reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@susana kochana cieszę się że u Was w "miarę" współczuję stresu skurczy i dojazdu do Warszawy bo czujna musisz być. Nieustannie trzymam kciuki i pamiętam o Was

@agatush dla odminany co u Was???

@roxie123 spokojnie może za wcześnie robisz te testy porada a wiem ciężka jutro nie rób testu zrób dopiero we czwartek będziesz miał pewność

@marzycielka81 trzymam kciuki za 17 - sty

@bea25ta jak siedzę czujesz??? @Destino? @Funia90 gofra za mnie zjadłaś???
@matulkaa ?@anetkruczek?pixi.nova? Jak u Was i u reszty niewymienionych

@kas90 ze względu na podobne terminy mam pytanie czy twoja malutka też tak kopie rusza się że brzuszek faluje? Czuję ja już dość mocno. Mamy doświadczone proszę również o odpowiedź jeśli któraś pamiętam
 
reklama
@bertha to badanie nazywa sie genotyp hla

@susana mnie wszystko jedno czy rozowe czy niebieskie byle zdrowe i zywe. Niech cie ksiezniczka nie straszy i da jeszcze pospac

@roxi123 ja bym jeszcze lekow nie odstawiala a ze 2 dni poczekala. Mi milewicz mowil ze w zadne testy mam sie nie bawic tylko robic bete. Bo to jest wiarygodne badanie a testy klamia. Zrobisz jak uwazasz

Pozdrawiam wszystkie Kobietki [emoji8]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem coś jakby się chciało przebić ale to nie kreska jest . Jutro idę na bete bo mam dosyć tych testów . Jutro 27 dc powinna wyjść jak coś . Ale mówię Wam z tego nic :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze nie wiem sama ...a takie cienie pod światło to ja nie uznaje :/ byłam już w kościele i do spowiedzi poplakalam sobie troszkę . No nic do okresu jeszcze 4 dni ...odstawiam leki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Pokaz ten test Roxie.

@bertha to badanie nazywa sie genotyp hla


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki serdeczne!! A ja głupia szukam "badanie kir" :):)
Nafoczka, w poradniku to musi być koniecznie, jakie są zamienne nazwy tych badań różnych.
 
Bertha jutro Wam powiem co i jak [emoji8] teraz już się nie będę wpatrywac bo czasu minęło więc się kreska od leżenia zrobiła . Ale walczę z Wami za miesiąc to pewne . Beta już powinna być 100% w 27 dc prawda ? Przy cyklach 30dniowych
Destino widzisz czyli dzidziuś pięknie rośnie ponad te wskaźniki [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha jutro Wam powiem co i jak [emoji8] teraz już się nie będę wpatrywac bo czasu minęło więc się kreska od leżenia zrobiła . Ale walczę z Wami za miesiąc to pewne . Beta już powinna być 100% w 27 dc prawda ? Przy cyklach 30dniowych
Destino widzisz czyli dzidziuś pięknie rośnie ponad te wskaźniki [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Nic nie będziesz się starać bo będzie fasolka u ciebie :)
 
Bertha już wiem że nie [emoji14] 26 dc i test neg to wiesz...najgorsze to że leki muszę odstawić i rano już sterydu nie brałam najwyżej heparyne wieczorem nie będę przerywać jeszcze do jutra

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana nie poddawaj się tak łatwo mojej koleżance przy becie 80 test wyszedł negatywny więc wszystko się może wydarzyć, dla mnie beta jest najpewniejsza trzymam dalej kciuki
 
reklama
Bertha już wiem że nie [emoji14] 26 dc i test neg to wiesz...najgorsze to że leki muszę odstawić i rano już sterydu nie brałam najwyżej heparyne wieczorem nie będę przerywać jeszcze do jutra

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ale przecież mowisz ze przebija cień - rozumiem ze w terminowym czasie. To znaczy ze to nie jest negatywny test. Ja wciąż wierze ze kreseczka będzie ciemniala.
 
Do góry