcha się na świat :) licze , że wszystko przebiegnie po Twojej mysli ;*

@ovli22 znasz mój komentarz na temat tamtejszych przychodni klinik etc xD steryd tutaj hm jak z refundacją to nie dużo nie wiem ile bez
 
@dżoł przykro mi z powodu babci[emoji17]

@matylda23 na zaparcia sliwki suszone,jabluszka i siemie lniane i duzo wody[emoji4]

@Marthi ale Ty zaradna ja bym pewnie dziadowi dala 100 i narzekala na niego a Ty mu dopieklas i dobrze[emoji4]

@Destino oo prosze jaki obrot sprawy[emoji4]

U mnie glowa nisko od dluzszego czasu i co ? I nic[emoji2][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Destino i @Funia90 trzymam kciuki a swoja droga jaki los przekorny jest wczesniej mialyscie problemy z utrzymaniem a teraz im sie nie spieszy.
@roki1993 bardzio wazne jest zebys nie podjadala miedzy posilkami a od chipsow psluszek i innych przekasek uciekaj jezeli jestes glodna to pij wode miedzy posilkami ustal sobie ze cos zjesz co 3 h;) ja waze teraz 54 kg wiec 3 kg zrzucilam:) ale mam inny problem bylam u dentystki dzisiaj i mam znowu kanalowe leczenie 5 gornej ogolnoe bardzo zeby mi sie posypaly i noe moge zaczac staran dopuki tego noe wylecze poza kanalowka jeszcze 4 zeby i wyrywanie 8 :( mam dzisiaj dola z tego powodu.
 
reklama
@Destino czyli jednak coś się dzieje :) no i główka nisko więc mały pcha się na świat :) licze , że wszystko przebiegnie po Twojej mysli ;*

@ovli22 znasz mój komentarz na temat tamtejszych przychodni klinik etc xD steryd tutaj hm jak z refundacją to nie dużo nie wiem ile bez

Wiem Roxie jakie kasz zdanie !! I wiesz co ! Wcale się nie dziwię , bo mam takie samo zdanie .


@funia @ Destino już nie długo kochane będziecie trzymać maleństwa w ramionach ;) [emoji8]


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
Do góry