reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi gratuluję kariotypów!!! :D:D teraz tylko ja zostałam z niepewnością ahhh
@Funia90 Tak się cieszę, że twoja dzidzi cała i zdrowa!!!!!!!! To cudownie. Dbaj o siebie i leż dzielnie ;)
@Destino a u Ciebie jak samopoczucie?
Ja rozpoczełam kurację glucophage, póki co pół tabletki 500 mg i czuje się super! Nastawiałam się na jakiś armagedon a zupełnie nic nie czuję. Szkoda tylko, że nie można nawet winka się napić.. Tak okazjonalnie dziewczyny pozwalałyście sobie czy raczej nie? Nie mówię o piciu na codzień i w dużych ilościach. Niedługo mam spotkanie z przyjaciółkami i ciężko będzie się powstrzymać bo widzimy się dwa razy w roku :p:p
 
@burczuś trzymam kciuki żeby się udało
@roxie123 powodzenia!
@bertha życzę małego cudziku i zmarnowanych 400 zl
Dziewczyny na pewno się uda jak nie teraz to już niedługo!
To forum daje dużo nadziei.

U mnie owulacja w 20 dniu cyklu chyba nic ciekawego takie cykle wydaje mi się że jakieś gorsze są niż że wcześniejsza owulacja. Jak myślicie?
 
@Destino, pyszności!
Ja dziś byłam na zakupach na targu, w Lidlu i Biedronce i wydałam 300 zł na żarcie :oops:
Ale za to teraz robię gulasz wołowy (hemoglobina!) z winem, do tego placki ziemniaczane i sałata (prosto z naszego pola) ze śmietaną.

@bertha, ja Ci jednak życzę, żeby te 400 zł się zmarnowało:D
@burczuś, dalej trzymamy kciuki!
@matulkaa, jak tam?
@nafoczka, no wstawiaj to zdjęcie, jak się wylaszczyłaś! Niech wszystkie zobaczą:D
 
@kas90 jutro się dowiem [emoji56] dziś walczyłam żeby logistycznie ogarnąć jutrzejszy świąteczny dzień. Wcisnęłam się na jutro rano na monitoring do P, zeby podał mi leki, a wcześniej o 6 rano, pędzę do lokalnego laboratorium, udało mi się zorganizować badanie bety w Boże Ciało w mojej pipidówie. Brawo ja [emoji5] wczoraj się cieszyłam, a dziś już umieram ze strachu

@bertha ja też nie żałowałabym tych 400, gdyby jednak zdarzył się cud, czego ci gorąco życzę. @Destinio przecież też już szykowała się na wizytę w klinice [emoji16] a tu proszę niespodzianka

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
matulkaa a doktor podał Ci accofil w owulację ? czy dopiero teraz będziesz mieć pierwszy zastrzyk :)?
No właśnie kompletnie nie wierzył w ten cykl (zresztą nie dawał mi nadziei, że szybko zajdę ze względu na moje niskie AMH, zawsze mi powtarza: jeszcze taka młoda, a taka brzydka rezerwa [emoji13], a tu niespodzianka) jadę jutro na podanie accofilu i po wszystkie leki, bo na razie jadę tylko na Acardzie i Duphastonie.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No to masz ogromne szczęście !! I bardzo dobrze :) !!
Ja właśnie będę startować w tym miesiącu znowu i zastanawiam się znowu nad tym lekiem :D napisz jak będziesz się czuła :D
 
reklama
Do góry