reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo zrób sobie posiewy sama bo ja jak @Destino pisała mi malina też tego nie pilnuje ja mam gin u siebie i ona mi robi właśnie posiewy na czystość pochwy, bakterie i cytologie itd

@bertha pisałaś o lutce myślę, że może do odbytu wiesz jeśli mogę coś doradzić ja odkąd miałam te problemy z cytologia itd zaczęłam myć się "białym jeleniem" i myje się do dziś i w ogóle zaczęłam nawet stosować płyn do kapieli i tylko tym sie myję. Po kapieli wycieram psioszkę papierem.

@susana ależ piękna!!! imię też piekne nasz pierwszy anioł córka tak ma na imię. Gratuluję doczekałaś się warto walczyć. Ściskam i całuję Was mocno
 
Ostatnia edycja:
reklama
Susana ogromne gratulacje, Zuzia jest sliczna, a Ty jestes bohaterka:) Nie poddalas sie i nagroda jest najwspanialsza. Kibicowalam Ci z calego serca od pierwszej wiadomisci o Zuzance:) Cieszcie sie soba i kazdym wspolnym dniem dziewczynki :) Jestescie dowodem i dajecie wiare na to w ze warto sie starac do konca:)
 
reklama
Uwaga uwaga kochane ciocie ♡ dziś na świecie witamy małą Zuzie @susana
Zobacz załącznik 819948
Tulimy Cię malutki nasz cudzie, a tobie mamo gratulujemy Zobacz załącznik 819946 . Piękna jak ty :D
@nafoczka pogratuluj w naszym imieniu suzanie:)
Stoję sobie rano i czekam na kolegę, z którym jeżdżę do pracy,odpalam na chwilę nasze forum, a tu taaaaka niunia malutka:) i stałam jak ta głupia na środku osiedla i się uśmiechałam sama do siebie i oczy się zaszkliły:) To niesamowite,niby się nie znamy osobiście,a jednak kolejny cud nas tak porusza...Prawda dziewczyny??
Malutka Zuziu rośnij zdrowo i dawaj szczęście swoim najbliższym:*
 
Do góry