reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Gabiś odezwij się jak tylko będziesz mogła Martwimy się!:(
Porzeczka kochana życzę CI jak najlepiej! :)
Kas90 u mnie też strasznie smutno babcia moejgo M nic nie mówi dostała wylew już 2 ma podłączony tlen tak się o nią martwię nie wiem czy wyjdzie z tego ta noc miała byc decydująca :-(
A ja dziewczyny jutro odbieram wyniki badań jestem ciekawa czy mam cukrzycę ciążowa czy nie jak moje żelazo morfologia tarczyca i mocz..jutro pogadam z lekarzem czy by mi wykonał usg na sprawdzenie wami małej i przepływów oraz szyjki tak się martwię zaczęłam 29 tydzien niby bliżej ale też oglądałam porody na polsat Cafe na żywo szpital warszawa o 14 leciało masakra taki strach mam..
Lamia śliczna ta twoja córeczka!;)
 
reklama
Mam w domu jeszcze jeden test,ale chyba poczekam do soboty.
Mam do Was prośbę. Ostatnio baaaardzo przytyłam. Nie będę wymyślać,poprostu pofolgowałam sobie na maxa.
Czy któraś z Was stosuje dietę wg indeksu IG? Czy mógłby ktoś mi pomóc w ogarnięciu tego? Tylko nie krytykujcie...motywujcie:) Listę już mam,ale chodzi mi o komponowanie z tego posiłków i ewentualne rady jak co "obrabiać" (mięso). Wię HELP :D
@burczuś kochana rób ten test wysyłam fluidki ciążowe;**
 
@kas90 parmezan jest serem twardym i mozna go jeść w ciąży na serach twardych najmniej mnożą się bakterie listeri. Ja czasem używam w kuchni a sam parmezan trę na grubych oczkach i daję do piekarnika na 180 C i on sie spiecze jest fajna przekąska ale bez wina :) i bardzo rzadko to robię w ciąży może raz, suhi też lubię koleżanki mąż ma knajpe i robia sushi z kurczakiem też jest dobre i bez ryby więc można zawsze popytać czy coś takiego jest u Ciebie. Przykro mi z powodu dziadka

Wiecie z tym jedzenie to jakaś masakra jest tak na prawdę nie wiem co bardziej szkodliwe moja mama jak powiedziałam ze nie jem ryby wędzonej była zdziwiona bo ona jadła a ja z siostra zdrowa się urodziłam. Ja uważam ze chyba trzeba było by zjeść czegoś 1 kg zeby to miało jakieś znaczenie dla organizmu. Ale nie jem bo z każdej strony straszą

@burczuś trzymam kciuki za kolejny test

@motylek1234 tylko spokój nas uratuje nic więcej nie poradzisz. Trzymam kciuki za badania i za babcię

@Gabiś super gratulacje. Ile dzieci na forum ostatnio się rodzi to uskrzydla
 
@pixi.nova - ja miałam homocysteine 10,0 (norma do 10,0) i dziewczyny mówiły, że to za dużo.
Dla Staraczek norma do 5,0 powinna być. Ja w przyszłym tygodniu idę znowu badać - komplet mam do zrobienia od endo.

Pixi - ja też chcę kupić sobie te metylowane witaminy. Też nigdy nie robiłam zakupów na iherb. Może jakieś wspólne zamówionko?

Co do dalszej Twojej wiadomości... Widzę, że mamy podobne przemyślenia. Ja sobie, np. pluje w twarz bo kiedyś mając po 22-24 lata, jak Mama mi stale nadawała "dalej kiedy wnuczek/wnuczka" to mowilam, ze nie chce zadnych dzieci... I teraz mam. Wiadomo, ze nie chcialam wtedy, bo to dla mnie za wczesnie, mialam duzo planow, ale teraz (choc nie chodzę na co dzień do kościoła) też mam schizy, że Bóg mnie ukarał za to gadanie. :(
Cieszę się jednak, że czujemy tę samą energię! :* :) Ja na razie nie chce myslec o szczepieniach, to poki co dla mnie zyt wysoki level. Wierze, że ta Kubiaczyk mi jakoś dopomoże... Oby...


@burczuś - nie martw się kochana :( zrób jeszcze za 2-3 dni test.

@kas90 - bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka... :( To okropne tak się meczyc na starosc... :(

@Gabiś - gratulacje!!! :)
 
reklama
Witam
Myślę że z tym jedzonkiem to trzrba mieć do wszystkiego rozsądek
Od zjedzenia jednego kabanosa jeżeli to ma nam uratować życie :)nic sie nie stanie
Ja nie mogę sie oprzeć makreli i czasami jem pastę z niej
Do tego suhi jem normalnie z tego nie zrezygnuje .Zawsze jednak proszę o sushi grillowane z łososiem , krewetkami ......Takie można jeść bo ryba nie jest surowa !!!!!!!!!
Wogóle nie jem salami i kabanosów o raz sera z pleśnią .Pleśnie są bardzo , bardzo niebezpieczne dla płodu !!!!!!!
 
Do góry