reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi, wlasnie forum jest od wyżalania:* tesciową się nie przejmuj, bo niestety nikt oprocz ciebie nie wezmie na swoje barki ryzyka poronienia bez leków. Bo trudno sobie potem wybaczyć, ze się odpuscilo leczenie i grało w totolotka zyciem maleństwa. Mnie lokalny gin mowil, proszę probowac bez lekow, moze sie uda. Chce pani po encortonie chore dziecko urodzic? Ale to nie on miałby cale zycie wyrzuty. Zyczę Ci, zebys trafiła juz na lekarza, ktory Cię odciąży i zadecyduje. Ja się cieszę, że moja jest taka zdecydowana "tak, proszę to brać lub niech pani tego nie bierze, bo nie jest potrzebne".

@Funia90, ja bym chyba nie brała, bo w tym momencie to krwiak jest glownym problemem.
 
reklama
Jestem po wizycie.. Lewandowski bardzo profesjonalny, nie ściemnia, od razu mówi co jest nie tak, jakie widzi problemy. On stwierdził ze jednak to ze miałam torbiel czekoladowa, ze mam zrosty w jamie brzusznej i sporo płynu w zatoce douglasa oznacza endometriozę. Nie dopytałam niestety co mi daje ta wiedza, ze te 3 objawy opisuje się słowem "endometrioza", bo o samych objawach wiem, tylko mój dotychczasowy gin tego nie nazwał endometrioza.. i tak leczyć jej nie będziemy. Zakładam ze przez ivf, problem ten obchodzimy, bo główny problem to słabe jajka (tak?) wiec dobrać trzeba odpowiedni protokół.
Zaskoczony był ze tak słaba odpowiedz mojego jajnika na stymulację była bo mam dobre wyniki i dużo pęcherzyków antralnych, trochę za dużo (ok 17 naliczył). Mimo tego (ryzyko hiperstymulacji) będziemy szli długim protokołem poprzedzonym antykoncepcja. Ale wcześniej niestety powtórka histeroskopii bo miałam to endometrium polipowate... pobrali mi dziś wymazy. Obawiam się ze tu może być dalej problem, bo byłoby zbyt pięknie. Najwcześniej wiec stymulka w sierpniu.
Najważniejsze ze plan jest.

Ps. Endometrium 9mm, to chyba mało żeby była ciąża w tym cyklu.. ale nadzieja na cud dalej jest. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Destino przeslodkie maleństwo ,[emoji8]
Funia ja też nie wracalabym póki co do acardu.
Marthi faktycznie wredne babsko. Ja.w ten sposób zakończyłam przygodę z
Dubrawskim... również brak słów..
Iveo pisałaś o późnej owu. Ja zawsze mialam owu 21dc i też wydaje mi się.ze to.gorzej. teraz m cykl na.clo i ovitrelle i zobaczymy...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxie, Funia, Marzycielka Dzieki za wsparcie [emoji8]

Funiu mi np Accard kazali brac wczesniej cały czas, nawet jak wychodziło mi na nogach pelno siniaków... ale nie wiem co Tobie z krwiakiem doradzić :( ja krwiaka nie miałam...

@kas90 masz całkowita racje! Ja jeszcze sie diagnozuje wiec powiedzmy ze mam czas. Ty ju zaawansowana wiec dobrze ze masz dobrego lekarza prowadzącego [emoji8]

Bertha cieszę sie ze jest plan leczenia. Dobrze ze wiecie co robic [emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A, Lewandowski mówił ze dużo par po Krakowie prowadzą w nOvum. Ze w Krakowie słabe wyniki maja kliniki ivf. Trzeba patrzeć na statystyki po programie rządowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja sie biore za siebie.... dobija 23 moj M spakowany a ja nic. Lezalam w lozku zdołowana..... musze sie spakować na jutrzejszy wyjazd.....

Udanego weekendu kochane. Spędzacie go spokojnie i miłe.
[emoji8][emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 biore codziennie 0,4. I tak chyba zostanie do 10 t. Acard moge odstawic, cleksany niestety nie. Masz clecsan to powinno wystarczyc. Acard czesto powoduje krwiaki juz to pisalam. A u nas 8t5d.

@bertha dla in vitro endomenda niewiele znaczy, bo jajeczka sie podrasuje i bedzie dobrze. Podobno dlugi protokol daje duzo lepsze jaja. Mniej, ale zdecydowanie lepszej klasy. Sierpien... my mielismy podchodzic we wrzesniu. To tylko 2 mce. A niespodziewajka moze byc z 9 mm endometrium. Grunt, by gasolka sie dobrze wgryzla. Ciesze sie razem z toba i wciaz licze na cud u Was

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry