reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A może powiecie jak się badanie kir inaczej może nazywać? Czy tylko i wyłącznie "kir"?
Np subpopulacje limfocytów widziałam co najmniej w kilku nazwach jeszcze - profil limfocytarny, test imk. CBA czasem jest po profilem cytokin. A Kiry? Bo może któreś laboratorium je ma ale inaczej się nazywa?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej Sus dawno nie piskas co u Ciebie? Ile wazy Krolewna, imie wybrane? Chyba juz na koncowce? Na kiedy masz termin?
Witajcie
Beri
Termin cc mam na 31 sierpień .
Zobaczymy czy do tego czasu wytrzymam bo z moimi chłopakami wody odchodziły mi jak było 37 tygodni ..W środe mam wizyte i zobaczymy co ginka zdecyduje
Czy położy mnie z tydzień wcześniej do szpitala .....czy w ostatniej chwili
Mała jest podobno spora
W tamtym tygodniu ważyła 3200.
Ale to tylko przypuszczenia aparatury ...Ja wszystkiego przytyłam około
10 , 5 kg więc książkowo .
A co u Ciebie ???????
Nic ostatnio sie nie odzywasz ?????

@czarna_mala widzę, że polubiaś winko czerwone ja też tak popijałam codziennie po pracy haha na tarasie. Pij pij kochana bo już nie długo post przynajmniej na 9 miesięcy a chce się czasem.

@susana jak u Ciebie??? Jeszcze 2 tygodnie czy zapowiada się wcześniej

@roxie123 tylko spokój Cię uratuje
Porzeczka
Dziękuję że pytasz
Skurcze ciągle straszą
Czasami nad ranem wyrywa mnie z łóżka bo dochodzi do tego że skyrcze są już co 5 minut .Po dwóch godzinach jednak przechodzi
Dlatego martwie sie że przeocze poród a chce jeszcze dojechać do Warszawy .A tam 100 km i godzina drogi ...
Troche spędza mi to sen z powiek .....
Spać nie mogę .Właśnie sie obudziłam o 3,00 i po.moim spaniu
Maleńka szaleje w brzuchu
Rozpycha sie na wszystkie strony .
Teraz ma czkawke i nie ma zamiaru iść spać ....
Boję sie też tej cesarki ...nie wiem co mnie czeka ...
Ale nikt nie mówił że będzie łatwo ...:)
Dam ze wszystkim rade ,żeby tylko księżniczke wyciągnęli całą i zdrową :happy2:A ty jak się czujesz ??????

Roxie
Czekam na twój dzisiejszy test .
Oby kreseczki były czerwoniutkie
Trzymam kciuki ....:)

Destino
Wszyscy życzą ci chłopca
Ale tu teraz na forum baby górą ...:D
Pozatym jak piszesz co ci samakuje a co nie to taj jakbym o sobie czytała
Ja tam myśle że i u ciebie będzie dziewczynka :p

Nafoczka
Jak tam forumowe przedsięwzięcia ????
Jakieś nowe tematy .
Co do mojej historii na wątku to napewno ją opiszę tylko niech się maleńka już szczęśliwie urodzi
Całusy dla twoich smyków .

Czarna
Pij to winko pij
Potem długo długo nie popijesz :D
 
Ostatnia edycja:
Moze nie wiem sama ...a takie cienie pod światło to ja nie uznaje :/ byłam już w kościele i do spowiedzi poplakalam sobie troszkę . No nic do okresu jeszcze 4 dni ...odstawiam leki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@bea25ta jesli od kilku lekarzy slyszysz ze jedynie in vitro to musisz im wierzyc. Mam jeszcze jeden zarodek, ew. opłacone 2 procedury. Jak bede u lekarza to zapytam go o to-z tym jeszcze nie konsultowalam tego tematu tylko z lekarzami w Krakowie. A ci do adopcji to jest decyzja trudna i nie kazdy sie na nia decyduje. Puki jest szansa na wlasne dziecko to chce walczyc. U mnie oprocz niedroznych jsjowodow sa nikie allo mlry-3% przed szczepieniami i zawyzone NK

@misis188 a co mają Ci lekarze zaproponować jak nie in vitro przy zatkanych jajowaodach? Niestety nie wszyscy szukają innych rozwiązań. Przecież mi dr też mówił żeby zbierać na in vitro a ja na nie. Po drożności też kazał zbierać lub grać w lotka ,ale sam szukał innych rozwiązań.

@roxie123 wyszedł Ci cień czy całkowicie nic??

@bertha oby po tym drapaniu i szczypaniu już szło tylko w dobrą stronę - buźka
 
reklama
Do góry