reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś ja robiłam test w 10 dniu po zastrzyku i wyszedł lekko dodatni zaczełam brać leki i robiłam w każdym kolejnym dniu i bardziej pozytywny i bardziej pozytywny i zrobiłam betę żeby potwierdzić czego i Tobie życzę z całego serduszka i wszystkim staraczką.
 
reklama
Dla forumowych dzieciaczków od cioci Madzi.
Wszystkim Dzieciaczkom…. tym Dużym i tym Maleńkim…
w DNIU ICH ŚWIĘTA…przede wszystkim duuuużzo zdrówka, mnóstwa powodów do radości, jak najwięcej tulenia i całego morza miłości…

A Naszym Najukochańszym Aniołkom…najwspanialszych Anielskich Skrzydełek, puchowych chmurek i zabaw bez liku w Niebiańskich ogrodach...

2764.png
❤️
2764.png
❤️
2764.png
❤️BO DZIECI SĄ NAJWIĘKSZYM SKARBEM…A MIŁOŚĆ DO NICH NIE ZNA GRANIC
2764.png
❤️
2764.png
❤️
2764.png
❤️
 
Ale to chyba nawet nie ma sense tak szybko robić testu co? Jednak te 10-12 dni po owulacj trzeba odczekać...a zależy w sumie kto ma jaką fazę lutealną:)

wczesniej nie zamierzam ;-)
robiłam dzis progesteron : 6,03 nmol/l.
( z zalecenia gina) dzis 15 dc, owu byla z 13 na 14dc,
normy : faz. fol. 0,32-0,95
faz. lut. 3,85-50,56 nmol/l.
Mam nadzieje ze owu byla, czekam na odp od gina czy lutke brac. Mam w razie czego w torebce :)
 
Dziewczyny z hashimoto jak u was z jedzeniem.nabiału?Mi endokrynolog ze względu na tą chorobe i duże problemy z trądzikiem kazał wyłączyć go z diety, juz od 3 miesiecy nie jem nabiału i produktów które go zawieraja, widzę też poprawę. Tak się teraz zastanawiam jak to jest w ciąży, czy trzeba go spożywać?
 
Dziewczyny jeśli możecie pomoc...
Co należy się na NFZ po 3 poronieniach? W sensie badan
Kto może dać skierowanie? Czy gdzieś można bez skierowania np immunologia, genetyk?
 
Dziewczyny jeśli możecie pomoc...
Co należy się na NFZ po 3 poronieniach? W sensie badan
Kto może dać skierowanie? Czy gdzieś można bez skierowania np immunologia, genetyk?
Skierowania musisz mieć. Ja dostałam skierowanie do genetyka i immunologa od rodzinnego. W poradni genetycznej na NFZ zrobili nam obojgu kariotypy a mnie cały pakiet na trombofilię (mutacje: czynnika V-leiden, genu protrombiny 20210, MTHFR C667T, i A1298C) a w poradni immunologicznej na Skawińskiej powtórzyli badania na zespół antyfosfolipidowy (LA, GPI, aB2, aCL)


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ja już porozmowie z imunnologiem i plan jest taki że musze wziąść te leki immunosupresyjne przez 3 tygodnie żeby obniżyc ten test LCT , który jest dziesięciokrotnie wyższy niz norma i wtedy powtórka testu i ew. dalsze szczepienia pullowane, takze u mnie droga daleka i wyboista do upragnionego rodzeństwa dla mojego 5 -cio letniego "cudu". Ale jak to @burczuś powiada dopóki menopauza nas nie dopadnie WALCZYMY więc się nie załamuję ....
 
Do góry