reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@eska29044 zaczynam się wczytywać w temat cytokin... mam pytanie, jak u Ciebie z chorowaniem? Czy chorujesz, jakieś przeziębienia, katar itp? Bo ja już nie pamietam kiedy miałam chocby przeziębienie... A tutaj jedna dobra dusza napisała,ze to złe rokuje na ciąże to nie chorowanie.... ehhhh i bardzo się martwię czy czasem moja immunologia nie jest tak silna,ze mi zabija zarodki...
 
@eska29044 zaczynam się wczytywać w temat cytokin... mam pytanie, jak u Ciebie z chorowaniem? Czy chorujesz, jakieś przeziębienia, katar itp? Bo ja już nie pamietam kiedy miałam chocby przeziębienie... A tutaj jedna dobra dusza napisała,ze to złe rokuje na ciąże to nie chorowanie.... ehhhh i bardzo się martwię czy czasem moja immunologia nie jest tak silna,ze mi zabija zarodki...
no właśnie, ja od roku nie byłam chora, i teraz wyszły mi złe CBA, a wcześniej często chorowałam, przeziębienia, grypy, opryszczki, w grudniu ubiegłego roku miałam zapalenie oskrzeli. Sama się nad tym zastanawiam, bo żeby nie było tak, że dopiero teraz zaczną sie jeszcze większe problemy z ciążą. Ale też jak jest inna opcja, bo miałam 14 poziom wit D, uzupełniłam ją, pije olej z czarnuszki, kurkumę, soki warzywne, jem kwasy Omega3, może to spowodowało, że od roku nie jestem chora. Masakra z tym wszystkim, mam wrażenie, że czym bardziej się staram jest coraz gorzej :-(
 
@eska29044 ale masz jedno dziecko prawda? I to była ciąża bezproblemowa?

@Porzeczka1234 Dziekuje, a kto Cię prowadził ? Dr P? Jak się leczy albo „zagłusza” te cytokiny? Jaki jest koszt tego badania, kojarzysz może ?

Spokojnej nocy wszystkim ;*
 
@eska29044 ale masz jedno dziecko prawda? I to była ciąża bezproblemowa?

@Porzeczka1234 Dziekuje, a kto Cię prowadził ? Dr P? Jak się leczy albo „zagłusza” te cytokiny? Jaki jest koszt tego badania, kojarzysz może ?

Spokojnej nocy wszystkim ;*
Nie pamiętam koszt ok 300 zł. Ja się leczyłam u prof. Malinowskiego w Łodzi miałam szczepienia i dodatkowo brałam steryd
 
@roxie123 kochana wdech i wydech.
Prosze postaraj sie i jak mozesz nie czytaj za wiele o wyniakch kariotypu,bo raz ,ze na 99% macie dobry a dwa nawet jesli nie to lekarz oceni co dalej w konkretnym przypadku.
Wiem,ze ciezko o spokoj ale musisz to zeobic dla siebie bo osiwiejesz predzej.
Ile jeszcze do wyniku?

Ja czekajac na wynik kariotypu zaszlam w ciaze,jechalismy odebrac wynik bylam cos w 8 tyg,jeszcze przed wizyta u gentyka mialam wizyte u gin i stres najpierw czy serduszko dlaej bije a potem wizyta z kariotypami i znow stres.
Pmaietam ,ze mieli obsuwe i czekalismy dlugo ojej co ja tam przezylam,dzidzi tez pewnie .
Ale wierzyc trzeba pamietaj[emoji5]jestesmy z Toba i musi byc dobrze[emoji8]

@kas90 trzymam kciuki za Was[emoji5]

@eska29044 witaj w naszym gronie[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a to do którego tygodnia utrzymujesz ciąże? U mnie cytokiny złe i nk za duże 18%, musiałabym rozpocząć leczenie immunosupresyjne, ty się leczyłaś w tym kierunku czy od razu szczepienia?
Eska ja utrzymyje ciaze do 6-7tydzien i obumieraja,zarodek ma juz serce kolo 6 tyg a kolejne usg np.6 plus lub 7 plus juz pokazuje ze serce bije za wolno lub nie bije. (Tak bylo trzy razy)a poza tym biochemiczne.
W dwoch ostatnich ciazach bralam encorton 10mg nie pomogl(bralam juz przed staraniami)Mnie Pasnik i Jerzak tez mowili ze encorton nie dla mnie.Jerzak wrecz ze sobie szkodze,ale ona ogolnie chyba przeciwna sterydom.
Komorki nk ma 21.Mnie Pasnik zlecil szczepionki po dwoch moge sie starac.potem jeszcze w ciazy lub nie trzecia.
 
reklama
Hej ;*

U mnie dziś lepiej w prawdzie katar nie odpuszcza ale @ się powoli kończy więc i humor wraca [emoji6]
Jutro robię ta prolaktyne więc dzisiaj spokój itd.

@Funia90 pamiętam...a teraz ja mam stres jak to kariotypy to chyba dam sobie spokój wtedy liczę jednak ze będą dobre .
Ile muszę czekać to nie wiem bo badania robiłam 4 grudnia a do 35dni wynik może będzie szybciej ...
Na razie czekam ale na Wasze maluszki Asienke i @Destino Natanielka [emoji4]


Ps. Ile czeka się na wyniki przeciwcial?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry