reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoł ja acard biorę też rano a wieczorem Clexane (w zasadzie to Neoparin) ps. Mam nadzieje, że ja też będę testować w podobnym czasie, owu była jakoś chyba wczoraj [emoji848]

@bertha być może, zobaczymy za dwa tyg co z tego wyszło.
niestety też nie pomogę, bo zielona w tych sprawach jestem.

Miłego wieczorku dziewczyny
Ja tymczasem leżakuje i chyba zaraz odpalam winko [emoji485][emoji485][emoji485]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A czy Barwinski dal ci heparyne na ryczalt moze?

Ja lampke wina na endometrium juz koncze ;)
 
@7Martynka88 dobrze ,że ja za często do fryzjera nie chodzę :D
@marshia mi się zawsze starsi faceci podobali :D miałam 14/15 lat to zadawałam się z takimi co mieli 21 :D nie widziałam nigdy przeszkód hahaha ale zostało na tym ,że mój mąż jest 3 lata starszy :) ten co miał wtedy 21 do dzisiaj kawaler i dalej tak samo przystojny xD bo mama mi nie kazała się z nim spotykać bo miał auto i wg ahaha a wtedy były inne czasy no nie i jak mnie widzi dzisiaj to mówi widzisz a mogłas być moją żoną , tak dalej jestem sam :D :D :D no cóż... fakt mojego męża poznałam też zaraz po gimnazjum i też miał auto i wg ale wymykałam się z domu a później rodzice się przyzwyczaili bo nie było mocy na mnie , taka miłość od pierwszego wejrzenia była :D 10 lat to jest ok norma :) 20 lat to tak na początku może spoko ale później jednak chciałoby się młodszego tak mi się wydaje ,że te różnice wychodzą :p
@bertha wczoraj wypiłam na siłe lampke wina bleeh ja nie umiem pić wina no tyle już próbowałam różnych i nie lubie ...coś jest ze mną nie tak hehe
 
@marshia ahh kojarze,ale zapodaj cos nowego jak bedziesz miala chwilke[emoji4]

@bertha mi dokladnie tak samo powiedzieli a mowie Ci szybko oddzwonili,takze czekaj i najlpeij zadzwon tam jeszcze za tydzien i powiedz ,ze zalezy Ci mocno i zeby w pierwszej kolejnosci do Ciebie dzwonili[emoji4]

@7Martynka88 smacznego winka[emoji5]ps uwielbiam wino ,czerwone wytrawne[emoji7]
Moj Dr tez przystojny i niewiele starszy ode mnie ,to dopiero dziwnie[emoji12]

@roxie123 moj P jest starszy o 2 lata i tez poznalam go jak mialam 16 lat[emoji4]
Jestesmy razem juz 11 lat czujecie[emoji5]taka first love[emoji173]️

@kas90 wino i deska serow no nie??? Jak Asienki podrosna to sie zgadamy[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Popieram Was wszystkie[emoji4]
Czasem trzeba brac sprawy w swoje rece,lekarz tez czlowiek,pacjentek ma duzo do tego dyzury,a poza tym jestesmy kolejnym przypadkiem w razie czego.
Dlatego ja tez po drugim poronieniu wzielam sprawy w swoje i Wasze i rece i sie przebadalam choc lekarze mowili ,ze nie ma to JESZCZE sensu.
Dzis wiem ,ze sens byl[emoji5]i rosnie[emoji173]️
@agatush a do ilu wzrosl Ci fibrynogen? Ja mam ok 4 przy normie do 3,5

Jeszcze apropo clexane to mi gin mowil ,ze od ok 80 kg daja dawke 0,6 ale wiadomo kazdy lekarz inaczej.
Bede badac krzepliwosc i wierze ,ze bedzie dobrze[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Norma do 400 ja mieszkam prawie 800 :-* no ale u mnie tez pewnie kg robiły swoje ;-)
 
reklama
@Funia90 zazdro! Ja wina czerwonego wytrawnego nie lubię, ewentualnie białe półwytrawne. Ale dziś dwie lampki czerwonego zrobione, z zaciśniętymi zębami, popijane wodą ale zrobione [emoji1430][emoji485]

@Bertka a Ty tez heparynę masz na ryczałt?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry