reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki dziewczyny za rady. Pojde do szpitala i porozmawiam. Zobacze co mi powiedza. Wyjazdu nie odwołam. Moje dziecko za dlugo na ten wyjazd czekało:( wiem ze sa rzeczy ważne i ważniejsze,ale mam corkè,która na tym nie ucierpi. Dzieki jeszcze raz.
 
reklama
zgadzam sie z @dżoł moja pierwsza strata byla w szpitalu chcialam tabletki a ekarze upierali sie na zabiegu doszlo do tegk ze az pokłóciliśmy sie z ordynatorem i musiał być zabieg
@burczuś przykro mi chyba bym zostala w Polsce ale nie szlabym do szpitala sprobowalabym zeby samoistnie sie oczyscilo
 
@burczuś Bardzo mi przykro, że spotkało Ciebie to samo co mnie we wrześniu.. Jesem pewna, że u ciebie byla wada tak jak u mnie... Moze pomysl czy nie zbadac zarodka moim zdaniem to ma sens.. Kazde poronienie moze byc inne mi tak mowili profowowie ale przyczyna moze byc ta sama..wada... Myslalas kochana o ivf z pgd?? Ja czesto o tym mysle.. Tule kochana..

Przepraszam, że tak mało piszę ale jestesmy na urlopie na nartach wiec pozdrawiam dzieczyny ze stokow :)
@dżoasia Nadal trzymam kciuki za twoje maluszki!
@magda1208 Uważam, że idziecie dobrą drogą z mezem to nie wyklucza dalszych staran a da wam wolniejsza glowe i znam rodzine moi przybrani ciocia i wujek zaadoptowali rodzenstwo chlopca i dzieczynke w wieku chyba 6 lat bardzo zaniedbani a tak kochane dzieciaki. Swietnie sie uczyly teraz super studia, pomagaja caly czas w firmie. Wspieraja rodzicow, kiedy ciocia zachorowala na cieżki nowotwor nikt ich tak nie wspieral jak te dzieciaki a przeli pieklo.. Podziwiam ich jako rodzine
 
Ostatnia edycja:
Witajcie !
Dołączyłam do was dzis.
Wlasnie mija rok od drugiego poronienia.
Mam 29 "-lat 9 letniego syna i marze o drugim dziecku.
Duzo zaległości do przeczytania, ale proszę o pomoc, porade. Mieszkam pod warsZawa. Pierwsze poronienie czerwiec 2016, drugie luty 2017. Nikt nie chciał mnie zbadać, lekarze mówili ze tak czasem sie dzieje. Postanowiłam zrobić sama serie badań.
Antykoagulant t ujemny
P/p tarczycowe dodatnie ale nisko na górnej granicy /60 l, a obecnie spadły do 4
Ana 1:320 dsf70+++ Homogenno plamiste
Tarczyca ft3 ft4 Tsh Ok
Czekam na wyniki Amh, mutacji
B12 600
Kwas foliowy 10
Homocysteina 15(obecnie zbijam ja)
Czekam na zrobienie insuliny po obciążeniu
Maz przebadany nasienie Ok zbijamy mu homocysteine
Cytologia usg Ok
Mam tez stara borelioze która chyba obecnie supiona chociaż cholera wie 17 lat robi co chce/
Syn lat 8, ciaza Ok, bez suplementów bo nawet nie widziałam ze trzeba porób planowy naturalny w terminie.
Co ja mam dalej robic? Czekam na wizytę u prof. Jerzak ale może ma ktoś jakiś pomysł ?
 
reklama
Do góry