reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Ilis91 bromergonu nie bierze sie w ciazy. Ja instynktownie odstawilam i w nastepnym cyklu dostalam owulacji z ktorej bedzie Nataniel, jesli bedzie synek.

@Kwiatuszekk23 pamietam. A przyrost ponad 80% jest bardzo dobry. Czekamy co ci czas przyniesie. Oby same najlepsiejsze wiesci [emoji7]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na początku ciąży brałam bromergon, stopniowo mi lekarka kazała odstawiać

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Cześć!!!
Juuupi jest @ !!!! Przyszła sobie właśnie jak wstałam [emoji6] już dawno się tak z niej nie cieszyłam 37dc matko moja...mam nadzieję ze to tylko jednorazowo [emoji4] wiem czemu dostałam bo sobie kremową sukienkę przyszykowalam [emoji23]
Dzisiaj idziemy na roczek do chrzesnicy mojego M muszę prezent spakować jeszcze [emoji4]
No i mój tato dzisiaj przylatuje na 2 tyg czasami jest strasznie denerwujący ale mimo wszystko stęskniłam się...teraz 4 mies nie był w domu a zazwyczaj jest co 2. No i nie mogłam już zasnąć z wrażenia ze @ przyszła [emoji23] ulżyło mi jest nowy cykl !!! Oby miał owulacje...3 macie juz kciuki będą mi bardzo potrzebne [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamień z serca mówię Wam dobrze ze obeszło się bez dupka i wywoływania ... w tym mies pójdę pooglądać czy wg ow jest i czy pęknie bo chce mieć rozeznanie czy faktycznie jest tak późno 20dc ale wygląda na to że tak . Postanowiłam odpuścić w tym miesiącu bo potem wszystko do tyłu... sexy cały cykl co 2 dzień i już . 16go mamy wyjazd to się zrelaksuje 15go nasza rocznica [emoji4] no i miesiąc zleci bo trzeba zamawiać do domu wszystko itd więc nie będzie kiedy się zastanawiać [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 zazdro! Ja wina czerwonego wytrawnego nie lubię, ewentualnie białe półwytrawne. Ale dziś dwie lampki czerwonego zrobione, z zaciśniętymi zębami, popijane wodą ale zrobione [emoji1430][emoji485]

@Bertka a Ty tez heparynę masz na ryczałt?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja na razie nie dostałam recepty. Tobie kazał w trakcie starań brać a mi jak będzie ciąża. Ale on teraz wie ze ja do ivf podchodzę to i tak by pewnie nie przepisał. Zreszta mam wrażenie ze on się w dany przypadek nie angażuje i nie wychodzi z inicjatywa żeby dopytać czy mam leki.. chyba ze trzeba regularniej chodzić..
 
O Martynka to testujemy razem [emoji6]
Tez od wczoraj zaczelam pic czerwone polwytrawne [emoji5]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry