reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja trochę rozumiem @roxie123, bo ja kocham słodycze :( ale jak zobaczyłam przepisy i starałam się zmienić nawyki, to wcale nie było tak źle :) choć chodziłam zła jak osa i płakać mi się chciało, zwłaszcza że będę musiała ograniczyć moje najukochańsze na świecie ziemniaki :( w tej chwili jem je okazyjnie, polubiłam się z kaszą pęczak (której istnienia wcześniej nie znałam), jadam często brązowy ryż :) ba, nawet powiem Wam w tajemnicy, że podglądam grupę na FB dotyczącą uzdrowieńczego postu Dr Dąbrowskiej i zamierzam go przeprowadzić wiosną, po Wielkanocy kiedy będzie już sporo dostępnych świeżych warzyw na rynku :) i mówię to Ja, ta która nie wierzyła w siebie i w to, że kiedykolwiek dam radę na jakiejś diecie :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@bertha W opisie podejrzewam, ze bedzie napisane ze material zostal zbadamy pod katem nizej wymienionych wad (te podstawowe i bedzie lista ponizej -typu ZD) i tych wad nie wykryto. Ja na mikromacierzy ten mam opis asekuracyjny labu ;), ze czegos tam moga nie wykryc a bylo to badanie roszerzone. Moze @Marthi powie jak u niej wyglada ten opis bo ona robila podstawowe badanie. I wyszla jakas podstawowa wada.
Takze mysle, ze moga nie wykryc..
 
@roxie123, zycie bez glutenu nie jest takie zle jak sie wydaje. Ja zastosowalam to po poronieniu w styczniu 2017. Od razu cykl mi sie uregulowal, mam @ srednio co miesiac a kiedys mialam zawsze co pol roku i najczesciej @ wywolywalam.
Dzisiaj Pasnik mi potwierdzil aby zdala od glutenu sie trzymac. Ja mam mnostwo przepisow, jedno co musisz zrobic to przestac jesc poza domem a glownie trzeba wszystko samemu robic ale jedzenie bezglutenowe potrafi byc naprawde pyszne! Dasz rade :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@nafoczka sugerujesz, że jestem tutaj dinozaurem na tym wątku, skoro niewiele z nas pamięta Twoje zioło? [emoji23][emoji8] faktycznie, chyba za długo się tu zasiedziałam [emoji70] czas zachodzić i rodzić [emoji64] ale dobrze mi tutaj [emoji485]

@nafoczka, kurcze niestety makijaz i ciuchy nie dziala na moje libido, mysle ze to ma jakis medyczny podtekst, to nie jest po prostu moje widzi-mi-sie ze mi sie nie chce!! Ale nie poddam sie, probuje z calej sily.

@Maciejka78, dziekuje za info o ziolach, na pewno sprobuje. Myslisz ze w sklepie zielarskiem to dostane? Jestem teraz na weekend w Polsce i sie zastanawiam czy nie podskoczyc do sklepu zielarskiego!

@czarna_mala, my chyba mamy podobny gust. Ja lubie latwe ksiazki, bezstresowe, glownie je czytam w drodze do pracy bo w domu nigdy czasu nie mam!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Zdecydowanie Asiu mamy ten sam gust [emoji5] będę się do Ciebie odwoływać jak przeczytam trylogię majorkańską i coś takiego jeszcze dopadłam w Auchan ---> patrz załącznik [emoji6]
A u @roxie123 nie chodzi o dietę bezglutenową, tylko o niskim indeksie glikemicznym (np. Dieta Montignaca)

b9e05b2e39a996a71d067b9310f3f19b.jpg
a6be7eb3509349bbe407b40b0c881f32.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@czarna_mala, ksiazka fajnie wyglada, ja mam jeszcze ostatni tom od Majewskiej i chyba cos na mnie jeszcze w domu czeka!
Nie znam takiej diety, na pewno warto sprobowac!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
nie, Majorki jeszcze nie kupilam ale sie czailam dlatego bylam ciekawa czy Ci sie podobala!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak widzisz wciągnęła mnie [emoji23] ale obiecałam sobie, że ten rozdział jest już ostatni i idę spać, bo rano muszę wstać i zawieźć Małża do pracy ;) tak to jest, jak się chodzi na męskie wieczorki heheh

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry