reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Destinko, przepraszam dopiero zauważyłam super wieści piękny cudaczek!!!!!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ jprowadze auto dlatego tak chaotycznie pisze


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie kompletnie nie wierzył w ten cykl (zresztą nie dawał mi nadzieji, że szybko zajdę ze względu na moje niskie AMH, zawsze mi powtarza: jeszcze taka młoda, a taka brzydka rezerwa [emoji13], a tu niespodzianka) jadę jutro na podanie accofilu i po wszystkie leki, bo na razie jadę tylko na Acardzie i Duphastonie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
A na co jest ten accofil?

Kochane dzidzia rusza sie i zyje, ma 2 cm, dokladnie wpisuje sie w wiek ciazy. Pieknie bijace serducho. U mnie infekcja i troche krwi, ale szyjka zamknieta. Dostalismy skierowanie na nfz na badania prenatalne. Beda 12 lipca. I mamy karte ciazy [emoji7] nasz maluszek nabiera ksztaltow machal raczkami

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1497447632-aaaaaa.jpeg
1497447671-aaaaaa.jpeg

Piękny cud!!!! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destinio, cudo, nie wiem czemu ale najbardziej wzruszają mnie te pierwsze usg, gdzie widzimy dopiero, nieco jeszcze nieforemne rodzące się życie [emoji7]

@bertha ja mam go stosować ze względu na haplotyp kir - AA. Kiedyś @Destinio tak komuś tłumaczyła o co chodzi, zrobilam sobie nawet screen
1497452429-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry