reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Destino
Gratulacje .Piękna fotka "Rozbujnika ":)

Ovli
No to do dzieła !!!:p

Matulka
Super wiadomości :)

Beatka
Ten ból głowy jest okropny .
Nie pocieszę cię bo mnie też ciągle napierdziela :crazy:

Czarna
Nafoczka
Całusy mocne dla Was

Całuję też mocno resztę dziewczyn .
Potem się odniosę do postów jak poczytam dokładniej .

Ja od wczoraj jestem w szpitalu z powodu częstych skurczów.
Byłam na wizycie u gina wczoraj i dał skierowanie bo mu sie nie podobał zapis ktg który mi zrobił
Dostałam wczoraj od razu deksawen w zastrzyku za rozwój płucek u królewny .Miałam usg ( waga niuni 1200 gram )Całą noc schodziła mi kroplówka z magnesu bo skurcze mocne i co 10 minut :(
Dzisiaj jest lepiej oprócz tego że głowa mi trzaska .U mnie zaczął sie 28 tydzień wg om więc niech królewna jeszcze siedzi w brzuszku u mamy .Ciągle jej to powtarzam ;)
 
reklama
@susana, przykro mi że wylądowaliście w szpitalu, mam nadzieję, że skurcze ustapią i prędko was wypuszczą, mów do dzidzi [emoji16] niech się nie wygłupia i nie śpieszy się zbyt na świat, to jeszcze nie pora, i gdzie jej będzie lepiej niż u mamy w brzuszku [emoji8]


Ja już po wizycie, endometrium piękne, jak podusia [emoji14] żadnych torbieli nie ma, przyrost bety super (P. śmieje się, że na razie jak na ciążę mnogą [emoji7]), accofil podany, ale niestety, zawsze coś, na sondzie po badaniu pojawił się niestety podbarwiony krwią śluz [emoji26] zawsze pod górę, ech.....
Beta do powtórki, mam sprawdzić jeszcze progesteron, tsh, ft4, potas, magnez, INR-PT, APTT, fibrynogen, d-dimery i morfologię po accofilu. I w niedzielę mam podejść z wynikami. Nie przepisze mi na razie heparyny, już pojawia się krwawienie, a jak to on ujął nie chce, żeby wszystko popłyneło. Chyba, że czynniki krzepnięcia wyjdą źle, wypisze receptę na neoparin. Na razie mam końskie dawki Luteiny i Duphastonu. Na tym etapie to Accofil ma gwarantować prawidłowy rozwój ciąży. Ufam mu jako lekarzowi i trzymam się na razie wszystkich jego zaleceń.
Za chwilę uciekamy pod namiot ze znajomymi. Niczego nie zmienię zamartwiając się w domu.



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Beatka ja czytam was codziennie ;) i wszystkim gratuluje i kibicuje .

Forum jest dużym wsparciem dla każdej z nas ;)

Gdybym was nie odnalazła to nigdy bym nie była w miejscu gdzie teraz jestem ! Bo bym nie wiedziała w która stronę iść i czego szukać .
Tkwiła bym w miejscu i dawała sobie wmawiać ze będzie Ok .

Ja zaczynam starania na koniec lipca ;)
Pozwolenie mam ze za 5 tygodni mogłabym ale jadę na wakacje do Pl i nie chce się tam stresować wrócę z wakacji to zaczynam .

Ostatnio myślałam nawet żeby od października zacząć ale w sumie po co ?!
Tracić czas !
I lekarze by się czepili ze robią mi badania każą się starać a ja sobie wybieram terminy czy mi pasuje czy nie .
Ha ha ha śmieszne to jest bo jak już mam ta zielone światło i jest jakaś nadzieje ze będzie dobrze to wyczuwam panikę !!
Mam ktoś z was tak ?!
Że zaczynacie się zastanawiać ?! A może noe teraz !? A może później ?! A ja nie gotowa ?! A jeszcE bym to zrobiła czy tam pojechała ?!

Byłam ostatnio na tej Majorce o mówię do mojego M a może odłożymy starania i po nowym roku zaczniemy bo będę pracować i więcej się odłoży itd
A on do mnie ze jak uważam ale cięgła tylko myśle o tej pracy i aby komis zrobić dobrze i żeby ktoś nie miał do mnie pretensji ze ich zostawiam i odchodzę bo jestem w ciąży .
Ze po co się leczę , po co te wszystkie jeżdżenie i badania jak teraz chce ciagle odkładać !!!

Wiec postanowiliśmy że od sierpnia działamy !!! Będzie co ma być !!!



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@ovli22 Kochana ja mam dokładnie tak samo.. bardzo chce się już starać ale strach jest tak ogromny..Też czasami myślę aby to jeszcze przełożyć. Kiedy poroniłaś ostatni raz? Ja tuż przed wielkanocą.. Musimy być dzielne! Ja i @Marthi też zaczynamy staranka w sierpniu to możemy się razem wspierać i motywować Nie martw sie jakoś się ułoży, tu jest tyle mądrych dziewczyn zawsze któraś służy pomocną radą. Zresztą ostatnio tutaj tak pozytywnie, same dobre przykłady dziewczyn. Może i nam się troche skapnie ich szczęścia ❤️❤️ Dobrego weekendu dla wszystkich!
 
@susana, przykro mi że wylądowaliście w szpitalu, mam nadzieję, że skurcze ustapią i prędko was wypuszczą, mów do dzidzi [emoji16] niech się nie wygłupia i nie śpieszy się zbyt na świat, to jeszcze nie pora, i gdzie jej będzie lepiej niż u mamy w brzuszku [emoji8]


Ja już po wizycie, endometrium piękne, jak podusia [emoji14] żadnych torbieli nie ma, przyrost bety super (P. śmieje się, że na razie jak na ciążę mnogą [emoji7]), accofil podany, ale niestety, zawsze coś, na sondzie po badaniu pojawił się niestety podbarwiony krwią śluz [emoji26] zawsze pod górę, ech.....
Beta do powtórki, mam sprawdzić jeszcze progesteron, tsh, ft4, potas, magnez, INR-PT, APTT, fibrynogen, d-dimery i morfologię po accofilu. I w niedzielę mam podejść z wynikami. Nie przepisze mi na razie heparyny, już pojawia się krwawienie, a jak to on ujął nie chce, żeby wszystko popłyneło. Chyba, że czynniki krzepnięcia wyjdą źle, wypisze receptę na neoparin. Na razie mam końskie dawki Luteiny i Duphastonu. Na tym etapie to Accofil ma gwarantować prawidłowy rozwój ciąży. Ufam mu jako lekarzowi i trzymam się na razie wszystkich jego zaleceń.
Za chwilę uciekamy pod namiot ze znajomymi. Niczego nie zmienię zamartwiając się w domu.



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Ile mm było endometrium? Próbuje porównywać do swojego 9mm w 9dpo...
A na co jest Accofil???

U mnie dzisiaj 10dpo, biel na teście wiec nadzieje na cud słabną.


@susana, życzę spokojnej macicy, żeby tam domek dla malutkiej wygodny był jeszcze na wiele tygodni!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Endometrium mam 15-16 mm.
A co do accofilu, wczoraj wklejałam ci odpowiedź jaką kiedyś udzieliła Destino. [emoji16]
Na tym etapie wspomaga prawidłową odpowiedź mojego organizmu na zarodek, umożliwiając mu prawidłowy rozwój, Sacha twierdzi, że wpływa na prawidłowy rozwój i budowę trofoblastu (łożyska). Jest to lek podawany pacjentom chorującym na nowotwór, przy białaczce pomaga odbudować układ immmunologiczny.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Endometrium mam 15-16 mm.
A co do accofilu, wczoraj wklejałam ci odpowiedź jaką kiedyś udzieliła Destinio. [emoji16]
Na tym etapie wspomaga prawidłową odpowiedź mojego organizmu na zarodek, umożliwiając mu prawidłowy rozwój, Sacha twierdzi, że wpływa na prawidłowy rozwój i budowę trofoblastu (łożyska). Jest to lek podawany pacjentom chorującym na nowotwór, przy białaczce pomaga odbudować układ immmunologiczny.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ojej, no właśnie się obawiałam ze coś mogłam z postów ominąć :) dziękuje wiec za ponowna odpowiedz :)
A to dostałaś tak prewencyjnie czy któreś z badań sugeruje ze powinno się to podać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bertha, wyszedł mi najgorszy z haplotypów kir, tj. AA - a badanie to badanie receptorów KIR robione w Prokocimu (zlecone mi przez Sachę i Przybycienia)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry