reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie,
Dawno mnie tu nie było, nie wiem co u Was. Ktoś mi stresci?
U mnie dużo się dzieje, na forum chyba miesiąc nie byłam, nie jestem w stanie nadrobić.
Pozdrawiam Was serdecznie i całuję.
1507738154-aaaaaa.jpeg

1507738179-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Beciiia-87 mnie w tej ciazy zaczely bolec kolo 7-8 tygodnia,a w poprzednich szybciej takze nie ma reguly[emoji4]

@Gabiś caluje malutka[emoji7]

@Marthi kurka sama zapomnialam co mi jest [emoji28]czekaj juz mysle[emoji848]
Mthfr a i c obie heterozygotyczne,pai-1 ,wyszedl mi tez niski poziom wit d po drugim poronieniu.
A tak to ogolnie z badan ,ktore robilam nie wyszlo nic.
W zakladce badania nafoczki sa te ,ktore badalam[emoji4]
A Ty na co "chorujesz"?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie 7dpo pobolewanie podbrzusza,piersi lekko powiększone ale w tamtym cyklu tez tak bylo. No i susza totalna :/
A dzisiaj jak mnie dźgnelo w krzyżu to nie mogłam chodzić.. Ale zwalam to na accofil, który wzięłam w sobotę..
Chyba za dwa dni pójdę na betę..

Nie wiem co Ci doradzić.. Tez nic mądrego nie przychodzi mi do głowy.. :(
 
marshia Bardzo mi przykro. Teraz zostaje wykryć co faktycznie szwankuje.

Musisz teraz się przebadać; Zrób subpopulacje limfocytów test CBA, Ana 1 - gdy wyjdzie dodatnie AnA 2 Ana 3. przeciwciała plemnikowe, jądrowe łożyskowe, Białko c,s, Antytrombina

Ja mam mutację MTFHR 1298C
Biorę brałam Dr's Best B complex tu sa wszystkie metyle a teraz przerzucę się Jarrow B-RIGHT do tego wit 12 1000 bo tutaj jest tylko100.
Lepiej same metyle brac przy mutacjach.
I homocysteina max 8 musi być. Skutecznie homocysteinę obniżają soki z buraków, można kupic kapsułki z TMG betaine jeśli ktoś takiego soku nie lubi.
 
@marshia ... przykre to bardzo , bo wszystkie wierzyłyśmy razem z Tobą :< ;*
Ja mimo żelaznego mam świadomość ,że nie musi udać się od razu...czytam i widze ,że to tak nie działa ,zależy od organizmu .
Mocna babka jesteś i będziesz walczyć ja to wiem... ale nie wypieraj emocji, tez tak mam ,że olewam wszystko staram się być ponad to , ale nie o to chodzi bo wtedy jeszcze bardziej kłębi się to w nas samych, a to nie jest wyjście ... przyjdzie taki moment ,że będziesz chciała to wykrzyczeć i wypłakać , bo trudne chwile przed Tobą , a jesteśmy ludźmi i mamy serce nie od parady więc ,też nie wierzę ,że nie puści w końcu to wszystko i po prostu będzie Ci źle przecież to normalne .
Wiesz ,że tutaj masz wsparcie i zawsze możesz się wygadać , bez względu na wszystko...sama wiesz jakie emocje potrafią nami targać . Nie musisz udawać nawet przed sobą , że nic się nie stało i plan wszystko załatwia ...weź oddech , daj sobie chwilę ;*
Wiesz gdzie masz iść , co robić dalej ... nie jesteś z niczym sama ... to ,że masz tyle lat ile masz, nie znaczy ,że nie będziesz mamą , bo nią będziesz ;* Ty o to zawalczysz a my będziemy wspierać i kibicować . Przytulam Cię mocno ... wiem ,że jestem osobą , która ewidentnie ma sto humorów na sekundę, i czasami potrzebuje wsparcia uwagi ...ale tez należę do tych , którzy zrobią wszystko aby pomóc drugiemu człowiekowi w potrzebie , wiem że dobro wraca ;*
Tobie nie pomogę chociażbym bardzo chciała ,bo nie mam takiej mocy ... ale wsparcie masz zawsze ! :*

@Beciiia-87 kurka wodna to czekamy na testowanie :) &&& :)
@Gabiś ale ładnie rośnie fiu fiu , kruszynka słodziutka :*
 
@marshia ja rozszerzone ANA mialam dopiero po podstawowym ktore mialam w mianie 1:160 mysle ze nie ma sensu rozszerzonych jak podstawowe ok.
Teraz wynik ANA mam ujemny.
@marshia @dżoł u mnie 2 niepowodzenia bez zarodka wiec podobnie
@pixi.nova koszt wizyty u Pasnika 150 zl zawsze dal szanse zadac wszystkie pytania z opserwacji wizyta srednio 15-20 min.
Dluzsze niz mialam u Maliny.
 
@dżoł pytałaś czy trzeba prowadzić ciążę u Maliny do 20 tygodnia raczej tak ale wiem znam takie przypadki , ze dziewczyny po pierwszym usg prenatalnym przestawały do niego jeździć i tyle jak to sie skończyło nie wiem.

@Maciejka78 dlaczego zrezygnowałaś z maliny ? Moje wizyty to min 15 min do 30 zdarzało się i dłużej. Dziś masz usg?
 
marshia Bardzo mi przykro. Teraz zostaje wykryć co faktycznie szwankuje.

Musisz teraz się przebadać; Zrób subpopulacje limfocytów test CBA, Ana 1 - gdy wyjdzie dodatnie AnA 2 Ana 3. przeciwciała plemnikowe, jądrowe łożyskowe, Białko c,s, Antytrombina

Ja mam mutację MTFHR 1298C
Biorę brałam Dr's Best B complex tu sa wszystkie metyle a teraz przerzucę się Jarrow B-RIGHT do tego wit 12 1000 bo tutaj jest tylko100.
Lepiej same metyle brac przy mutacjach.
I homocysteina max 8 musi być. Skutecznie homocysteinę obniżają soki z buraków, można kupic kapsułki z TMG betaine jeśli ktoś takiego soku nie lubi.

Kochana dziękuję, ja biorę metyle pojedyncze od 01.07, homicysteina spadła z 9 do 6,8 w ciągu miesiąca pierwszego. Pitem już nue badałam. MTHFR mam c hetero, ANA ok, p/ciała kardiolip, beta2gliko w normie, D ponad 40, białko c, s, antykoagulant w górnych granicach - ale norma. Jest szansa, ze po miesiącu na sterydzue spadły - sprawdzę po szpitalu. Tsh przedział zawsze 1,3-1,6, jajowody drożne.

Pozostają mi NK, nasienie na nowo, z cytokinami sie wstrzymam, zobaczę czy Paśnik mi je zleci. Mize histero zrobię, ale jeśli hsg ok, usg ok to mi na tam coś jeszcze znaleźć?
 
Funia, u mnie wszystko w stopce jest wpisane:) MTHFR ta słabsza odmiana, hashimoto, Homocysteina była 10.0 po poronieniu, ANA 1:1320 i chyba tyle....

Beciiiia87 a wczesniej w ciążach na wczesnym etapie mialas „mokro” tam?




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie,
Dawno mnie tu nie było, nie wiem co u Was. Ktoś mi stresci?
U mnie dużo się dzieje, na forum chyba miesiąc nie byłam, nie jestem w stanie nadrobić.
Pozdrawiam Was serdecznie i całuję.
1507738154-aaaaaa.jpeg

1507738179-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Słodka maleńka:*

Ja i Porzeczka szykujemy się do porodu :)
A poza tym nad forum jakaś zła passa, poronienie za poronieniem :(
 
Do góry