reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

wyniki.jpg
Co myslicie o tych wynikach biorę letrox 75 powinnam zmniejszyc dawkę czy poczekac jeszcze ten tydzien na wizytę i zapytac lekarza
 

Załączniki

  • wyniki.jpg
    wyniki.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Dziewczyny coraz więcej nas na forum biorących Accofil. Proszę podajcie mi nazwiska lekarzy oprócz Przybycienia, którzy przepisują go w Krakowie, staram się naprowadzić moją koleżankę z podobnymi problemami do naszych. Dziękuję z góry [emoji4]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 nie mam regularnosci. Takich mocnych co az stekne to tak do 10 w ciagu doby. Dzis poleniuchowalam troche wiec lepiej. U mnie najgorzej jak wstaje, bo wtedy brzuch robi sie twardy jak skala i nie chce odpuszczac. Mam jeszcze m przy sobie to moge leniuchowac.

@roxi123 dupek blokuje owulke wiec go teraz nie bierz. Pregnyl powinien pomoc. Sama moglas sobie zrobic zastrzyk to tak na przyszlosc. testuje sie 14 dni po zastrzyku, wtedy bedzie wiarygodny wynik. A meza atakuj juz dzisiaj. Im wiecej kijanek tym wieksza szansa.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za pomoc ;* Jak myślisz kiedy zacząć go brać? Rano zjadłam jeden eh :/ ale już teraz nie będę.
A zastrzyk nie umiałabym pomieszać ani tego użyć... xD bo to nie gotowy i ja nie wiem no i jeszcze w dupkę więc łatwiej jak ktos haha


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 Nataniel jest delikatny. W zasadzie to musze sie prosic by sie poruszal. Jesli sie juz cisnie to wlasnie w dol. Na szczescie szyjka jeszcze trzyma. Troche sie skocila bo ma 3 cm, ale twarda i zamknieta. Twardnienie to czuje tak jkby ktos glaz wlozyl do macicy i ciagnie mocno ku ziemi. A skurcze to skladaja mnie w pol, ale mam je tylko na dole macicy. Tylko ja mam je cala ciaze, wiec zbytnio o nich nie mysle. Grunt, ze krwi nie ma.

@bobasek1990 tsh w porzadku masz.

@matulkaa Sydor podaje, Chrostowski tez.
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beta z dzisiaj 5012 w czwartek była 850. Co o tym wszystkim sądzicie?.


Dziewczyny moje kochane powierniczki bardzo pragnę wam podziękować za to, że jesteście . Wspieracie słowem i modlitwą czasami czuję się zażenowana brakiem wiary i wątpliwości tym bardziej , że tyle piszę o tym aby nie tracić nadziei i wierzyć nieustannie wierzyć. Z wami moja droga wydaje się łatwiejsza do przebycia pomimo przeciwności losu. Chciała bym każdej z was dać tyle ile otrzymałam .
Pojechałam dzisiaj na wizytę bo tak chciała moja Pani ginekolog wiem , że to być może za wcześnie. W środę doszczepianie.
Bardzo przeżyłam kłótnie z mężem tym bardziej , że kłócimy się z powodu osób trzecich jak to w kłótni padają słowa, których później się żałuje.
 
@magda1208 Madziu, wiara wiara, a emocje robia swoje. One nie umniejszaja twojej wiary, raczej pomagaja ci ja umocnic. Posluchaj Matki Teresy z Kalkuty ile watpliwosci i wtecz braku wiary w niej bylo. Wazne by trwac. A teraz jest jeden z najtrudniejszych okresow dla ciebie, kiedy trzeba przetrwac niewiadoma. Swietnie sobie radzisz. Bete masz cudowna. A serduszko to w granicach 6tc sie szuka. Moze byc po 5 tc, ale to rzadko, dlatego nie stresuj siebie i mozliwe, ze maluszkow. Teraz uczysz sie cierpliwosci, a w macierzynstwie to cecha, ktora bedziemy doskonalic cale zycie. Juz teraz mozesz mowic do brzuszka i nawiazywac wiez.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ilis91 kochana ja nie śpię z mała boję się bo mogłabym ja zadusić szczerze nie wiem jak można z takim maleństwem spać. Mam nianie i monitor oddechu gorąco polecam dzieki niej jestem spokojna.

@burczuś powodzenia za nowy cykl a możei stary

@bertha kciuki za rekrutację. Co do Panika może podpowiedzą dziewczyny ktore u niego się leczą

@Funia90 będzie Cię teraz coraz więcej :p

@marshia oby meda przyszła szybko co do moralniaka co zrobić nie doradze musisz sama podjąć decyzję

@magda1208 pecherzyk jest widoczny przy becie 1509-200 zarodek i.serduszko przy becie ok. 10000 masz jeszcze czas nie smuć się
@Funia90 nie mam regularnosci. Takich mocnych co az stekne to tak do 10 w ciagu doby. Dzis poleniuchowalam troche wiec lepiej. U mnie najgorzej jak wstaje, bo wtedy brzuch robi sie twardy jak skala i nie chce odpuszczac. Mam jeszcze m przy sobie to moge leniuchowac.

@roxi123 dupek blokuje owulke wiec go teraz nie bierz. Pregnyl powinien pomoc. Sama moglas sobie zrobic zastrzyk to tak na przyszlosc. testuje sie 14 dni po zastrzyku, wtedy bedzie wiarygodny wynik. A meza atakuj juz dzisiaj. Im wiecej kijanek tym wieksza szansa.

@bobasek1990 popieram @destino tsh ok

@destino @funia90 mnie brzuch stawiał się 3- tygodnie a szyjka cały czas trzymała

@roxie123 dupka za 2,3 dni dopiero weź teraz sexy uprawiaj
 
@magda1208 piękna betka!! pięęęękna!!! Ty odpoczywaj i dbaj o siebie :) spacer? nie warto się kłócić chociaż na pewno dzisiałają teraz hormony
@roxie123 oj.. to teraz ogień!!!! działaj kobieto!! działaj!!! :D idź na całość! (kiedyś był taki teleturniej :p )
@matulkaa można też wysępić od Szlachcica (patrz ja) ;)
@anetkruczek ja wiem :* (aż mi się łezka w oku zakręciła) dziękuję :*
@bertha tak czasami zmiany są potzrebne! nie bój się ich :)
@Ilis91 dobrze, że już po stresującej rozmowie będzie dobrze!! :) kibicuję Ci przeogromnie :)
 
Ostatnia edycja:
Magdziu, nie uwidoczniono echa zarodka, bo to niemożliwe, żeby już było!!!

@Ilis91, super betka:*
@bea25ta, ale już blisko! Już niedługo przytulisz córeczkę

Moja mała coś ma wzdęcia, sporo gazów ma. A wkurza mnie to, że rzadko kiedy jej się odbije po jedzeniu. Na szczęście nie płacze więc jej chyba nie boli, tylko ją te kupki budzą i trochę stęka. A że robi kupkę co 2 godziny, to słabo mi śpi w dzień.
W nocy odkładam ją do łóżeczka i śpi bardzo ładnie, kupek jest mniej. Budzę ją co 3,5 godziny na jedzenie.

Asieńka coraz częściej domaga się smoczka i muszę jej dawać, bo inaczej paluszki ssie. Ma bardzo silny odruch ssania. Ale jak widzę, że wisi mi na cycku i nie je, to też nie chcę jej trzymać i odczepiam:p
Jako logopedę trochę mnie gryzie ten smoczek (chociaz wyciągam jak zaśnie), ale chyba lepsze to niż ssanie paluszków, cyca czy wrzask.

Kasiu Michaśka też ma wzdęty brzuszek. U nas cuda działa masaż. I też jest mocno smoczkowa, bo ma silny odruch ssania... więc możemy podać sobie ręce.

@marzycielka81 alez sie ciesze ,ze wyniki sie poprawily[emoji5]trzymam kciuki za udana inseminacje

@bobasek1990 oczywiscie ,ze kropeczka rosnie[emoji5]

@matulkaa super ,ze zaczelas wyprawke,ostrzegam jest co kupowac[emoji23]

@marshia dobrze ,ze nadchodzi menda[emoji4]aaa czytam ,ze jednak nie,no ale w koncu nadejdzie[emoji5]

@bea25ta piekny kawalek brzucholka[emoji4]super,ze ktg dobre[emoji4]

@Porzeczka1234 wylaczaj domofon a co sie bedziesz przejmowac[emoji5]Zosienka juz cos urosla?

@kas90 ciesze sie ,ze pupcia zagojona[emoji4]

@llis91 @Maciejka78 ja w ogole nie mialam rzyganka [emoji4]troszke mnie mdlilo ale nie przesadnie

@agatush uuu pierwszy katarek:/ wspolczuje:/ jak sobie z nim poradzilas?zdroweczka Wam zycze[emoji8]
Taaak odpoczelismy,pogoda byla w pierwszy dzien spoko ale w sobote traficzna ,ciagle lalo,my dodatkowo z pieskiem bylismy i w sumie caly dzien lazilismy ,jedynie w gre wchodzily knajpki gdzie toleruja futrzaki,pojedlismy dobrze i wczoraj szczesliwie dojechalismy do domku.

@Destino wspolczuje skurczy,ile ich masz dziennie bo ja tez miewam kilka na dzien?

@llis91 noo piekna beta[emoji7]

@teczowa89 pieknh synus[emoji8]

@bertha trzymam kciuki za to co najlpsze dla Ciebie[emoji5]

@magda1208 przeciez to cudowne wiesci,kochana chacialas zarodek tak wczesnie[emoji5]? Jest bardzo dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Cieszę się że wyjazd udany :) no zakraplam wodą morska, albo solą fizjologiczną, odciągamy katar no i cuda działają plastry ar.omactiv. Jest dużo lepiej :)


@magda1208 jest dobrze Kochana!!! Mocno zaciskam kciuki!!!

@Ilis91 ja popieram wpis @Porzeczka1234 - też nie śpię z Michaliną. Śpi u siebie w łóżeczku w swoim pokoju. Mam monitor oddechu i nianię - tak jak Porzeczka i chwalę sobie to rozwiązanie.
 
reklama
Do góry