reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roxie123 ja juz mialam sytuacje, ze test mi wyszedl negatywny a trafilam do szpitala i tam mi maszneli bete i okazalo sie, ze w ciazy jestem i wlasnie ja trace. Takze jutro dopiero 26 dc wiec spokojnie. Ja bym zajela mysli czyms innym. Choc sama po sobie wiem ja trudno. Nawet nie wiesz jak mi ciezko wytrzymac do tego 17.08

Ovli z ta heparyna to u Was dziwnie.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

Czemu dziwnie ?


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@bertha Najważniejsze , że już po . Będzie dobrze.
@kas90 Ciuszków starczyło by dla dwojga he he.
@ovli22 Kciuki za starania.
@matulkaa Super wieści.
@czarna_mala Głowa do góry .
Madziu pewnie, że do góry mimo wszystko [emoji1]

Piję właśnie winko na ławeczce balkonowej, jestem przykryta kocem polarowym, bo coś zimno u nas [emoji32] zaraz idę przygotowywać smakołyki na jutrzejszego rodzinnego grilla :)
128447f7ea2d597a4decd8d708abe2b9.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@czarna_mala jesteś smakoszem wina ? :) a ja dla odmiany nie lubię wina , no jakoś tak niezbyt chyba ,że bym popróbowała jakieś słodsze to może... wolę drinka z martini albo malibu delikatne :) ja już mam przyszykowane na grilla i cisteczko z borówkami zrobione :)

Byłam u siebie podłogi przetarłam z grubsza z prochu bo jutro przyjedzie rodzinka i pewnie bedzie chciała oglądać co zrobiliśmy ...to wstyd by był , a ja znana z porządków więc tym bardziej by się wypytywali czy w ciąży więc lepiej ominąć temat :) ale nie przemęczałam się :p czuję kłucie piekące takie w jajniku teraz znowu sie bede zastanawiac czy to na @ :p
 
Madziu pewnie, że do góry mimo wszystko [emoji1]

Piję właśnie winko na ławeczce balkonowej, jestem przykryta kocem polarowym, bo coś zimno u nas [emoji32] zaraz idę przygotowywać smakołyki na jutrzejszego rodzinnego grilla :)
128447f7ea2d597a4decd8d708abe2b9.jpg


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Ale nastrojowo! :) super! Wypatruj spadających gwiazd i wypowiedz życzenie! :)

Dziewczyny z Wro, czy któraś robiła we Wro KIRy? Zastanawiam się gdzie mogłabym zrobić.
W Synevo można zrobić badanie aktywności nk, test CBA (cytokiny), lct, subpopulacje limfocytów - jakby ktoś szukał. Te immunologiczne i genetyczne pobierają we wtorek, środę, czwartek. Ale kirów nie znalazłam tam a babeczki pobierające nic nie wiedza na temat badań..
 
reklama
Do góry