reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny coraz więcej nas na forum biorących Accofil. Proszę podajcie mi nazwiska lekarzy oprócz Przybycienia, którzy przepisują go w Krakowie, staram się naprowadzić moją koleżankę z podobnymi problemami do naszych. Dziękuję z góry [emoji4]






@matulkaa dr Pabian i dr Tytko z Pro creative przepisuja accofil
Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino to ja takiego glazu nie czuje,bardziej takie spiecie no i coraz czesciej taki twardy robi mi sie jak ide lub jak szybko wstane,wczensiej to bylo bardziej na lezaco.
Asiula dzis rano np tak wystawila stope(chyba) ,ze chcialam ja chwycic za nia hehe[emoji23]
Ale te ruchy sa inne juz teraz,raczej takie mocne rozpychanie.
Moja szyjka ostatnio nic sie nie zmienila i dalej 4,3 cm ale od cZego ma sie skracac jak tu zero sexow i w ogole .
Moze w koncu M dopuszcze co by sie zaczela skracac powoli.
Tak mysle na Swieta najpozniej[emoji16]


@magda1208 beta przepiekna [emoji5]kochana nie miej do siebie o mic zalu,hormony buzuja i stres robi swoje,ja na poczatku tez sie tak zadreczalam.
Bedzie dobrze[emoji8]

@Porzeczka1234 racja ,taka kolej rzeczy,zaczynam w pracy stracac wszystko brzuchem hahah

@agatush dobrze ,ze sobie radzicie[emoji5]
Ja tez planuje klasc Asiule do lozeczka,bo wlansie boje sie przygniecenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 , @agatush , też jestem za tą opcją , byłabym się,że zgniotę Maleństwo. Moja kuzynka spała na kanapie z mężem i dwójką maluchów, między którymi jest rok i 5mscy..dla mnie to niepojęte. Mojej koleżanki mama zasnęła przy karmieniu i udusiła swoje dzieciątko :(
@magda1208 ,Twoja beta rośnie w zastraszającym tempie :D tam dwójka albo trójka siedzi w brzuszku :*

Niech będzie choć jedno zdrowe.
 
34 dc dzisiaj W opisie mam tylko podane ,że pęcherzyk ciążowy echa zarodka nie uwidoczniono.
Rany zabiegana jestem w pracy i nie miałam czasu spojrzeć jak po Twojej wizycie. Kochana jest superowo, tyle Ci napiszę :) beta rośnie jak szalona, a na serduszko masz czas, ważne że powyżej tysiaczka na becie masz pęcherzyk. Niech dzidzia rośnie zdrowo, a Ty nie martw się kłótniami. Zobacz ile nastolatek, stresujących się rodzi dzieci, stres wg mnie nie ma wpływu na nasze poronienia :) kolejny raz to napiszę (może to niezbyt miły przykład, aczkolwiek prawdziwy) jeśli stres miałby wpływ na zarodek, to nie byłoby ciąż z gwałtu, bo przecież wtedy kobiety przechodzą niewyobrażalny stres. Od teraz koniec kłótni z mężem i koniec z wyrzutami sumienia. Żyjemy tu i teraz, nie wczoraj, nie jutro tylko tu i teraz. Buziaki i trzymam kciuki za Was [emoji110][emoji110] rośnijcie zdrowo [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@roxie123 wracaj tu do nas z dobrymi nowinami [emoji8][emoji8][emoji8] a teraz wskakuj do małża do łóżka i 3dni nie wychodźcie spod kołderki [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Lece lece [emoji23][emoji23][emoji23][emoji8][emoji8][emoji8]
Jestem myślami z Wami [emoji4]

Ps.
To brać acard z clexane na wieczór ???

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry