reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ja tez nie umialam odmowic sobie slodyczy. Zdarzylo sie jednak ze lapnelam candida. Do leczenia mialam diete z niskim indeksem glikemicznym. Od tego czasu ochota na slodycze przeszla. A w ciazy to w ogole slodkiego nie lubie

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Apropo diety i zmiany trybu życia mogę pochwalić się swoimi rezultatami z ostatnich miesięcy ;-) zawsze należałam raczej do wagi ciężkiej, ale teraz widzę, że mogę to zmienić :-) w ciagu 4 miesięcy schudłam 15 kilo i nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo. Ale kluczem do sukcesu nie była żadna znana dieta, te do tej pory nie skutkowały :-( ale konsekwencja w zmianie trybu życia i odżywiania, banał ale skuteczny. Kupiłam rowerek stacjonarny i prawie codziennie jeżdżę po 20 km. Nie jem niczego smażonego, podstawą mojego żywienia jest jedzenie przygotowane na parze, zero białego pieczywa, makaronu i ryżu, zastąpiłam je produktami pełnoziarnistymi. Dużo warzyw i owoców. Motywacją do działania były problemy z poziomem insuliny, szok jak bardzo poprawiły mi się wyniki po zrzuceniu kilku kilo :-) leki już nie są potrzebne, poza tym powiedziałam Sobie, że jest to jedna z niewielu rzeczy na którą mam wpływ :p
I to działa ;-)
Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo diety i zmiany trybu życia mogę pochwalić się swoimi rezultatami z ostatnich miesięcy ;-) zawsze należałam raczej do wagi ciężkiej, ale teraz widzę, że mogę to zmienić :-) w ciagu 4 miesięcy schudłam 15 kilo i nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo. Ale kluczem do sukcesu nie była żadna znana dieta, te do tej pory nie skutkowały :-( ale konsekwencja w zmianie trybu życia i odżywiania, banał ale skuteczny. Kupiłam rowerek stacjonarny i prawie codziennie jeżdżę po 20 km. Nie jem niczego smażonego, podstawą mojego żywienia jest jedzenie przygotowane na parze, zero białego pieczywa, makaronu i ryżu, zastąpiłam je produktami pełnoziarnistymi. Dużo warzyw i owoców. Motywacją do działania były problemy z poziomem insuliny, szok jak bardzo poprawiły mi się wyniki po zrzuceniu kilku kilo :-) leki już nie są potrzebne, poza tym powiedziałam Sobie, że jest to jedna z niewielu rzeczy na którą mam wpływ :p
I to działa ;-)
Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
@mała79 dziękuję za odp:)
@matulkaa bardzo Ci dziękuję! Potrzebuję właśnie takiej motywacji jak Twoja! Ja była kiedyś szczupła.trenowałam piłkę ręczną.zero tłuszczu na sobie;) a potem z biegiem lat stałam się wagą raczej ciężką. Po ciąży ładnie zrzuciłam zbędne kg ale po paru latach jestem po prostu przytyta:/
I mam rowerek stacjonarny,więc muszę go uruchomić:) Garnek do gotowania na parze mam...Czy mogę napisać do Ciebie na priv z paroma pytaniami?
p.s. Ja tu o diecie, czy tam zdrowym odżywianiu, a tu gwiazdy zaczynają pisać o pizzy z salami... jesteście okrutne ;p ślinotoku dostałam ;p
 
@burczuś jasne pisz ;-) choć nie uważam się za żadnego eksperta, podeszłam do tematu raczej na "czuja", zresztą ja nie nadaję się raczej do diet, konkretnych posiłków, jem to na co mam ochotę tylko w zdrowszej wersji :p

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kangurki


1495011744-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@boczuś jasne pisz ;-) choć nie uważam się za żadnego eksperta, podeszłam do tematu raczej na "czuja", zresztą ja nie nadaję się raczej do diet, konkretnych posiłków, jem to na co mam ochotę tylko w zdrowszej wersji :p

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
@matulkaa No tak, napisz,że jesteś przytyta to od razu zrobią z Ciebie boczusia ;););)
Ja jestem BURCZUŚ :D
@Gabiś cudowności:*
 
@gabis slicznosci [emoji7]

@Burczus ja tylo troche biegalam. Naprawde tylko troche. Zmienilam nieco jadlospis bez chleba, maki pszennej, makaronow, drozdzowych rzeczy, mniej slodkich owocow, sobie gotowalam bez soli i nic smarzonego. Glownie para, albo na surowo i schudlam 15 kg. Tobie tez sie uda. Poza tym swietny czas bo powoli pojawia sie nowalijki. Trzymam kciuki
Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Gabiś ale czupryna piękna znów popłakuje super

Dziewczyny co do diet i chudniecia ja tez byłam kiedyś szczupła jak poznałam męża to ważyłam 59 kilo później ciążę stymulacje i tak przybywało. Tak sobie myślę ze jak urodze to schudne teraz myślę tylko o tym żeby bylo dobrze i godze się z dodatkowymi kilogramami co nie oznacza ze się obrzeram na potęgę jem kolację a wcześniej jej nie jadłam. Nie przejmujcie sie tak dodatkowymi kilogramami jak napisała @bentula taki tak będziemy czuly się wielkimi foczkami

@burczuś przepraszam za pizze :)
Ale będę Cię tu motywować mnie kiedyś dietetyk powiedziała zeby przed pierwszym posiłkiem pić wodę z cytryną a przed drugim śniadaniem obiadem i kolacją 2 szklanki wody z sokiem żurawinowym takim z apteki bez cukru pozwoli ci to nadmiar wodę z organizmu usunąć. I jak zjesz np czekoladę najlepiej taka gorzka która ma kakao powyżej 70 % do tego wypić szklankę herbaty owocowej lody wodne mozesz one maja mało kalori. Na kolację zawsze kazała jeść sałatkę i do tego białko czyli jajko kurczak indyk cielecina gotowana grillowana. Mozna jesc na obiad np mieso pieczone w piekarniku w foli bądź rekawie. Mozesz jesc zupy krem polecam paprykowa gotujesz pierś z kurczaka i warzywa malo marchiw bo gotowana ma wysoki indeks ig pietruszka seler por paprykę grilujesz w piekarnkiu polana lekko oliwa z oliwek i przyprawiona solą pieprzem później paprykę dajesz do zupy ktora sie gotuje blendujesz wszystko po 10 minutach. Kroisz jabłko zalewasz zupka dodajesz łyżkę jogurtu i smacznego
 
Ostatnia edycja:
Do góry