reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@bertha fantastyczna wizyta. Ciesze sie ,ze Cie wysyla na histeroskopie ladnie Cie przygotuja do ciazy. Opryszczka tez moze byc objawem wiec kciuki.

U mnie totalna leroza albo zapomne acardu wczoraj clexanu.Glowa mnie czesto boli np wczoraj przeokropneie az czulam pulsujaca czaszke po apapie i kawie sprzeszlo a przez senx czulam ze znowu zaczyna pobolewac.

@ovli22 , @anetkruczek ,@mickey* wychodzic z krzakow
 
Beatka aż tak widać że poszłam w krzaki hihihi :)
A tak poważnie to gratuluję wszystkim dziewczyną z pozytywnymi testami :* !

Ja czekam na kolejny cykl że tak powiem :) i między czasie dzisiaj świętuję czwartą rocznicę ślubu <3 póki co pogoda u nas dopisuje i mam nadzieję że utrzyma się cały długi weekend :)
 
@bertha dobrze że jest plan! Ja też jak każdy chciałabym szybko i już ale nie zawsze się da
@bea25ta współczuję bóli głowy. Ja tez takie miewam wiec wiem o czym mowisz. Nie zapominaj o lekach szczegolnie clexane no mi sie wydaje ze on najwazniejszy
@matulkaa super że beta rośnie !
 
reklama
Beatka ja czytam was codziennie ;) i wszystkim gratuluje i kibicuje .

Forum jest dużym wsparciem dla każdej z nas ;)

Gdybym was nie odnalazła to nigdy bym nie była w miejscu gdzie teraz jestem ! Bo bym nie wiedziała w która stronę iść i czego szukać .
Tkwiła bym w miejscu i dawała sobie wmawiać ze będzie Ok .

Ja zaczynam starania na koniec lipca ;)
Pozwolenie mam ze za 5 tygodni mogłabym ale jadę na wakacje do Pl i nie chce się tam stresować wrócę z wakacji to zaczynam .

Ostatnio myślałam nawet żeby od października zacząć ale w sumie po co ?!
Tracić czas !
I lekarze by się czepili ze robią mi badania każą się starać a ja sobie wybieram terminy czy mi pasuje czy nie .
Ha ha ha śmieszne to jest bo jak już mam ta zielone światło i jest jakaś nadzieje ze będzie dobrze to wyczuwam panikę !!
Mam ktoś z was tak ?!
Że zaczynacie się zastanawiać ?! A może noe teraz !? A może później ?! A ja nie gotowa ?! A jeszcE bym to zrobiła czy tam pojechała ?!

Byłam ostatnio na tej Majorce o mówię do mojego M a może odłożymy starania i po nowym roku zaczniemy bo będę pracować i więcej się odłoży itd
A on do mnie ze jak uważam ale cięgła tylko myśle o tej pracy i aby komis zrobić dobrze i żeby ktoś nie miał do mnie pretensji ze ich zostawiam i odchodzę bo jestem w ciąży .
Ze po co się leczę , po co te wszystkie jeżdżenie i badania jak teraz chce ciagle odkładać !!!

Wiec postanowiliśmy że od sierpnia działamy !!! Będzie co ma być !!!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry