reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bea25ta 70 tysi i brak zarodka jeszxze miałaś??? Jesteś dowodem na prawdziwe cuda. Ten mój mówi, ze jak będzie 50 tys i nic to już raczej nic die nie pojawi. Bo widział takie cuda, ze w takim pęcherzyku, widział, ze w tym tygodniu nic, a nagle coś. Ale powyżej 50 tys to nie widział.
Idę rano, wiec dam Wam znac. I w piątek powtórka czy rośnie.
No i co... jeśli rośnie to będę czekać. Jeśli za mało lub spada to szpital w następnym tygodniu. A pitem Paśnik
 
@bea25ta 70 tysi i brak zarodka jeszxze miałaś??? Jesteś dowodem na prawdziwe cuda. Ten mój mówi, ze jak będzie 50 tys i nic to już raczej nic die nie pojawi. Bo widział takie cuda, ze w takim pęcherzyku, widział, ze w tym tygodniu nic, a nagle coś. Ale powyżej 50 tys to nie widział.
Idę rano, wiec dam Wam znac. I w piątek powtórka czy rośnie.
No i co... jeśli rośnie to będę czekać. Jeśli za mało lub spada to szpital w następnym tygodniu. A pitem Paśnik
@marshia no siedzisz mi cały czas w głowie... chciałabym dodać Ci jakoś otuchy,tylko jak? Mądre rady nie są Ci wcale potrzebne,bo sama mądraś babka. A więc czekamy co z tą betą. Wiem, że ciężko wierzyć ale wierzymy tu wszystkie z całych sił! Buziak kochana:*:*:*
 
Dziewczyny przepraszam, ze ja z takim glupim pytaniem i w nieodpowiednim momencie bo najwazniejsza nasza marshia teraz i jej brzunio ale moj M tak sie przejał, ze na pogotowie chce jechac o_O Czy taki siniak po fraxi z wczoraj moze stanowic jakies zagrozenie dla zdrowia? Pamietam zdjecie porzeczki chyba z siniorem ale nie byl chyba tak duzy i juz nie wiem co o tym sadzic.
Ja mialam takie co jakis czas przez caly okres ciazy. Wygladakam jak fioletowa milka w ciapki[emoji6] nic mi nie bylo poza bolem a siniec schodzil ze 2 tyg

Marshia - ja wciaz wierze w Twojego kropka
 
@marshia tak zrobisz te cholerne cytoliny moją zmorę,nk aktywność nk i zobaczysz, że będziesz spokojna Paśnik da Ci na pewno recepty @mickey* leczy się u Janosz i ona też tym leczy jest immunologiem przyjmuje w Katowicach i Zabrzu kochana odezwij siebie bo ja do końca nie pamiętam a nie chcę @marshi wprowadzać w błąd. Ale @marshia aby Ci te moje rady nie były potrzebne ja wierzę w tego malucha wierzę, że dzidziol się pojawi i serduszko będzie mocno biło.
 
A Nk, aktywność i cytokiny mogę zrobic już teraz? Jeszxze będąc w "ciąży"? Czy dopuero po ewentualnym zabiegu, tzn farmakologii - będę o to walczyć.
A jeśli mogę teraz, to jak mam chroniczny katar od samego poczatku ciąży to tez chyba zmienia wynik? I lepiej nie mieć żadnej infekcji?
Brrrrrr. Dużo do ogarnięcia tak na szybko. Muszę przemyśleć czy jechać fo Pasnika tylko z tym co mam, czy zapisać się później na wizytę i robić te Nk itp
 
reklama
@marshia moja siostra miała brak zarodka przy becie 100000 i lekarze podejrzewali zasniad bo to niby niemożliwe przy takiej becie
Gdyby się jednak u Ciebie nie pojawił to warto się przebadać immunologicznie może ten intralipid to brała @susana
Malina bada kompleksowo nie wiem czy Pasnik bada te przwciwlozyskowe itp oraz u męża przeciwplemnikowe? I czy na zakrzepowosc ktoś u Ciebie patrzy. Może za mała dawka Clexanu?
Zamieszczalam taką listę co bada Malina jak chcesz to zobacz ile z tego nie sprawdzałaś.
Ciekawe co by Malina poradził na pacjentke z SM jak on każdego szczepi??
U mnie zawsze był piękny kulisty pęcherzyk i ciałko żółte i dupa z tego także nie ma reguł.....
@marshia immunologii nie sprawdzaj sama bo to za trudne lepiej niech lekarz pokieruje
 
Do góry