reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bea25ta z oczkami sie zatrzymało i teraz kontrolują często dalej ale jest dobrze
@Nadja_n ja to akurat najmniej ciekawy przykład bo przed szczepieniami 37 a po 3 miałam 0
Szczepiłam się bo prof twierdził że na p/ciała p/łożyskowe i chyba małą IL10 nic innego nie pomoże
 
reklama
pocieszyłaś mnie tym, że dobrze znosisz leczenie, 5 tyg to dosyć długo. Kiedy zaczynasz starania?
bertha chodziło że ma immunosupresje piąty dzień,a nie piąty tydzien;)
@roxie123 z ta glukozą to trochę chyba niektórzy przesadzaja
ja jak szłam robić krzywą myslałam ze będę tam chodzić po korytarzu i żygać, a to fakt słodkie ale nie że jakoś cię ciągnie, nawet się zdziwiłam trochę:Dmyślałam że może dostałam coś innego, i oczywiście nie miałam skierowania
 
@iveo kochana dziękuję za zainteresowanie to miłe Zosia ma juz ponad 5300 także rośnie też jest klusek niezły miałam kryzys mleczny ale to takie problemy nie forumowe. Bardzo się cieszę, że z malutkim siostry dobrze ponad 4 kilo to już niezła waga myślę , że to prawdziwy cud. Kiedy wyniki mrl? Nieustannie trzymam kciuki

@burczuś myślami jestem z Tobą
 
@iveo wszystkiego dobrego dla małego [emoji4]

Przyszły wyniki :

P.pc antygenom łożyska - ujemny
P.pc Plemnikom - ujemny

Czekam jeszcze na pc.a . jajnika

@mickey* dzięki za info [emoji4] może faktycznie nie takie straszne jak mówią [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
bertha chodziło że ma immunosupresje piąty dzień,a nie piąty tydzien;)
@roxie123 z ta glukozą to trochę chyba niektórzy przesadzaja
ja jak szłam robić krzywą myslałam ze będę tam chodzić po korytarzu i żygać, a to fakt słodkie ale nie że jakoś cię ciągnie, nawet się zdziwiłam trochę:Dmyślałam że może dostałam coś innego, i oczywiście nie miałam skierowania
bertha chodziło że ma immunosupresje piąty dzień,a nie piąty tydzien;)
@roxie123 z ta glukozą to trochę chyba niektórzy przesadzaja
ja jak szłam robić krzywą myslałam ze będę tam chodzić po korytarzu i żygać, a to fakt słodkie ale nie że jakoś cię ciągnie, nawet się zdziwiłam trochę:Dmyślałam że może dostałam coś innego, i oczywiście nie miałam skierowania
coś mi nie pasowało z tym 5 tygodniem ale dobrze, że zwróciłaś uwagę. Mój lekarz mi mówił, że moje leczenie ma trwać 4-6 tyg, jutro będe znać dalsze szczegóły
@iveo kochana dziękuję za zainteresowanie to miłe Zosia ma juz ponad 5300 także rośnie też jest klusek niezły miałam kryzys mleczny ale to takie problemy nie forumowe. Bardzo się cieszę, że z malutkim siostry dobrze ponad 4 kilo to już niezła waga myślę , że to prawdziwy cud. Kiedy wyniki mrl? Nieustannie trzymam kciuki

@burczuś myślami jestem z Tobą
fajnie, że mała rośnie jak na drożdżach. Sama radość, a śpi w nocy?
 
- Cytokiny -

Dalej mnie meczy ten temat ... czy te nieprawidłowości z nimi związane powodują ciąże biochemiczne czy one się „odzywają” na każdym etapie ciąży i mogą siać spustoszenie ?

Nie nawiązuje do waszych postów, przepraszam... po prostu złe się czuje od wczoraj psychicznie... dodatkowo dowiedziałam się o kolejnej ciąży bliskiej mi osoby ;( staram się cieszyć jej szczęściem,ale to mi rozdziera serce ;( ;(
 
Ostatnia edycja:
aż jutro zapytam lekarza, bo już na innym forum zwróciłam uwagę, że ten equral dziewczyny biorą krócej, max 2 tyg. A ja mam tak długo brać hm, tym bardziej że interkulinę2 mam niższą od ciebie. Z drugiej strony wiem, że lekarze nie lubią jak im sie sprzeciwia. Sama nie wiem co z tej sytuacji zrobić.
 
- Cytokiny -

Dalej mnie meczy ten temat ... czy te nieprawidłowości z nimi związane powodują ciąże biochemiczne czy one się „odzywają” na każdym etapie ciąży i mogą siać spustoszenie ?

Nie nawiązuje do waszych postów, przepraszam... po prostu złe się czuje od wczoraj psychicznie... dodatkowo dowiedziałam się o kolejnej ciąży bliskiej mi osoby ;( staram się cieszyć jej szczęściem,ale to mi rozdziera serce ;( ;(
nie wiem, sama bym chciała znać na to odpowiedź, ale musi byc coś na rzeczy
 
reklama
@bea25ta z oczkami sie zatrzymało i teraz kontrolują często dalej ale jest dobrze
@Nadja_n ja to akurat najmniej ciekawy przykład bo przed szczepieniami 37 a po 3 miałam 0
Szczepiłam się bo prof twierdził że na p/ciała p/łożyskowe i chyba małą IL10 nic innego nie pomoże
Iveo mnie Pasnik mowil ze 3 szczepionki to maks potem nie podniesie sie juz to mlr
To niezle az sie wystraszylam mialas 37 a masz 0
 
Do góry