reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny
Wszystkie jesteście kochane i dziękujemy z Zuzką za gratulacje od Was ..Wszystkie dokładnie przeczytałam i bardzo mi jest miło
Moja księżniczka jest przrurocza i cóż moge powiedzieć .......jestem zakochana po same uszy i codziennie sobie popłakuje ze szczęścia, że leży tu koło mnie i że nie zrezygnowałam z walki o nią....
 

Załączniki

  • 20170826_084536.jpg
    20170826_084536.jpg
    659,8 KB · Wyświetleń: 103
@susana przesliczna niunia. Duuuuuzo zdrówka dla niej i sił dla Ciebie po cesarce. Wracajcie szybko do domku :)
Czytałam Twoją historię (jeszcze zanim urodziłaś) i szczerze Cię podziwiam.
Wszystkiego najlepszego dla Was ♥️
 
@susana Śliczna ta twoja księżniczka .
@roxie123 Cieszę się z rozwoju sytuacji będziesz mogła zacząć nowy cykl.
@dżoł @burczuś @bertha @czarna_mala Kciuki i pozytywne myśli w waszą stronę oby zaskoczyło tym razem. Brzuszki są do przejęcia.
@mała79 O tobie również pamiętam.
@iveo @Destino Prosiłam o radę w sprawie odstawienia witamin i encortonu w tym cyklu biorę je już prawie rok . Ten cykl odpuszczam organizm a w zasadzie hormony mi buzują. Chciałam zrobić przerwę i pytałam jakie mogą być tego konsekwencję jak bym odstawiła na miesiąc.
@Porzeczka1234 @kas90 @Funia90 Jak samopoczucie.?
@lamia78 Śliczności )).
@bobasek1990 Co u ciebie.?
@marshia Również tobie życzę wytrwałości w dążeniu do celu.
@agatush Czekamy teraz na twoją księżniczkę.
A pro po waszych postów odnośnie pierwszej miłości to mój mąż jest moją pierwszą i zarazem ostatnią jak na razie )) miłością życia. Jesteśmy ze sobą już 20 lat . Jestem starsza od męża rocznikowo o dwa lata.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Babeczki ja też czekam na @ cykle mam dłuuugie bo aż 34 dni. A takie pytanie też mam do Was. Jak ze wsparciem u Was ze strony mężów?? Bo u mnie.. hmm.. różnie..
 
Do góry