reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny dostałam krwawienie różowe byłam u lekarza jestem w drodze do szpitala tak się boje nie wiem co się dzieje on nie robił mi usg tylko patrzal wkładkę i wypisal skierowanie ;-(
 
reklama
Dziewczyny jaka jest Wasza opinia o diecie bezglutenowej? Słyszę coraz więcej opinii że przy staraniach i w czasie ciąży dobrze odstawić gluten bo może być środkiem który zaburza immunologie.
Ja jestem na diecie bezglutenowej. Przeszłam na nią z polecenia mojej ginekolog po 2 poronieniach i wysokiej homocysteinie. Kontynuuje ja też teraz w ciąży.

@motylek1234 trzymaj się. Wszystko będzie dobrze. No i informuj nas na bieżąco!!
 
@iveo - Ja właśnie dostałam zalecenie od endokrynologa, ze względu na hashimoto i planowane ponowne starania o dzidziusia, by gluten odstawić.
Tłumaczył mi to w ten sposób, jak napisałaś. Przestawiłam się, tak w ok. 85%, Jestem nieco ponad miesiąc, na tej diecie. Małe grzeszki mi się zdarzają - np. w ten weekend zjadłam pierogi, bo uwieeelbiam i już mialam nega ochote, ale na co dzien staram sie jesc bezglutenowo.
Myslalam, ze bedzie to jakis hardcore, ale bardzo ladnie poszlo mi odstawienie chleba, zrezygnowanie z czesto jadanej pizzy i makaronow. makarony latwo zastapic, gorzej z pizza ;)
 
@motylek1234 - trzymaj się! Musi być dobrze! Staraj się być spokojna, nie denerwuj sie tak mocno, wiem ze cholernie ciezko, ale to nie pomaga! :(

@agatush - mamy podobnie - 2 poronienia, tez mialam homocysteine w granicach wysokiej normy 10/10, w którym obecnie tygodniu jesteś? Co masz z tarczycą dokładnie, jeśli mogę zapytać?
 
@motylek1234 - trzymaj się! Musi być dobrze! Staraj się być spokojna, nie denerwuj sie tak mocno, wiem ze cholernie ciezko, ale to nie pomaga! :(

@agatush - mamy podobnie - 2 poronienia, tez mialam homocysteine w granicach wysokiej normy 10/10, w którym obecnie tygodniu jesteś? Co masz z tarczycą dokładnie, jeśli mogę zapytać?
@Marthi ja nie mam nic z tarczyca. Mam ja zdrowa. U mnie nawet żadna mutacja nie wyszla - chociaż ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie powinnam zrobić Jeszcze mutacji pai bo nie robiłam. A homocysteina wyszła mi przed wdrożeniem form metylowanych i diety BG ponad 15...
 
Cześć Ciocie :-) :-)

Wychodzimy dziś w końcu do domku :-) :-) :-)!

1495440151-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za wszystkie 3 wizytujące, bez wątpienia przyniesiecie same dobre wieści ;)
co do skutków ubocznych brania leków..hmm... chyba każdy jakiś ma, ale jeśli jest konieczność to trzeba brać i już.
Po clexanie mam tylko siniaki, czasem bolesne, ale do przeżycia , a po encortonie miałam buzię jak jajo spuchniętą .
Chciałam dodać @Avita że ja bym brała clexane przed cc i po też. Przed cc bierze się do 6 h przez operacją i po cc 6 h po. Póżniej już normalnie, o tej porze o której wyszedł Ci ostatni zastrzyk. Ja bym bała się nie brać clexanu po cc, bo jest ogromne ryzyko zatoru i każdy normalny lekarz wiedzieć to powinien.
 
reklama
Do góry