reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Alus.ia12 przykro mi [emoji20]
Przytulam Cie Kochana [emoji8]

Iveo ja juz kiedys pisalam,uwazam ze dieta bezglutenowa stala sie "modna" i lekarze czasami proponuja jej stosowanie bez zadnych wskazan. A stosowaniem tej diety bez potrzeby mozna sobie bardziej zaszkodzic niz pomoc.

Destino [emoji8]
Rozumiem Twoj stres,ale juz zaraz uslyszysz serduszkko szkrabika [emoji173][emoji173]
I nim sie spostrzezesz bedziesz jechala na porodowke [emoji4]

 
@Destino - dziękuję za info :* Ciesze się, że tak dobrze się czujesz! :)) Mam nadzieję, że będzie u Ciebie wszystko dobrze i dołączysz już za parę miesięcy do grona szczęśliwych mam! Tak Wam tu się wszystkim teraz udaje, że wierzę, że i mi się uda.... Wyludnia nam się tutaj, a to dobry znak! ;)

@Porzeczka1234 - wiem, wiem, macie racje ale ja juz jestem taka co lubi duzo wiedziec :p czasem nie potrzebnie...
 
@Porzeczka1234 Dziękuję , że pytasz u mnie @ więc czekamy. Zastanawiamy się nad wycieczką na Zakynthos dzisiaj nas tak naszło tylko martwię się , że bez monitu. Co u ciebie.?
@Gabiś Śliczności kochana przepraszam , że nie zdążyłam w paść.
@motylek1234 Będzie dobrze musisz wierzyć w swoją kruszynkę.
@alus.ia12 Ściskam .
@magda1208 idziemy łeb w łeb;) trzymam kciuki za Twój cykl,a Ty trzymaj za mój, bo to mój ostatni poszczepienny:)
 
@magda1208 a moze odpusc monitoring, pojedzcie na wycieczke i oderwijcie sie myslami od staran i monitoringow. Kochajcie sie jak nowozency i nie myslcie o ciazy. Cialo znasz wiec najwazniejsze zobaczysz. A zmiana miejsca pomaga [emoji4] masz dobry przyklad na forum

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bentula - bez zastrzyku jest obawa że powstanie skrzep. Ja w razie czego miałam swoje zastrzyki ale i na patologii przed porodem i po porodzie szpital sam mi zapewnił heparyne. A acard brałam cały czas aż do porodu.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za każde dobre słowo... Wy doskonale wiecie co teraz czuje :( kibicuje każdej z Was! I nadal wierze ze jeszcze sie uda... Wszystkim Wam sie uda! Tylko nie wiadomo jakim kosztem...
 
Do góry