reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki, jutro idę odebrać wyniki ana2 bo już przyszły... Boję się jak cholera bo wiem że coś tam wyjdzie, nie wiem tylko co :( dobrze pamiętam że z tymi przeciwciałami ana idzie się do reumatologa? Czy w zależności od tego co wyjdzie idzie się do konkretnego specjalisty?ehh... Zaczynam rozumieć @roxie123 i jej ciągle pytania o wyniki badań, jeszcze przed ich poznaniem.... :(
 
reklama
@Zofiamartkowska witaj. Skoro wybralas lekarza to poczekaj na jego decyzje. Kazdy ma swoja specyfike dzialania, ktorej sie poddajesz, lub szukasz innego. Wejdz na watek ciaze zakonczone sukcesem, to poczytasz jakie diagnozy mialy dziewczyny, u kogo sie leczyly i jakie leki pomogly.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś ja miałam straty na tym samym etapie 1 w szpitalu a 1 w domu. Gdybym mogła wybierać to wolałabym w domu to przeżyć. Jednak jechać bym się bała że się zacznie w drodze a nie wiadomo jak się będę czuć.
@magda1208 ja nie bardzo jakoś wierzę w to MLR
Powiedz coś więcej o adopcji jak możesz w jakim wieku można otrzymać dziecko jeśli nie małe?
Ja bym sama chętnie robiła kurs ale mój M w ogóle o tym nie myśli
U mnie już niedługo rok od ostatniej straty wkopałam się w te szczepienia czy słusznie czy nie nie mam zdania. Czas pokaże.


Kochana wierzę w to , że szczepienia pomagają wielu osobą widzę dziewczyny w ciąży jak jestem u Maliny.Więc bądźmy dobrej myśli. Co do wieku dziecka to jest to uzależnione od waszego wieku i waszych osobistych preferencji. My wiedzieliśmy , że chcemy dzieciątko jak najmniejsze, ale max do 5 lat. Jednak jak wcześniej pisałam Pani kierownik od razu przedstawiła nam realia co do wieku i czasu adopcji . Wierzę , że tobie się uda i nie będzie takiej potrzeby.
 
@burczuś a ja powiem tak idź na zabieg i jedź z córką skoro jej obiecałaś. Ja miałam 2 zabiegi kolposkopię szyjki skrócono mi ja o 10mm i donosiłam ciążę z szyjką wszystko było w porządku. Lepsze to niż w drodze ronić

@iveo prawie wszystkie osoby które się szczepiły u Maliny urodziły albo są w ciąży ja wierzę w szczepienia zobaczysz i Tobie pomogą ja też miałam chwilę zwątpienia jak szczepień miałam 10 zanim mrl wzrósł

@kinga86 dziękuję za informacje kochana trzymam kciuki
 
@burczuś tulę kochana [emoji26] wiem, że nie tak miał wyglądać dzisiejszy dzień. Z drugiej strony lepiej teraz niż w przypadku bardziej zaawansowanej ciąży. Pewnie dzieciątko miało jakieś wady [emoji17] co do poronienia, to nie wiem jak dlugi masz ten wyjazd ... ale chyba poszłabym dzisiaj do lekarza po tabletki na wywołanie i miała nadzieje że wszystko zakończy się do soboty. Ewentualnie jutro dołożyła kolejną dawkę. Z drugiej jednak strony organizm może być osłabiony po poronieniu i wysiłek na nartach może nie być wskazany. Nie wiem czy nie lepiej poczekać na poronienie... w końcu ono zwykle nie jest takie szybkie, i przychodzi po tygodniu/dwóch. A może @Porzeczka1234 ma rację co do zabiegu.

Co do adopcji to nie jest to łatwa decyzja. My z m zaczęliśmy procedurę kilka miesięcy temu i na pierwszym spotkaniu powiedziano nam, że czas oczekiwania to 3 lat od zakończenia procedury. Byliśmy na 5 spotkaniach i wiem że nie jesteśmy gotowi na taki krok. Jeszcze nie zrezygnowaliśmy z tej drogi, ale myślę że to kwestia czasu...
 
Dziewczyny potrzebuje porady. W sobote rano wyjeżdżam za granice.doktor zaleciła w tym przypadku szpital. Bo boi się że poronienie sie rozkręci np w drodze. Co myślicie? Jechać i czekać na samoistne czy jednak szpital...?
Burczus przykro mi ze tak wyszlo [emoji22]
Ja bym sie nie odwazyla jechac przed poronieniem bo nie wiadomo jak bedzie przebiegac i czy nie bedziesz potrzebowac opieki medycznej. Takze wybralabym szpital
 
@Marthi jestem po. Endo jak zawsze dobija do 6 i na razie tyle. 10dc. Dominujący pęcherzyk 16 mm, w prawym jajniku torbieli nie ma, w lewym stara franca jest, ale prawie 2 razy mniejsza. Jupiii.
Brałam wit e 400, jadłam orzechy, jakoś tym razem niewiele pomogło na endo. W piątek kontrola czy pęcherzyk urósł i jak coś to Ovitrelle, żeby zas nie było z tego torbieli :)
Ps.kupilam wino - zobaczę co zdziała do piątku ;)
 
@burczuś jeśli zależy Ci na wyjeździe ze względu na córcie to też bym poszła do szpitala...
@Zofiamartkowska witaj :) przykro mi z powodu strat , dobrze , że masz wybranego lekarza zobaczysz jaki będzie miała plan dla Ciebie ...
@roki_1991 ANA to nie koniec świata , bardzo dużo dziewczyn tutaj ma i leki na to są , także tego bym się nie bała ;* Ty robiłaś te nieszczęsne kariotypy ? a moze warto też zmienić lekarza tym razem...
 
@bertha nie będę. Wg mnie nic to nie wniesie. Każde poronienie miałam inne. Badanie mi powie co z ta ciażą sie stalo. Ale to nic nie wniesie na przyszlosc. Te pieniadze przeznacze na kolejne szczepienia.


Kochana sądzę , że to mądre posunięcie aby nie badać zarodka mój przypadek jest tego potwierdzeniem. Wykonywałam badania dwa razy wyszła trisomia .Jak wiadomo profesor twierdzi ,że nie stanowi to żadnej wyroczni i każe starać się do skutku mówiąc , że w końcu musi się udać.
 
reklama
Do góry