reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Lamia cudownia corunia [emoji7]
Ja juz po wizycie, zastrzyk byl ale i tez polip. Jak nie zniknie z miesiaczka to po nast. @ usuwamy. Od poniedzialku luteina dop., neoparin i encorton 10. Za 12 dni zrobic test.
1503660941-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko czy uważacie, że warto robić kolejną betę? Moja lekarka powiedziała, żebym nie robiła no góra jeszcze jedną i dała sobie spokój. Zastanawiam się czy to ma sens? Jak wy robiłyście? Nie ukrywam, że beta mnie trochę stresuje..
Kolejne pytanko @Destino wspominałaś o większej dawce Clexane 0,6 @Porzeczka1234 Ty chyba też taką bierzesz? Moja lekarka powiedziała, że da mi taką ale później.. Mam do niej przyjść ok 6 września. Zastanawiam się czy to nie będzie za późno? Może postarać się jakoś wcześniej o 0,6 ?
@dżoł To kiedy staranka? :)
 
@pixi.nova mnie z jednej strony robienie bety uspokajało, bo widziałam, ze rośnie prawidłowo. Z drugiej czekanie na wynik było każdorazowo męką, a robiłam co kilka dni przy tej 3 ciąży. I spokój dawało tylko na chwile, bo za moment znów się bałam, ze "było dobrze, ale powinnam sprawdzić czy wciąż jest". Można sie w tym zafiksowac i biegać codziennie - a i tak będzie co ma być i robienie bety tego nie zmieni.
Teraz (jak się cokolwiek uda) będę robić tylko wtedy kiedy mi lekarz każe, żeby się nue nakręcać.
Co do dawki - nue pomogę
 
@marshia @bertha byłam teraz u Barwińskiego (jak jakaś wariatka 2 razy dziennie usg) żeby zerknął na endo a ten, że endo piękne [emoji23] Żórawski rano co innego a ten teraz co innego [emoji23]
Nie mówię, ucieszyła mnie ta wiadomość ale jak jest naprawdę chu* wie [emoji23] przepraszam za słownictwo [emoji1431]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Czyli ile ma mm?

@pixi.nova, ja robiłam 3 razy, to było straszne, ale dawalo nadzieję, bo mi beta nigdy nie chciała rosnąć.
 
@bertha nie znam się na tym ale ktoś robił takie badanie chyba @susana nasza.

@dżoł pęcherzyk pierwsza klasa miałaś insiminacje czy naturalnie starania jak tak to bzykać się bo pewnie pęknie lada moment dzień mam nadzieję ,, że usuwać polipa nie będzie trzeba bo bedzie bobo frut

@lamia78 śliczna dziewczyna

@pixi.nova co do bety jesli nie robisz coś 48 h i nie sprawdzasz przyrostu to moim zdaniem nie robić to bez sensu. Podobno dawka 0,6 jest dawką leczniczą .... ale pewnie to zależy od wagi... ale tu znów ale Malina bez względu na wagę jesli masz 2 poronienia daje każdej 0,6 jeśli wychodzą wyniki źle to zwieksza. Ja biorę 0,6 na razie
 
No właśnie mi zawsze rosła... a było jak było.. więc nie mam wielkiego ciśnienia na nią. Bo w sumie co ma być to i tak będzie. Ale dziękuję @marshia i @kas90 za porady :)
@Porzeczka1234 Kurczę tak właśnie się boję, czy to nie jest za mało, może uda mi się namówić aptekarkę na 0,6 zamiast tej 0,4 co mam na recepcie. Ja nie jestem taka znowu mała i drobna bo mam 176 cm :D:p
 
reklama
Do góry