reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@iveo trudno mi powiedziec hehe pierwszy raz ide na to powiem jak wrażenia :D
@czarna_mala o bleh... :D to zamkne oczy hahaha
Ja lubię słodkie, ale to było ciut przesłodzone dla mnie. Nie było straszne, gorsze niż picie dla mnie było siedzenie tam i czekanie, a już najgorsza była Pani, która nie mogła znaleźć mi żyły do pobrania [emoji23][emoji23][emoji23] samo picie nie jest złe, gorzej było zatrzymać to w sobie ;) aaaa i nie łaź nigdzie, weź sobie książkę, tableta, cokolwiek żeby siedzieć w miejscu. Bo chodząc spalasz cukier :) powodzenia

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@matylda23 gratulacje[emoji5]

@roxie123 nie boj zaby.
Dla mnie jak torebka cukru gestego tylko taka jakby chemie czuc w tym.[emoji4]

@iveo ogolnie dobrze tylko chce rodzic bo paychicznie wysiade z tego myslenia czy jest w porzadku.
Dziekuje za pamiec[emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja pilam zwykla glukoze nie cytrynowa i to wcale nie takie straszne.
Moim zdaniem troche przesada z tymi opowiesciami
@Destino @Funia90 jak sie czujecie?
@marshia co u Ciebie?
Ja czekam na wynik mlr w sumie po 6 szczepieniach
@burczuś jak w cuda nie wierze to u Ciebie na niego liczę!
@Porzeczka1234 jak tam malutka duzo urosla? Mojej siostry maly juz ponad 4 kg co przy wadze urodzeniowej 1.2 kg nie lada wyczyn!
Iveo moge wiedziec jakie mialas mrl przed szczepionkami?
Ja zaczynam szczepionki za tydzien mam miec trzy moje mrl 23
 
@dżoasia na spokojnie....w środę będziesz wiedziała jak beta przyrasta....nie wolno się poddawac

@burczuś a Pani doktor jak skomentowała cały obraz usg?

@matylda23 o której masz kochanie wizytę?
Ehhh, wiecie co Wam powiem? W piątek dowiedziałam się o kolejnych ciążach w ekipie... Obecnie 5 z 6 takich bliższych koleżanek jest w ciąży... Miałam w weekend taką dolinę, tak boję się starań... tego, że u mnie historia się może znowu powtórzyć, a wszystkie koleżanki urodzą bez problemu... Masakra.

@mickey* - ja miewam nerwobóle okołosercowe i mam Hashimoto. Mogłabyś mi napisać jakie masz zalecenia od lekarza odnośnie jak już zajdziesz? Co masz brać, jakie leki i dawki?

@burczuś - trzymam kochana kciuki za Ciebie, cały czas... ;*

@eska29044 - Witaj na naszym forum. Wiem jak Ci ciężko było, gdy dowiedziałaś się o wadzie letalnej. Ja niestety też to przeszłam i gwarantuję Ci, że wiek nie gra tu pierwszych skrzypiec w tym wypadku. Ja mam 27 lat, zaraz 28, zdrowe kariotypy z Mężem itd. a pojawiła się u nas w II ciaży wada letalna - trisomia 16chr. Nie wiem, dlaczego straciłam 1 ciążę, boję się, że może też była to jakaś wada... od roku próbuję się przygotować do ponownych starań, wybrać optymalny sposób leczenia i nadal jest straszna obawa, mnóstwo niewiadomych i ból w sercu.

@dżoasia - no no no, może to miły zwiastun :* Trzymam kciuki!

Miłego dnia, Panienki!
Czyli przeżyłaś takie same piekło jak ja :-(. również od roku przymierzam się do ponownych starań ale panicznie sie boje, żeby nie było znowu chorego dziecka. Tak samo nie wiem co jest grane, lekarz mi mówił, że mogła u mnie ta immunologia się do tego przyczynić. Zaczeło sie od odklejania kosmówki, a potem, złe wieści na usg. Ból w sercu, strach czy nie będzie powtórki -nie wiem jak dam radę. A ty kiedy się przymierzasz? U ciebie cytokiny ok?
 
reklama
Ja mam IL2 888.


Ja sie czuje najnormalniej w świecie. biore wlasnie equoral, metypred 4mg i azatioprine. dzisiaj 5-ty dzien. koncze w srode.


Coś się ruszylo! jest nadzieja i tego sie trzymamy :)
pocieszyłaś mnie tym, że dobrze znosisz leczenie, 5 tyg to dosyć długo. Kiedy zaczynasz starania?
 
Do góry