reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Destino Wooow!!!!! Gratuluję! dopiero co się poznałyśmy, mówiłaś o invitro a tu ciąża!! :D:D Tak się cieszę! Tego samego życzę każdej dziewczynie na tym forum!! Tobie dużo spokoju, to chyba najważniejsze ;)
@Marthi Fajnie, że się odezwałaś, mi też jest bardzo ciężko.. nie oczekuje, że ktokolwiek mnie zrozumie nawet moja siostra.. Dla ludzi to smutny temat i raczej nikt nie wie co powiedzieć. Jeżeli chodzi o Kubiaczyk daj znać czy jesteś z niej zadowolona. Być może też się zdecyduje. Jeżeli mogę wiedzieć dlaczego byłaś u hematologa? Ktoś Ci to doradził, czy wyszło coś w wynikach? Też myślę czy się nie wybrać jednak najpierw muszę mieć pełen pakiet badań trombofilii. Jaki masz pomysł na leczenie? Ja na razie nie zamierzam próbować dopóki nie porobię badań.. Jeżeli możesz napisz ile czekałaś na badania kariotypów na Polnej? Miałaś skierowanie od rodzinnego? Mi w Genesis powiedzieli, że na NFZ dopiero terminy na listopad... totalna załamka.. nie wytrzymam tyle czekać...Pewnie zapłacimy sami. Jednak powiem Ci, że dla mnie to badanie to totalna lipa tak między nami, i tak nie da się nic z tym zrobić więc jaki jest sens poznać ten wynik? Sztuka dla sztuki? Obiektywnie wole za tą kasę porobić badania, z których coś wynika jednak widzę, że wszystkie tu robicie kariotypy. Ja dałam do zbadania do Genesis dwa materiały z poronień ale hit miesiąca!!!! :szok:Nie odnotowali w systemie mojej wpłaty, kobieta z rejestracji nie przekazała informacji do laboratorium i nie zaczęli badania!!!!!!!!!!! Ręce opadają. Totalnie się załamałam dzisiaj :no: Powiem, Ci, że to mnie przerasta.. Teraz nie wiem co będzie, myślałam, że odbiorę dzisiaj wynik a oni w ogóle nie zrobili badania..Ahhh
Ja póki co byłam w Warszawie u Jerzak i w Poznaniu u Kurpisza. Sama nie wiem na jakie leczenie się zdecyduję. Buziaki! :*
 
reklama
@Destino gratuluje Ci bardzo, i trzymam kciuki aby ten maleńki cud został z Tobę.:yes:

Dziewczyny dzięki za wszystkie rady, porady co do mojego leczenia nie wiem jeszcze co zrobie. @Magda82... tak robilam biopsje tego guza na tarczycy ktora mam powtorzyc za 3-miesiace. Jesli chodzi o te leki immunosupresyjne tu nie chodzi tylko o steryd, sa to leki ktore podaje sie przy/po przeszczepach i ktore nie sa obojetne dla organizmu.
Jestem narazie w jakimś zawieszeniu. Musze wykonac jeszcze jakies badania i wtedy skontaktuje sie z immuno i coś postanowie.
Przytulam brzuszki ciązowe i nieustannie trzym kciuki za staraczki:)
@bertha Powodzenia!!!
 
reklama
Do góry