reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś też tak myślę ,że badanie nie wiele wniesie na przyszłosć , aczkolwiek też zależy czy chcesz powiedzmy dostać z ubezpieczenia pieniążki , żeby mieć np. na dalsze leczenie , wiem , że w takich momentach człowiek nie myśli materialnie , ale jednak po coś to jest a nie ukrywajmy , że leczenie nasze pochłania portfel

@marshia no widzisz grunt ze torbiel jest mniejsza jeszcze troche i jej nie będzie :)


Ja podrukowałam wyniki badań żeby miec gotowe .
Na wątku z przepisami wstawiłam fotke chałki , którą dzisiaj upiekłam taka troche wersja xxl :D
 
reklama
@burczuś a ja powiem tak idź na zabieg i jedź z córką skoro jej obiecałaś. Ja miałam 2 zabiegi kolposkopię szyjki skrócono mi ja o 10mm i donosiłam ciążę z szyjką wszystko było w porządku. Lepsze to niż w drodze ronić

@iveo prawie wszystkie osoby które się szczepiły u Maliny urodziły albo są w ciąży ja wierzę w szczepienia zobaczysz i Tobie pomogą ja też miałam chwilę zwątpienia jak szczepień miałam 10 zanim mrl wzrósł

@kinga86 dziękuję za informacje kochana trzymam kciuki
I love you:* @Porzeczka1234
Uspokoje-nie jade na narty ale jadę daleko bo 1100km. Ale tam moge caly czas odpoczywać bo jadę do siostry. Jestem już w szpitalu. W nocy zaindukuja mnie i jutro zabieg. Taka jest moja i męża decyzja. Dziękuje za rady. Szczerze:*
 
@Porzeczka1234 nie twierdzę że całkiem w to nie wierzę bo przecież to robię tylko ciągnie się to jak nie wiem już prawie rok od ostatniej straty :( Jeszcze za wcześnie stwierdzać czy dobrze zrobiłam czy nie
@burczuś dużo siły teraz i w ogóle!
@magda1208 a czy orientujesz się jaki wiek wchodzi w grę dla osób koło 40tki 5 czy 10 letnie np bo to duża różnica jednak
To nie tak że już nie wierzę że mi się uda ale różne opcje warto brać pod uwagę
 
I love you:* @Porzeczka1234
Uspokoje-nie jade na narty ale jadę daleko bo 1100km. Ale tam moge caly czas odpoczywać bo jadę do siostry. Jestem już w szpitalu. W nocy zaindukuja mnie i jutro zabieg. Taka jest moja i męża decyzja. Dziękuje za rady. Szczerze:*
Burczus Kochana dobrze ze jedziesz odpoczniesz o tej calej sytuacji❤
 
Burczus :*

Dziewczyny, poszlam zweryfikowac potwora do ginekolog onkolog. Zobaczyla na usg i powiedziala, ze to nie potworniak, ale moze jakas blizna po cięciu jajnika jak usuwana byla torbiel rok temu. takze mam sie nie przejmowac, wszystko jest ok! ufff
 
reklama
Do góry