reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia przykro mi ,ze znow musisz sie stresowac caly tydzien[emoji53]
Mocno wierze w Twoja fasolke[emoji5]nieustannie bede trzymac kciuki
Ja badalam p/c antygenom lozyska w labie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@marshia nie bede przytaczac tutaj rozmowy z moim lekarzem bo bym wywołała tutaj burzę .
Według mnie nasze ciąże w większości są loteria niestety .
Przytoczę przykład z wczoraj kobieta 5 poronien w również na żelaznym, badania nic nie wykazały specjalnego, podobno stawała na głowie i nic nagle 6 ciąża szczęśliwie donoszona bez powikłań na tych samych lekach , 7 ciąża poronienie , 8 szczęśliwie zakończona i gdzie tu logika ?
Trzeba wierzyć że w końcu się uda...chociaz sytuacja wydaje się być beznadziejna :/
Miejmy nadzieje ze stanie się cud nie skreślaj jeszcze eh wiem jak Ci ciężko ;* :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iveo ja tez wróciłam do domu jakas złe sie czująca... wykapalam sie i leze w łożku bo czuje ze cos mnie bierze. Musze sie zresetować. Niemniej, wiadomosc Marshii nieco zwaliła mnie z nóg i nie dam rady nadrobić wcześniejszych postów. Boże, marze by zarodeczek sie pojawił u Ciebie Marshia. Zasługujesz na to by byc mama.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@roxie123 ja właśnie to samo napisałam kiedyś @pixi.nova że czasem nie chodzi o to że leki nie zadziałały tylko po prostu oprócz tego że u nas muszą zadziałać leki to tam w środku musi się wszystko dobrze połączyć. A to jak piszesz czasem jest loteria. U mnie lekarz powiedział że muszę mieć twardą dupe bo i tak nic więcej mi nie wymyśli. A i tak oprócz zastawu żelaznego poszłam w accofil myślę że nawet w moim przypadku jak była bym zaszczepiona a miała niestety wady to przecież to też nic by nie dało i trzeba próbować po raz kolejny. Chociaż by na przykładzie @susana. Z tym że ja nie mówię nie badaniom.Bo sama mam już teczkę. Po prostu chodzi potem o wybranie konkretnej drogi. Więc może. Jak Malinowski od razu robi wszystkie badania a nie po każdym poronieniu coś nowego to może po sam fakt pełnej diagnostyki warto pojechać. Jeżeli finanse są ok. @marshia Tobie skarbie bardzo bardzo współczuję stresu jaki masz teraz :( bo ja ze wszystkiego najbardziej nie mogłam strawić niewiedzy :(
 
Ostatnia edycja:
@marshia zrób betę trochę się wyjaśni i myślę podobnie jak @roxie123 że nasze ciążę to loteria dużo czytam o kilku poronieniach a później donoszonej ciąży i albo żelazny zadziała albo połączą się idealna genetycznie komórka z idealnym plemnikiem trzymam mocno kciuki i życzę Ci żeby Twoją fasolke cię zaskoczyla
 
@anetkruczek wiadomo lekarze eksperymentuja ale nie na każdą zadziała to samo ... wszystko musi zagrać żeby bylo dobrze. Nawet jak się wybada immunologie ze szczegółami nikt nie jest cudotworca . Ja tutaj nie bede pisać co jest dobre co zle bo tego nie wie nikt każda podejmuje własne decyzje... ja odpuściłam na razie gonitwe za szukaniem przyczyny bo pewnie i tak jej nie znajdę . Eh.. nasluchalam się wczoraj na poczekalni przykładów różnych i wywnioskowalam ze często nadmiar lekow czy ich dawki nie koniecznie pomagają a nawet pogarszają sytuację .
Mi powiedziano ze w moim wieku jakbym zaatakowała organizm tym czy tamtym mogłabym wg zaburzyć wszystko co jest dobrze teraz . Także każdej z nas zostało indywidualnie decydować bo każda z nas jest inna [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marshia
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif
    81,7 KB · Wyświetleń: 284
Do góry