reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@bea25ta wg okresu 7w1d. Gdyby owulkę założyć w 14 dc to 6w5d.
Pęcherzyk 25x9. Rośnie wzdłuż. I naprawdę nic tam nie widać takiego z czego może się coś wyklarować.
No ale zasady zasadami, beta i czekanie.
 
reklama
Ja już po wizycie u Paśnika.
Po wynikach doktor stwierdził ze faktycznie NK wzrosły a reszta wyników spadła czyli nie najgorzej. Prócz oczywiście tych NK.
Stwierdził ze wzrost nastąpił przez infekcję w organizmie. Mimo że nie chorowałam, mój organizm mógł walczyć z czymś.I tak sobie teraz przypominam z 2 tyg temu pobolewało mnie gardło a szybko przestało, potem 1 dniowy katar. Może coś na grypę mnie brało, ale wygrało.

Dostałam wlewy na nowy cykl aż 3 . Ogólnie mam odpuścić starania w tym cyklu, tak będzie dla mnie bezpieczniej. Do tego encorton 15mg dawka zwiększona z *10 obecnie

Badania mogę powtórzyć za miesiąc po 3-4 wlewach. albo za 2 miechy. Ale myślę że powtórzę przed stymulacją czyli za miesiąc po tych 3 wlewach.

Na cykl ze stymulacja w listopadzie dostałam 2x wlewy +accofil 5 dni przed ovu domacicznie albo domięśniowo.
A wy kochane domacicznie dostawaliście accofil?
Stwierdził że ten lek tez obniża NK i lepiej działa domacicznie. Dal mi tylko 1 , bo uważa że nie ma co go brac co cykl, bo taki dobry tez nie jest.

Ogólnie dostałam leki na 3 cykle. Jak nie zaskoczy to mam się zgłosić i wtedy wymyśli inny plan.
Chyba że NK nie spadnie to mam być wcześniej.

Biomarine kazał mi odstawić. Sam tran brać i wit D.
 
Beatka ma racje! Marshia wstaw nam tu zdjecie 1 i z dzis.


Dziewczyn a ja doznałam dzisiaj szoku.... zobaczcie na co trafiłam.... forum gdzie sie oferuje dzieci do adopcji.... :O nie wiedziałam ze to sie moze tez tak odbywać w Pl......

1507652925-aaaaaa.jpeg
1507652932-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiejsze:
IMG_3364.jpg

Jakiś nieładny tu jest. Kształt owalny, ale twierdzi, ze ciaze w takich tez się pojawiają. No nie wiem... Mize tylko chciał mi otuchy dodać.

Tydzień temu:
IMG_3289.jpg


2 tygodnie temu tak ładnie rokował:

IMG_3246.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3364.jpg
    IMG_3364.jpg
    82,4 KB · Wyświetleń: 792
  • IMG_3289.jpg
    IMG_3289.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 811
  • IMG_3246.jpg
    IMG_3246.jpg
    119,4 KB · Wyświetleń: 777
Na cykl ze stymulacja w listopadzie dostałam 2x wlewy +accofil 5 dni przed ovu domacicznie albo domięśniowo.
A wy kochane domacicznie dostawaliście accofil?
Stwierdził że ten lek tez obniża NK i lepiej działa domacicznie. Dal mi tylko 1 , bo uważa że nie ma co go brac co cykl, bo taki dobry tez nie jest.

Nie, ja brałam Accofil domięśniowo ale pamiętam, że była na forum dziewczyna, która brała domacicznie przed owu. i nie mogła zajść. Wg. P. nie powinno się accofilu brać przed owulacją. Stosując go już od dłuższego czasu u swoich pacjentek zauważył, że bardzo często hamuje owulację [emoji26] i on nie pozwala go przyjmować tak wcześnie. Podaje go dopiero po potwierdzonej owu na monitoringu. Ps. od Sachy dostałam zalecenia stosowania accofilu jak ty, czyli przed owu 5 dni domacicznie. Może spróbuj go o to jeszcze dopytać mailowo, szkoda ew. zmarnować cykl przez za wczesne podanie accofilu.

@marshia zobacz w jakim podłużnym pęcherzyku u mnie pojawił się zarodek. Kształt niczego nie przesądza. Mimo wszystko czekamy na mały cud [emoji8]

1507653886-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@marshia kochana no strasznie mi przykro kuzwa może zrób tą betę napiszę jak @bea25ta jest jeszcze czas ale wiem , że nic Cię nie pocieszy. Wierzę w twój cud wierzę.

Co do lekarza nie wiem co Ci doradzić popieram trochę @iveo malina by Cię przebadał w wzdłuż i w szeż to kosztuje ale czasowo jesteś do przodu ale nie wiem jak ma się to do choroby i szczepień.

Wiecie co majac 25 lat jest czas majac 30-40 jest go coraz mniej i wieksza presja. To są bardzo trudne decyzje bardzo trudne

@Marthi gdzie Ty to znalazłaś adopcja ze wskazaniem jest legalna

@kiciula nie pomogę nie znam się zbytnio na tym accofilu wiem, ze jest i ze na pewno pomaga

@Funia90 ja myślałam o tej angelcare co by móc iść zrobić obiad bądź posprzątać i nie bać się malej zostawić samej. Funia olej z migdałów dobry na włosy jest? Znalazłam w Rossmannie wzięłam jest do włosów, ciała kapieli " kazdy ma takie spa na jakie może sobie pozwolić ":):p

@kas90 tak znalazłam ta zabawkę kosztowała cos 25 zł na necie były droższe to wzięłam chodź mąż nie do.końca rozumiał po co ale wytłumaczyłam mu to co mi powiedziałaś dziękuję
 
Ostatnia edycja:
Do góry