reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś ja miałam straty na tym samym etapie 1 w szpitalu a 1 w domu. Gdybym mogła wybierać to wolałabym w domu to przeżyć. Jednak jechać bym się bała że się zacznie w drodze a nie wiadomo jak się będę czuć.
@magda1208 ja nie bardzo jakoś wierzę w to MLR
Powiedz coś więcej o adopcji jak możesz w jakim wieku można otrzymać dziecko jeśli nie małe?
Ja bym sama chętnie robiła kurs ale mój M w ogóle o tym nie myśli
U mnie już niedługo rok od ostatniej straty wkopałam się w te szczepienia czy słusznie czy nie nie mam zdania. Czas pokaże.

Napiszę jak wrócę musiałam wyskoczyć na chwilkę.
 
reklama
@burczuś ja wybrałabym szpital. Oczywiście tabletki, nie zabieg. Ale szpital. W drodze może być różnie. Tym bardziej, ze droga daleka :(.
@iveo co do adopcji to nasz wiek ma duże znaczenie. Ja po 40 nie dostałabym już noworodka. Piszę to, bo to może mieć u Was tez znaczenie. Tym bardziej, ze procedury trrwają długo. I 5 letni staż małżeński jest wymagany.
 
Ostatnia edycja:
@burczuś bardzo mi przykro, jesli chodzi o zabieg wiadome jest że szyjka jest najważniejsza ale z drugiej strony wiadomo że w podróży może być różnie, ja z racji tego że jestem strachliwa poszłabym do szpitala. ciężko by mi było jechać daleko z duszą na ramieniu, ale to zależy jak czujesz się na siłach słoneczko
 
@Destino - i właśnie tym opisem, przypomniałaś mi co miałam jeszcze dopisać... Porównując te historię moich psów, dzieci z adopcji itd. miałam napisać też o bardzo mi bliskiej osobie, która swoich prawdziwych rodziców potrafiła tak ranić, że sobie sprawy nie zdajecie. Rodzone dziecko, które miało wszystko, było kochane, nic jej nie brakowało, a jak jej odbiło w okolicy 15 rż. tak do dziś, kiedy jest przed 30 ma w sobie jakiś bunt i robi wszystko, by z rodziną nie mieć kontaktów. Nie chcę zbyt mocno ciągnąć tego wątku, chciałam tylko napisać, że... nawet rodzone dziecko może mieć w sobie "diabła" i zepsuć rodzinę, ranić rodziców (prawdziwych!) na każdym kroku, na własne życzenie, więc to nie jest tak, że tylko dzieci w adopcji takie są i pałają agresją. Pod uwagę trzeba brać różne scenariusze, o czym jestem przekonana, że @magda1208 wie. A życie i tak pisze własne scenariusze i czasem te "obce" dzieci są kochańsze dla rodziców adopcyjnych, niż te prawdziwe, pierworodne.

@burczuś - ja wybrałabym szpital... Bałabym się, że akcja zacznie się w podróży i co wtedy? Nie chcę Cię męczyć, ale możesz powiedzieć czy od ostatniego usg coś się z tym ciałkiem żółtym (mam nadzieję, że nie mylę nazwy) zmieniło? Czy lekarz mówił, że to może być wada?
 
@burczus u mnie poronienie zaczelo sie dopiero po 2tygodniach. W drodze ciezko bedzie ci to zniesc, bo bol i skurcze moga byc silne. Osobiscie jestem za naturalnym poronieniem, a jednak w tej sytuacji rozwazylabym szpital.

@iveo to w jakim wieku chcesz dziecko zalezy w duzej mierze od ciebie no i mozliwosci osrodka.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś jesli nie chcesz lyzeczkowania to idz do szpitala, popros o tabletki indukujace poronienie i powiedz, ze chcesz to przezyc w domu. Przynajmniej bedziesz miec "pewniaka" ze zdazysz przed wyjazdem...
 
reklama
@burczuś bardzo mi przykro [emoji17]
Ja 5 razy ronilam samoistnie i teraz w sobote jak bylam na ip z powodu krwawienia, dr bez robienia usg, tylko widzac moje skrzepy, powiedziala :jest pani w trakcie poronienia, jak pani chce zostac na oddziale to musi pani wiedziec ze tu zawsze sie konczy lyzeczkowaniem, a ze u pani zawsze samo sie czyscilo, to proponuje szpital na ....... bo tam unikaja zabiegu i daja tabletki. Takze, nie zawsze jest tak ze jak sie pojdzie do szpitala to mozna sobie wybrac tab. czy zabieg. Nie wnikam co to za wyjazd ale bym go odwolala i czekala w domu [emoji17]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry