reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A która bierze 0,4? Skoro lecznicza to dopiero 0,6? Czy wszystkie bierzecie 0,6?
Ja dostałam od liluli 0,4, mam 170 cm - może być mało? Oczywiście zapytam gina na wizycie, ale wole mieć wiedzę już wczesniej
 
reklama
Mi np. Jerzak powiedziała, że nie da mi 0,6 dawki bo będą kłopoty większe.. Ale nie powiedziała dlaczego. Moja lokalna gin, mówi natomiast, że to się przelicza do wagi, powyżej 60 kg dawka 0,6
Ja już nie wiem co robić, może poprawię receptę i wykupię 0,6 :D:D:D:p:p
 
@pixi.nowa nie bedzie za pozno na wieksza dawke. Zwieksza sie bez laidena zwykle po 5 tygodniu zeby nie spowodowac krwiaka i nie zagrozic ciazy ktora sie jeszcze dlugo bedzie zagniezdzac na dobre. Spokojnie. Do 12 t ciazy bralam 0,4. A bety juz wiecej nie musisz robic, chyba ze za kilka dni. Ale to juz nie koniecznie bedzie mialo znaczenie. Poczekaj do pecherzyka jak lekarz nie zaleci inaczej

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porzeczkus
Owu niby w nocy z soboty na niedz. bedzie wiec mysle ze od dzisiaj do poniedzialku bobosexy.
tylko nie wiem czy jak bede wkladac lutke od pon to mozna sie bzykac jeszcze ? w sensie najpierw bzykanko a na noc lutke?
edit:
mi najpierw chcial dac 0,4 ale jak powiedzialam ze moj dawny gin mi kiedys tyle dal i wyczytalam na ulotce ze jest przelicznik na kg masy ciala, to ni jak ma sie do mojej wagi i dal 0,6 a waze 78.
 
Ostatnia edycja:
@dżoł a nie za późno na bobosexy po owu? Mi lekarka mówiła, że po owu to różnie może być raczej już niekoniecznie.. sorki źle doczytałam :D:D:p roztrzepana jestem. W ogóle to wczoraj miałam dzień beksy, dzisiaj troszkę lepiej ale hormony mi chyba wariują..
 
@dżoł ja myślę że jajko już dość duże bzyknijcie się dziś wieczorem niech plemniory czekają w boju i kontynułuj trzymam bardzo mocno kciuki kup sobie winko i popijaj miedzy akcjami dla luzu głowy . Myślę ze jak pierwszy sex później lutka to nie będzie problemu

@pixi.nova poprzednia ciąża dawka 0,2 przez 3 tygodnie do 8 tygodnia później 0,4 ciąża obumarła w 11 tygodniu waga 65 kg. Teraz od początku ciazciąży 0,6 zaczęłam z wagą 68 żadnych krwiaków krwawień i trwam tak jesli cytokiny zaczną szaleć od września dawka 0,8. Moje złe wyniki to mthfr, cytokiny, imk ogóle agresywny organizm . Ale widzisz nasza kochana @kas90 dawka 0,4 trzeba ufać lekarzowi jeśli masz wątpliwości wymuś 0,6

@marshia zapytaj lekarza ty szczupła jesteś ja tylko piszę o swoim doświadczeniu może komuś się przyda ja już byłam na clexan 0,4 ale nie brałam encortonu a pewnie wszystkie skladniki mogą się rownać donoszona ciąża
 
Ostatnia edycja:
@Porzeczka1234 A jakby okazało się, że dawka za wysoka to czymś to grozi? Masz jakąś wiedzę? Jak Tobie Malinowski kazał sprawdzać czy dawka jest dobra? U mnie teraz w ogóle strach, bo termin miesiączki mam na dzisiaj lub jutro.. Więc siedzę albo leże tak się boję. U mnie poronienia były zawsze w terminie drugiej miesiączki ok 8 tygodnia.. Myślę, że chyba poprawie tą receptę i wykupie clexane 0,6 i będę brać już teraz.
Chociaż myślę, że @Destino też ma rację i później ok 5 tyg też by było ok.
Ja mam taką schizę, że nawet nie chce liczyć kiedy u mnie będzie jaki tydzień bo tak się boję...
W ogóle chyba nie pójdę tak szybko do lekarki boje się, że nie będzie serduszka i się załamię.. Myślicie, że ok 10 września może być coś już widać? Czy raczej za wcześnie?
 
Gratuluje Mamusiom! Cuda istnieją i tak jak mówicie - to daje nadzieję i napędza do działania! :)

Ech wiecie co.. i tak źle i tak nie dobrze.. tak sobie myślę - nigdy jeszcze nie zobaczyłam dwóch kreseczek na teście... To frustrujące.. że nie zaskakuje..

badanie nk:
%specyficznej aktywności wynik: 24,8 zakres normy 9.9-26.1
%specyficznej aktywności po dodaniu II-2 wynik: 37.5 zakres normy (14.8-33.4)
 
reklama
@pixi.nova mi w taki sposob mowil Sydor. Dal 0,4 po tygodniu mialam sprawdzic czy nie mam maloplytkowosci a od 6 tc brac 0,6. Mialam 68 kg i 165 cm wzrostu. Nie tyle wzrost jest wazny ile waga. 0,2 to szkoda brac bo powinno sie zaczac od 0,4 to dawka profilaktyczna, a 0,6 to juz lecznicza. I tak trzeba uwazac czy sie nie robia krwiaki, zyly nie pekaja. Ja czuje sie swietnie po heparynie. Nie biore w ogole acardu choc niby powinnam, ale po nim ciagle krwawilam. Pixi ja i @Porzeczka1234 mowimy ci jak bylo u nas, ale ty sluchaj lekarza i siebie. Kobieta ma intuicje niezla. Pamietaj ze to twoje decyzje i twoje konsekwencje. Z poprawianiem recepty bym sie wstrzymala bo moga ci jej w aptece nie przyjac. Kazda poprawke na recepcie trzeba pieczetowac i parafowac. Zawsze mozesz jeden zastrzyk dzielic na pol by brac dawke 0,6. Ja 0,6 zmniejszalam na 0,4. Sprawdzalam wtedy ddimery czy nie rosna, ale spadaly wiec sie nie balam mniejszej dawki.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry