reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witamy. Milenka kochana. Je i śpi, prawie nie płacze. Pokarmu mam dużo więc się najada. Pozdrawiamy Wszystkie Ciocie. Zobacz załącznik 806709
Cudowna!!!Gratuluję!!!
Za Gabiś trzymam kciuki!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
reklama
Fajnie połączyć sobie nick z prawdziwym wizerunkiem ;-) śliczna dziewczyna z ciebie ;-) a kolejka, szkoda gadać....ja chciałam wrócić tego dnia do pracy a skończyło się urlopem :p
Kiedy wyniki?


@pixi.nova my w większości kupujemy na iherb.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Matulkaa na watku ciąża po poronieniu planuje zrobić zamknięty temat z fotkami tylko dla nas więc jeśli są chętne to musze dodać loginy które to zobaczą :)

PS i jeszcze taka malutka moderatorska uwaga (nie żeby się mnie bać :) ) jeśli kogoś juz wywołujecie z @ to dokładnie dobietajcie NIK razem z cyferkami kreseczkami i serduszkami bo potem może się okazać że powiadomienie dla przykladu dostanie zupełnie inna @foczka :D a z tego co widzę to taka jest choć się nie udziela :D
 
@pixi nie sprawdzalam nawet bo w sumie dziewczyny mi podpowiedzialy ,ze najlepszy wynik to 5-7 a ja mialam 7.3 wiec uznalam go jako znosny[emoji4]
Teraz jak sie staramy to lepiej nie chce wiedziec bo jeszcze zemdleje i co wtedy[emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nafoczka ja jestem chętna pracusiu nasz. Jesteś najlepszą i najbardziej zaangażowaną moderatorką jaką znam [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] aj lof ju [emoji4]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@nafoczka ja też chciałbym mieć wgląd do tych zdjęć jeśli można.

Byłam po kabanosy kupiłam do tego cole w puszce i zjadłam po drodze z mężem do domu mąż popijając fantę. I na deser jedliśmy juz w domu truskawki ze śmietaną będę ważyć dużo kilo haha
 
@nafoczka ja też chciałbym mieć wgląd do tych zdjęć jeśli można.

Byłam po kabanosy kupiłam do tego cole w puszce i zjadłam po drodze z mężem do domu mąż popijając fantę. I na deser jedliśmy juz w domu truskawki ze śmietaną będę ważyć dużo kilo haha
Na zdrówko [emoji1]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@nafoczka ja też chciałbym mieć wgląd do tych zdjęć jeśli można.

Byłam po kabanosy kupiłam do tego cole w puszce i zjadłam po drodze z mężem do domu mąż popijając fantę. I na deser jedliśmy juz w domu truskawki ze śmietaną będę ważyć dużo kilo haha
Porzeczka wiadomo bez shizowania ale kabanosów sie nie je w cią-y !!!!!!!!!!!!!!
To samo tyczy sie salami !!!!!
 
Do góry