reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie nadrobie ponad 500to za duzo nawet dla mnie.

Dziekuje za kciuki, modlitwy i wszystkie ohy i achy nad zdjeciem coreczki.
emoji173.png
emoji8.png
@marshia dolapalam ze jest ok z mama ufff. @bertha kochanie trzymaj sie te falszywe testy to kurde w Twoim przypadku to jakies nie tego zarty wcale nie smieszne!! Przykro mi moze wkrotce a z cudu nie rezygnuj przed styczniem masz jeszcze szanse.

U mnie cud miod i orzeszki, ale to jaka bylam osrana przed operacja to nie zapomne.Wchodze na operacyjna z moim pieskiem na smyczy czyt. turka w pecherzu a tam taki mloxdy zespol ze mysle o Boze bedzie zle nie maja doswiadczenia.Potem zastrzyk w kregoslup moe dziewczyny zrobcie to tak zebym zeszla ze stolu i chodzic mogla.Lezac na stole slysze pikanie aparatury i czuje sie jakbym zapadala sie w stol mowiac inaczej tracila kontakt ze swiatem, zamykam oczy z czola kapie pot pod nosem rosa kobieta anestezjolog uspokaja mowi co sie wydarzy ze sie juz dostali nagle plusniecie wody kiefy spod powlok wyciagneli wielka krope moja coreczke i krzyk malej od razu poczulam sie lepiej.Nie wiem udawalam czy jak hehehe. Od razu tylko nasluchuje co mowia czy wszstko ok podchodzi polozna zdaje relacje ze gra zaraz dostaje niunie placzzoco- wrzeszczaca przed nos i mowie Milenko kochana gdzie Ty wazysz 3900 na bank masz zaledwie 3kg a ona slyszac moj glos zamilkla, wycalowalam buzke i raczki i prosilam zeby fo meza szybko zabrali bo od rana w stresie i zaraz bede mu musiala farbe nakladac bo osiwieje. Doktor pyta az tak?? Mowie Tak z kazda sekudna zamienia sie w szarego golebia .Po 20 minutach wyjechalam i ja maz nadal zyl czekal i wcale nie taki siwy. Ot cala akcja na porodowce. Szybko sie pozbieralam chodze od razu prosta wiev jestem dumna.

To jak laski ktora po tej historii wskakuje w moj paniczny brzuch?? Byl duzy pomiesci ze 4 wiec ie nieozpychajta. Widze ze @burczuś testowac bedzie wiec kciuki
Mój poród wyglądał podobnie :-D cieszę się że już w domu i wszystko ok :-) buziaki dla Milenki od ciotek [emoji8]

@magda1208 Wszystkiego najlepszego [emoji253] [emoji258] [emoji257] [emoji257] [emoji255]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bea25ta taka historia... az sie czytac chce. Teraz moja kolej. Zobaczymy czy tez sie szybko pozbieram

@magda1208 dobrze, ze spedzacie razem czas. Wszystkie naj... na + w zyczeniach przesylam [emoji179][emoji512][emoji253][emoji313][emoji110][emoji178][emoji512][emoji253][emoji313]
Slonko jestes zaledwie o rok starsza ode mnie jeszcze wszystko przed wami

@ilis90 zdrowka dla cioci, a dla ciebie i kruszynki spokoju

@iveo jeszcze miesiac i mozesz brac. Jestem z niego zadowolona. Pieknie znosze ciaze jak na te wszystkie dolegliwosci co byly. To cierpliwy brzuszek i wytrwaly... polecam

@dzol kotel nawet wczoraj dobrze, a dzis znow niemrawy... o chyba juz mu przeszlo [emoji1] tylko te kupki... raz sa raz ich nie ma a my martwimy. A twoj urosl co?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 kochana przede wszystkim oby spełniło się 1 marzenie w nadchodzącym roku, a poza tym zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Przepraszam, ze spóźnione.

IMG_3922.JPG


@bea25ta Ty jak zawsze w formie ;) Opis porodu mnie wzruszył z 1 strony, ale przede wszystkim rozbawił :). Zostań z nami pliiiiiiis.

@Porzeczka1234 jak znajdziesz czas to wrzuć te swoje wyniki. Porównam do swoich.

Wszystkie moje drogie "niedzieciate"(bo dzieciatym brak czasu) - odpalilismy wczoraj z m serial DARK na netflixie. O 22:00. Skończyliśmy o 4:30, bo oboje już zasnęlisny. nawet nie wiem, ile nam jeszcze zostało. Wciągnęło lepiej niż Stranger Things. Niech się wikingowie, House of Cards, dextery i inne seriale schowają. A co ciekawe to niemiecka produkcja. Szok. Niemcy zrobili serial wszechczasow. P O L E C A M!!!
 

Załączniki

  • IMG_3922.JPG
    IMG_3922.JPG
    27,5 KB · Wyświetleń: 495
Marshia, to musimy sprawdzić ten serial :) ale po zobaczeniu odcinka Strangers things powiedziałam ze nigdy więcej! Straszny był, w sensie ze się bałam. Także zobaczymy czy ten dark mi się spodoba :)

A u mnie jak w zegarku puk puk...@.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz wypoczywam u siostry.
Beata super, ze jesteście juz w domku! Filip jak? Zakochany?
Destino ja tez jak sie dowiedzialam o ciazy pierwsza mysla byla blizna... czy da rade. Znalazlam tu na forum dwie dziewczyny z rozejsciem blizny. U nich wszystko sie dobrze skonczylo. Tylko musialy wlasnie leżeć. Jeszcze tyle czasu przed nami... boje sie jak to bedzie.
Wzielam tylko najpotrzebniejsze rzeczy bo M ma byc gdzies za 1,5 tyg. Wiec moze jakos dotrwamy.
Magda wszystkoego dobrego! Zeby spelnily sie Twoje najwieksze plany!
 
Do góry