reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Ilis91 spokojnie [emoji4] ja przy mojej cukrzycy sprawdzam poziom ciał ketonowych codziennie rano. Dostałam zalecenie od diabetologa, że jeśli będą się pojawiały mam zwiększyć kaloryczność ostatniego posiłku, który mam jeść tuż przed pójściem spać. Tak by maluch "nie głodował" w nocy. Spróbuj.
@Kwiatuszekk23 dobrze, że już jesteście u siostry. Odpoczywaj [emoji4]
@magda1208 wszystkiego najlepszego. Spełnienia tego jednego najważniejszego życzenia [emoji8]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kwiatuszekk23 u ciebie juz 24tc? Mysle, ze bedzie dobrze, tylko potrzebujesz sie pooszczedzac. Wyczulam w twoich postach, ze od poczatku o to sie martwisz. To sie zdaza i dzieciom sie udaje. I tak trzeba myslec, pozytywnie. Jest duzo pozytywnie zakonczonych historii. Kazdy dzien przybliza cie do pieknego i zywego cudu. Lez i pachnij

@Ilis91 jak mozesz to napisz do gina smsa. A jak nie, to zmniejsz dawke eutyroksu lub letroksu jak bierzesz. Modulacje tsh wychodza tez jak zmienia sie dawke encortonu. Poza tym z dwojga zlego lepsza nadczynnosc tarczycy... tak mowi Milewicz

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki po odstawieniu luteinki jak bralam 10 dni po owulce na podtrzymanie ewentualnej ciazy kiedy moge spodziewac sie @? Odstawilam dzien przed spodziewana @ zawsze mam regularnie co 28 dni i gin nie wiem co myslal mowiac ze dostane od razu na kolejny dzien..kazal zrobic sikanca, wyszedl negatyw no i odstawilam, wczoraj @powinna byc a tu ani widu ani słuchu: ( jutro zrobie drugi test, inny kupilam, na nic nie licze ale jakby byl pozytyw to po odstawieniu luteiny i takim spadku progesteronu ma szanse sie utrzymac? Nie wiem jak to dziala a gin mnie jakos kiepsko poinstruowal:( @magda1208 kochana zycze super planu na nastepna udana ciaze! :*
 
Ale to sie pozniej zaczyna cykl kurcze to niefajnie:( liczycie sie z tym i nie przeszkadza wam to? Pewnie najwazniejsza opcja ze moze byc ciaza i moze ma wieksze szanse sie utrzymac tak? Dobrze rozumkuje?
 
reklama
Oliwka jest przeszczesliwa, bo ma,sie z kim bawic. Adas teraz spi a ja,sobie leze koło niego. Mala kopie jak szalona. A ja? Wertujw neta i szukam podobnych przypadków. Nie dosc,że blizna to jeszcze lozysko. Zeby jeszxze chociaz dotrwac 10 tyg. Wieczność...
Nafoczka pisaliśmy, ale do mnie jeszcze to nie docieralo. Teraz dotarlo i jestem przerażona.
 
Do góry