reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

matulkaa
Gdzieś czytałam że ktoś brał też accofil ale po owulacji. Tak kazal brać Wilczyński immunolog.
A ty też brałaś 5 dni przed ovu czy później?
A Ty w swoim szczęśliwym cyklu miałaś stymulacje czy naturalnie się udało?
 
reklama
matulkaa
Gdzieś czytałam że ktoś brał też accofil ale po owulacji. Tak kazal brać Wilczyński immunolog.
A ty też brałaś 5 dni przed ovu czy później?
A Ty w swoim szczęśliwym cyklu miałaś stymulacje czy naturalnie się udało?
Nie ja brałam dopiero od pozytywnej bety (dokładnie 12 dpo). Miałam brać tuż po owulacji, ale na monitoringu okazało się, że pęcherzyk pękł nie osiągając pełnej dojrzałości i miał to być stracony cykl. A tu taka niespodzianka. Nam udało się naturalnie, choć miałam już w ręku receptę na lamettę i clo na kolejny cykl.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marshia... pytałam o te zdjecia Twoje i cos Ci pokaze teraz....

Zobacz moje 1 zdjecie z 13.12.2016 roku. (W książeczce ciazy mam napisane ze był to u mnie 8tc + 3 dni) - jajo wyglada identycznie jak Twoje... podłużne...niekształtne, ja sądziłam ze mam puste jajo.... nie wierzyłam w te kropeczke....

Zaś 7 dni później - 20.12.2016 pojawił sie u mnie zarodek z serduszkiem. Jakiez to było dla mnie zdziwienie.... co widac - jajo tez zmieniło kształt oraz wielkość.... to był 9tc + 3 dni. Mozna? mozna!

Nie przekreślaj tego maleństwa. Ono moze sie tam jeszcze kluc w Twoim łonie. Masz dopiero 7 tc!!!!!


Ja niestety 3.01.2017 w 11 tc dowiedziałam sie o tym niestety ze serduszko juz nie bije ale TY NIE MOZESZ JESZCZE NICZEGO PRZEKREŚLAĆ. [emoji173]️

Mam nadzieje ze to porównanie da Ci do myślenia [emoji8]

1507654346-aaaaaa.jpeg



1507654356-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marshia ja wierzę że coś się pokaże jeszcze bo przecież jest różnica ;*


To moje ♡ USG w 8 tygodniu ale zdjęcie pokazuje 6tyg 1d nie wiem czy się nadaje do porównania bo serduszko nie biło . Nie wiem jak Ci pomóc ale będę sie modlić o cud dla Ciebie
1507654676-aaaaaa.jpeg



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marshia a Twoje wcześniejsze ciaze wyglądały podobnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Tak. Zawsze się wykrzacza na samiuskim poczatku.
1. biochemiczna. Beta urosła z 33 w 26dc do 80,4 w 28dc. Za tydzień była już 12.
2. puste jajo.
3. Był zarodek. Wyglądał na 5w5d, ja byłam na usg 6w2d. Spanikowałam, ze za mały i zrobiłam betę. Była niższa niż w poprzednim tygodniu.
4 teraz czekamy pro forma.
Dlatego obstawiamy, ze jednak nie IO (biorę od stycznia gluckopfage) nie homocysteina, MTHFR + PAI są problemem.
Może antykoagulant, białko c i s w górnej granicy - i na to każe mi brać steryd 5 cały czas.
Zrobimy tarczyce w szpitalu. Prolaktyne. Ja zrobię przeciwciała, których jeszcze nuevtobilam. Anty łożyskowe i już nie pamietam jakie (robiłam ANA, antykardipinpinowe i beta2glikoproteinowe).
Zrobimy posiew nasienia.
Ja w szczepienia nie pójdę, nie przy moim wieku i SM + raki w rodzinie. Malina odpada.
Na razie nie mam więcej pomysłów. Muszę ogarnąć.
 
Dziewczyny przepraszam, ze ja z takim glupim pytaniem i w nieodpowiednim momencie bo najwazniejsza nasza marshia teraz i jej brzunio ale moj M tak sie przejał, ze na pogotowie chce jechac o_O Czy taki siniak po fraxi z wczoraj moze stanowic jakies zagrozenie dla zdrowia? Pamietam zdjecie porzeczki chyba z siniorem ale nie byl chyba tak duzy i juz nie wiem co o tym sadzic.
 

Załączniki

  • 20171010_183154.jpg
    20171010_183154.jpg
    258,4 KB · Wyświetleń: 168
Ja już po wizycie u Paśnika.
Po wynikach doktor stwierdził ze faktycznie NK wzrosły a reszta wyników spadła czyli nie najgorzej. Prócz oczywiście tych NK.
Stwierdził ze wzrost nastąpił przez infekcję w organizmie. Mimo że nie chorowałam, mój organizm mógł walczyć z czymś.I tak sobie teraz przypominam z 2 tyg temu pobolewało mnie gardło a szybko przestało, potem 1 dniowy katar. Może coś na grypę mnie brało, ale wygrało.

Dostałam wlewy na nowy cykl aż 3 . Ogólnie mam odpuścić starania w tym cyklu, tak będzie dla mnie bezpieczniej. Do tego encorton 15mg dawka zwiększona z *10 obecnie

Badania mogę powtórzyć za miesiąc po 3-4 wlewach. albo za 2 miechy. Ale myślę że powtórzę przed stymulacją czyli za miesiąc po tych 3 wlewach.

Na cykl ze stymulacja w listopadzie dostałam 2x wlewy +accofil 5 dni przed ovu domacicznie albo domięśniowo.
A wy kochane domacicznie dostawaliście accofil?
Stwierdził że ten lek tez obniża NK i lepiej działa domacicznie. Dal mi tylko 1 , bo uważa że nie ma co go brac co cykl, bo taki dobry tez nie jest.

Ogólnie dostałam leki na 3 cykle. Jak nie zaskoczy to mam się zgłosić i wtedy wymyśli inny plan.
Chyba że NK nie spadnie to mam być wcześniej.

Biomarine kazał mi odstawić. Sam tran brać i wit D.

@kiciula ja na początku miałam podawany accofil przed owulacją domacicznie jako wlew, bo takie miałam wytyczne od dr Sachy. Niestety rozwaliło mi to cykle plus brak owulacji. Teraz leczę się u dr Przybicienia, który uważa że accofil trzeba podawać najlepiej po owulacji lub po potwierdzonej becie.
 
reklama
Do góry