reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia @burczuś dzis 6dpt, teoretycznie wczesnie i wszystko sie moze zdarzyc, ale przy pierwszym podejsciu przy jednymul zarodku w tym dniu mialam bete 10,7 i to juz byla lipa, przy drugim i dwoch zarodkach mialam 57 i tez nie daly rady. Lekow wiadomo, nie odstawiam jeszcze i w rozpacz nie wpadam, ale na cud sie tez nie nastawiam :/

Trzymam kciuki za cuuuuuud. Zdarzają się na tym forum.
 
reklama
@matylda23 dzidzi widzisz jest silne [emoji4] a Ty masz leżeć i pachnieć [emoji4] cieszę się!
@Kitki wyniki dzisiaj ale nie będę mieć jak odebrać zobaczymy co wyjdzie xD na krzywe jadę w piątek
@dżoasia &&& zaciśnięte [emoji4]
@czarna_mala zdrówka [emoji8]
@magda1208 doczekasz się dzidzi zobaczysz ;*

U mnie gromada ptaszków [emoji4]
1515416611-80cad9348b9b1a1d-aaaaaa.jpeg
1515416620-6e8279fd8d42049f-aaaaaa.jpeg


Jest ich jeszcze więcej ale uciekają jak podejdę bliżej [emoji16][emoji23] Ale mówię Wam jak wcinaja glodomory

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś , nie wiem czy mogę się bardziej oszczędzać niż teraz... chyba,że kupiłabym basen albo pieluchy :p w sumie leżę prawie miesiąc,chyba się zaczynam do tego przyzwyczajać. Lekarka mówiła tylko,że po 24tc będzie trzeba to bardziej kontrolować i sprawdzać czy Dziecko dobrze rośnie.
Trzymam kciuki o zwrot pozytywny u Was.
@dżoasia , kciuki za Bąbelki!
@czarna_mala , ja też teraz się zmagam z zatokami..mój odwieczny problem. Zdrówka !
 
Kilka dni mnie nie było i ile do doczytania ;)
@matylda23 ja jeszcze nie wiem czy boy czy girl. Serce podpowiada Dziewusię ;) 18-go wizytuję to może ujawni się maleństwo.
@bobasek1990 ja stosuję oliwkę Hipp masło she naturalne oraz mam jeszcze z palmersa cocoa butter tak naprzemiennie jak mnie najdzie ochota.

No to czas doczytać co u Was Kochane.
 
Kupiłam glukoze cytrynowa i w piątek idę [emoji4] dużo się pije tego ? Jakie rady pić szybko czy spokojnie ? Jak lepiej żeby nie haftowac

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiłam glukoze cytrynowa i w piątek idę [emoji4] dużo się pije tego ? Jakie rady pić szybko czy spokojnie ? Jak lepiej żeby nie haftowac

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Rozpuszczasz te słodycze w szklance wody :D i pijesz jak najszybciej :) no i potem szyja do góry i zakaz haftów, bo wtedy w nagrodę picie jeszcze raz ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@roxie123 ja pilam zwykla glukoze nie cytrynowa i to wcale nie takie straszne.
Moim zdaniem troche przesada z tymi opowiesciami
@Destino @Funia90 jak sie czujecie?
@marshia co u Ciebie?
Ja czekam na wynik mlr w sumie po 6 szczepieniach
@burczuś jak w cuda nie wierze to u Ciebie na niego liczę!
@Porzeczka1234 jak tam malutka duzo urosla? Mojej siostry maly juz ponad 4 kg co przy wadze urodzeniowej 1.2 kg nie lada wyczyn!
 
Do góry