reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja niestety nie mam nikogo do polecenia.. o Fuchsie tez czytalam dobre opinie, ale nie iwem czy zna sie na poronieniach.
Lewandowski z novum - guru ivf, ale immunologia sie nie interesuje i moze nawet nie uznaje, bo w klinice ją olewają - z Wrocławia polecil mi babeczke Halbersztat, sprawdzalam ze w Medfemina przyjmuje.
Ja w Medicoverze tez do Barwinskiego chodze, ale on to tak specjalnie sie nie angazuje.. chociaz przynajmniej wiedzial, ze przy mthfr powinnam clexane brac w ciazy..


Wyniki mam subpopulacji limfocytow T regulatorowych. Jendak CBA nie bylo.
mam troche je za niskie. zaraz wstawie zdjecie, moze ktos cos?
1503649307-aaaaaa.jpeg
Czy ktos cos wie o limfocytach T reg?
 
reklama
reklama
@marshia @bertha byłam teraz u Barwińskiego (jak jakaś wariatka 2 razy dziennie usg) żeby zerknął na endo a ten, że endo piękne [emoji23] Żórawski rano co innego a ten teraz co innego [emoji23]
Nie mówię, ucieszyła mnie ta wiadomość ale jak jest naprawdę chu* wie [emoji23] przepraszam za słownictwo [emoji1431]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry