reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 Mozesz ubiegac sie o odszkodowanie ale musisz zarejestrowac dziecko. Ja tego nigdy nie robilam wiec nie znam szczegolow.
@dżoasia Małymi krokami do celu :) Niestety każda z nas ćwiczy cierpliwość i odbiera lekcje pokory ;)
Ja tam jestem pełna optymizmu u Ciebie.
 
reklama
@olaa90 Mozesz ubiegac sie o odszkodowanie ale musisz zarejestrowac dziecko. Ja tego nigdy nie robilam wiec nie znam szczegolow.
@dżoasia Małymi krokami do celu :) Niestety każda z nas ćwiczy cierpliwość i odbiera lekcje pokory ;)
Ja tam jestem pełna optymizmu u Ciebie.
Pixi a na wlew planuje moze w pt lub za tydzien w pon, na razie musze spr chociaz przyrosty bety, nie mam juz kasy a jak sie okaze biochemiczna to doopa
 
@eska29044 ale masz jedno dziecko prawda? I to była ciąża bezproblemowa?

@Porzeczka1234 Dziekuje, a kto Cię prowadził ? Dr P? Jak się leczy albo „zagłusza” te cytokiny? Jaki jest koszt tego badania, kojarzysz może ?

Spokojnej nocy wszystkim ;*
Tak moja pierwsza ciąża była zupełnie bezproblemowa. Ale byłam też młodsza, widzę, że z roku na rok pomimo, że duchem czuje się młoda, to zdrowie już nie te
@eska29044 ale masz jedno dziecko prawda? I to była ciąża bezproblemowa?

@Porzeczka1234 Dziekuje, a kto Cię prowadził ? Dr P? Jak się leczy albo „zagłusza” te cytokiny? Jaki jest koszt tego badania, kojarzysz może ?

Spokojnej nocy wszystkim ;*
Eska ja utrzymyje ciaze do 6-7tydzien i obumieraja,zarodek ma juz serce kolo 6 tyg a kolejne usg np.6 plus lub 7 plus juz pokazuje ze serce bije za wolno lub nie bije. (Tak bylo trzy razy)a poza tym biochemiczne.
W dwoch ostatnich ciazach bralam encorton 10mg nie pomogl(bralam juz przed staraniami)Mnie Pasnik i Jerzak tez mowili ze encorton nie dla mnie.Jerzak wrecz ze sobie szkodze,ale ona ogolnie chyba przeciwna sterydom.
Komorki nk ma 21.Mnie Pasnik zlecil szczepionki po dwoch moge sie starac.potem jeszcze w ciazy lub nie trzecia.
Nadja_n czy oprócz NK, wyszły ci jakieś nieprawidłowości? Dlaczego steryd ci szkodzi.
 
@eska29044 ja 27 lat mam... i jestem w ślepej uliczce :( 0 dzieci, 2 aniołki..

@dżoasia kciuki zaciśnięte ;* kochana a mogłabyś mi powiedzieć jakie to są koszty? Takie szczepienia, wlewy ? Muszę się na wszysyko przygotować :(
 
Dziewczyny... wbrew wszelkiemu zdrowiu na rozsadku siknelam dzisiaj... o 6 nie bylo nic a o 9 popatrzylam i pokazalo siie cos takiego... wyglada jakby skrzaty dorysowaly:p
witaj, z doświadczenia wiem, że test jest wiarygodny do 10 min. Czy zerkałaś na test w tym czasie? Życzę ci z całego serca aby się udało.
 
@eska29044 ja 27 lat mam... i jestem w ślepej uliczce :( 0 dzieci, 2 aniołki..

@dżoasia kciuki zaciśnięte ;* kochana a mogłabyś mi powiedzieć jakie to są koszty? Takie szczepienia, wlewy ? Muszę się na wszysyko przygotować :(
Jesteś młodziutka, u ciebie to początek drogi, koniecznie zdiagnozuj sie immunologicznie, test CBA ważny i IMK, Ana itd Większość nieprawidłowości da się wyprostować. Porób badania aby nie iść już ślepo skoro już dwa razy miałaś poronienia. Bo każde kolejne niesie za sobą ciężki bagaż psychiczny. Będzie dobrze
 
@eska29044 ja 27 lat mam... i jestem w ślepej uliczce :( 0 dzieci, 2 aniołki..

@dżoasia kciuki zaciśnięte ;* kochana a mogłabyś mi powiedzieć jakie to są koszty? Takie szczepienia, wlewy ? Muszę się na wszysyko przygotować :(
Szczepienia jesli u pasnika to jedna szczepionka 700zl i mi mowil o 4, ale poki co sie na nie nie zdecydowalam. A wlewy drogie w kosmos, 10g to koszt 1900zl, ja mam miec 4 wlewy i lacznie 70g czyli 14tys nie moje.
Ogolnie dawke sie dobiera na podst wagi, 0,25g/kg masy ciala. Czyli jak ktos wazy np 60kg to na jeden wlew 15g potrzeba
 
@pixi.nova niestety nie miałam clexane... chciałabym,żeby okazało się ze właśnie clexane zabrakło... a mogę mieć takie podejrzenia dlatego,ze w 1 ciąży to wogole nie było widać zarodka a teraz z aspiryn był... wiec może brak clexane odciął go ode mnie... albo grubsza sprawa (wyjdzie może coś z Genesis) mimo ze ja się boje tez tych leków rozrzedzajacych to chyba nie ma nic do stracenia,tylko nie wiem czy mi go w przyszłości lekarz jakiś da... na razie czekam na 31 stycznia wtedy mam wizytę u Dr Przyby... a ty kochana u kogo się leczysz? Już etap starań nadchodzi? :)



Edit: dziewczyny kochane powiedzcie mi czy orientujecie się,czy jak już będę miała wynik z Genesis ciąża 8tyg będzie płeć to czy mogę sie starać o odszkodowanie? Tylko wiąże się to z tym pewnie,ze będę musiała zarejestrować zarodek tak? W poprzedniej ciąży nie dostałam nic z ubezpieczenia,a teraz skoro będzie płeć określona to chyba jest taka możliwość tak? Pytam bo nie chce znać płci i mój P będzie się tym zajmował,tylko muszę go pokierować... :(
Jeżeli będziesz znała płeć to masz prawo do urlopu skróconego macierzyńskiego oraz odszkodowania. Z PZU ja dostałam 3200 mąż tak samo. Ale. Trzeba zarejestrować w USC. I dopiero z aktem urodzenia z adnotacją o urodzeniu martwym można zrobić cokolwiek.
 
reklama
witaj, z doświadczenia wiem, że test jest wiarygodny do 10 min. Czy zerkałaś na test w tym czasie? Życzę ci z całego serca aby się udało.
Nie zerkalam bo wrocilam do lozka. A na tym etapie na ktorym jestem to niektorym dziewczynom tak wlasnie czasem wychodzilo, ze kreski sie pojawialy dopiero po jakims czasie. U mnie dzis dopiero 5 dzien po transferze 5cio dniowych zarodkow.
 
Do góry