reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beta 24,52, progesteron 16,96.

Dziewczyny tyle pieknych slow od was uslyszalam i tyle wsparcia dostalam bardzo, bardzo wszystkim dziekuje
@bea25ta, @nafoczka, @anetkruczek, @kas90, @czarna_mala, @bertha, @magda1208, @gabis, @burczus, @ovli22, @Marthi, @bentula, @Liluli, @Porzeczka1234, @matulkaa, @agathus, @tęczowa 89, @Kitki, @asia669, @mickey*, @susana, @bobasek, @magda82, @iveo, @Avita, @lamia, @doris, @tola[emoji131][emoji131][emoji131]. Wybaczcie jesli ktoras z was pominelam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No widzisz ?Beta super !!!!!
Teraz tylko powtórka w środe !!!
 
reklama
Tak chodzilam do dr Janosz. Jestem z niej bardzo zadowolona. Ona mnie nie leczyla to sie nie wypowiem o leczeniu immunologicznym przed zajsciem w ciaze. Trafilam do niej juz po transferze z dodatnia beta. W klinice swojej wzielam pierwszy intralipid a potem drugi na wizycie pecherzykowej. Sama zaaplikowalam sobie Encorton. Mialam tez fragmin, Acard i Luteine. Zalezalo mi by po dodatniej becie skoro zdarzyl sie cud i ciaza sie nadal rozwijala by utrzymac leki. Poczytalam o dr Janosz w necie ze zajmuje sie wlewami z intralipidu to chcialam chodzic do kogos kto ma o tym pojecie. Na pierwszej wizycie zastepowal ja inny lekarz i to on stwierdzil ciaze blizniacza. Jednak co do wlewow sie nie wypowiedzial i kazal sie skontaktowac z dr. Potem bylam u dr na wizycie i ona wpisala mnie na wlewy. Wzielam 2 wlewy w Provicie a potem juz sama bralam je w domu.
Wizyty w ciazy byly poczatkowo co 2 tyg choc nic sie nie dzialo. Dr widziala ze sie strasznie stresuje o przebieg ciazy. Potem jak juz czulam ruchy to wizyty co 4 tyg. Dr na wizycie badala szczegolowo. Wizyta trwala odpowiednio dlugo nie spieszyla sie. Jest bardzo mila. Gdy mialam problem po miedzy wizytami i do niej pisalam smsy lub dzwonilam to zawsze odp. Gdy dostalam skurczy i dzwonilam ze nie jest dobrze to zalatwila mi miejsce w szpitalu i bez problemu mnie przyjeli. A do szpitala jechalam 100km takze miejsce na mnie czekalo. Jak juz mi wyszla cholestaza i zeby nie ryzykowac ze sie cos stanie wyslala mnie do szpitala i dzieki Bogu. Bo gdyby to wszystko wydarzylo sie w domu to nie bylo by mnie ani dzieci. Po porodzie osobiscie u mnie nie byla bo byla w trakcie spejalizacji ale sie mna nadal interesowala pisala i wysylala innego lekarza ktory do mnie przychodzil. Takze zlego slowa nie powiem.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Destino, bardzo się cieszymy! Powtarzasz w srode?
Sus, 8 to moze nie, ale tak na 6 to i owszem wygląda:p chociaż tutaj zrobilam takie ujęcie zeby duzy byl i was ucieszyl :D
 
Tak powtarzam w srode bete tsh i ddimery. Pierwszy cleksan za nami. Moj M pyta czy chce tak kluc sie cala ciaze a ja mu na to, ze chce zywe dziecko [emoji4] To byl dzien pelen wrazen. Teraz lece spac. Byle do srody...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak powtarzam w srode bete tsh i ddimery. Pierwszy cleksan za nami. Moj M pyta czy chce tak kluc sie cala ciaze a ja mu na to, ze chce zywe dziecko [emoji4] To byl dzien pelen wrazen. Teraz lece spac. Byle do srody...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo na pewno był to dzień pełen wrażeń . Teraz będą same dni pełne wrażeń . Super aby do przodu .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry