reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 @olaa90 letrox dlatego lepszy bo tabletka nie zawiera laktozy jako wypelniacza tabletki a niektorzy maja nietolerancje laktozy i zeby sie niepotrzebnie nie alergizowac.
@mala79 przykro mi ze niedrozne ale skoro znasz przyczyne to moze warto udroznic i próbować?
Ja po Nowym Roku badam nietolerancje glutenu pare przeciwciał na APS allo mlr i powtarzam te testy limfocytowe interleukiny itd i zobaczymy co dalej.
Mysle czy sama nie zaczac metforminy 500 bo wizyta dopiero 24.01
 
reklama
Kurcze @mała79 ja wierzę,że na pewno jest jeszcze jakieś wyjście. Skoro masz jedno dziecko, a niedrożność sie pojawiła, to znaczy...ze można to jakoś odetkać? Porozmawiaj z dobrym ginekologiem o laparo i usunięciu zrostów. Choćby mieli odetkać jeden... dziewczyny na ćwierci jajnika doczekały się ciąż, to na pewno i odetkanie jajowodów jest możliwe! Wiem,ze nas goni bardzo wiek. Mi moja pierwsza ginekolog też niedawno powiedziała,że mnie podziwia,że jeszcze walczymy,że ona dawno by się poddała. A ja jej mówię,że chcę wyczerpać wszystkie możliwości i dopiero wtedy ewentualnie się poddać. Nie wcześniej, bo bym żałowała,że nie wykorzystałam każdej szansy. Jeśli masz siłę,dowiedz się o tej laparoskopii. A jeśli zdecydujesz,że odpuszczasz, to tez będziemy wspierać:(
 
@mała79 miałaś sono czy normalne z rtg? jak kontrast nie przechodzi to i zwykły gin jest w stanie to zobaczyć... ale... to jeszcze nic pewnego. Może trzeba laparoskopię zrobić. Jeżeli masz wątpliwości co do sztuki lekarskiej to może warto powtórzyć u kogoś doświadczonego. Przykro mi kochana. Pamiętaj, nadzieja umiera ostatnia!
 
@Auri_a Odnosnie mleczka dziekuje kolezanka mi juz zalatwila. Ja aktualnie ide na przekor trendom :D
Biore to co zalecila Jerzak:
- kwas foliowy 5 mg
- femibion
- wit b6 25 mg x 2
- wit b12 100
- dostinex pol tabletki tygodniowo
- gluckophage 500x1
- vigantoletten max
- acard
- euthyrox 25 mg
- miositogyn
Z dodatkowych spraw biore:
- maca
- mleczko pszczele
- cefasel
Uffff.. chyba niczego nie zapomniałam ;):p
@dżoasia Kochana wiesz jak mocno trzymam kciuki za twoje blizniaki!!!! Musi sie udac! Koniecznie zdaj relacje nam.
@bertha I jak testowanko? Trzymamy kciuki! :)
@burczuś :) Za Ciebie kochana cały czas trzymam kciuki i mocno myślę o Tobie i twojej kruszynce. Juz niedlugo piekny widok na usg! Zobaczysz :)
@mała79 Nie poddawaj sie, zobacz ile jest tutaj historii dziewczyn, ktore w podobnej sytuacji wyszly z brzuszkami. Ja wierze, ze sie uda!
@edloteh Ja też mu wierzę, że te leki pomogą u mnie :)
@Beciiia-87 Kochana wspolczuje przezyc z ivf ale byc moze zmiana kliniki pomoze? Ja mocno trzymam kciuki za naturalsa u was! :) A co, cuda sie zdarzaja!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co to znowu jakieś nieporozumienia:o??Wszyscy jesteśmy dorośli i myślę że @burczuś nie miała niczego złego na myśli i nasze mamusie kochane nie uciekajcie nam z forumu, jesteście tu wszytski z swoją wiedzą potrzebne.

Ja po drożności i niestety ZAŁAMKA :( oba jajwody niedrożne (nie wiem czy im wierzyc bo to miejscowi zwykli ginowi) ale powiem WAM że mam dość. Pani ginekolog zasugerowała żebym sobie juz dała spokój.....:sad: że jestem stara i tyle poronień:( limit złych wiadomości u mnie się wyczerpał:( nie wiem co dalej i czy jest wogóle "jakieś dalej"
Jezeli 79 to Twoj rocznik to witaj w klubie staruszko[emoji10][emoji10][emoji10] u mnie wiek 38, amh 0.29 dwa poronienia i tez nie wiem jak to dalej bedzie...
Buziaki Ci sle kochana

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pixi.nova czy masz jakas mutacje? Czy te witaminy bierzesz metylowane? Dostinex to na prolaktyne? Jaką mialas wartosc? Powiem szczerze ze suplementuje podobnie ale tak 3 po 3 bo mnie brzuch boli od tych wszystkich tabletek
@Ilis91 śluz jak najbardziej normalny i sennosc tez. Zazwyczaj mniejsza jest w 2 trymestrze
 
reklama
Do góry